Skocz do zawartości
Sysak

Podział "oślej Łączki" Na Podfora.

Podział "Oślej Łączki" na podfora.  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że podział "Oślej Łączki" na podfora, to dobry pomysł?

    • TAK
      41
    • NIE
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o oddanie głosu w ankiecie i krótką wypowiedź na ten temat.

 

Nie stworzyłem tego tematu, żeby wywierać presję na administrację, nie zależy mi na tym, żeby przywrócić stary porządek na oślej. Nie liczę na wasze poparcie, ani nie chcę nikogo tym tematem zdenerwować. Po prostu jestem ciekawy, co wy sądzicie na ten temat.

________________________________________________________________________________

_____

 

Oto moje zdanie:

Rozumiem, że utworzenie podforów gwarantuje większą czytelność i przejrzystość, ale podział oślej łączki, to lekka przesada. IMHO było to całkiem niepotrzebne. Nie widzę żadnych korzyści, które miałyby z tego wynikać, a podział wręcz utrudnia życie. I nie wiem co skłoniło adminów do tej zmiany. Przedtem wszystko było "pod ręką". Wchodziłem na "oślą" i od razu było wiadomo, w którym temacie toczy się dyskusja. Teraz muszę wchodzić na pięć różnych podforów żeby zrobić to samo. Niby błahostka, a denerwuje. Poza tym już widzę, że w tematach przeniesionych do podforów, które przedtem utrzymywały się w górnej części "oślej łączki", teraz jest mniej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to na osla wchodze w ostatecznosci a do tamtych dzialow nawet nie zagladam, bo za duzo klikania, wczesniej byly wszystkie najwieksze tematy na 'gorze' , ale jesli komus sie to podoba to ok, mi to nie przeszkadza, bo i tak tam nie zagladam jak mowilem. ;]

pewnie teraz zacznie przybywac userow, ktorzy beda mieli wiekszosc swoich postow w ktoryms z tych nowych dzialow i z purepc zrobi sie takie forum 'pani domu' :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh teraz jest niezle, mozna byłoby sie przyczepic do tego ze te subfora zajmuja sporo miejsca i trzeba zjeżdżać w dół gdzie znajdują się rzeczowe jak na osla tematy.. ;) (moderzy mogli by w koncu usunac Tymczasowe)

Teraz tematy z działu w kulinarni sie ożywiły.. i bardzo dobrze. Bo dyskusje w nich zabijają choc po trochu (przynajmniej u mnie) te panujaca powszechna letnia nude ;). Dobry pomysł...

Sysak13: chyba ułatwia.. bo jak szukac topiców o papu to wchodzisz do kulinarni itd.. ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, podział większością głosów moderacji i userów proponujących te subfora zakończył projekt podziału. Nie ma już o czym rozmyślać, bo wszedł on w życie i już nie powróci stary podział. Łatwiej się pracuje na subforach i wszystko jest czytelniejsze. Rozumiem, jakby to był dział sprzętowy to można by porozmawiać ale ośla łączka nie tyczy się tego działu, co oznacza, że nie mamy o czym rozmawiać.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem za podzialem, ale wkurza mnie tylko to, ze w Operze prawym przyciskiem wysylam na kolejne okno "o serwisie i o froum, modyfikacje, i osla", zaraz po tym, klikam na dole "odznacz wszystkie posty jako przeczytane", no i wtedy na podforach nie widze juz jakie sa nowosci. IMO ogolnie pomysl OK, ale taki malutki badziew mnie drazni.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee a o jakiego podfora chodiz? Takiego zombii?/ czy z loch ness? ;)

Ten temat nie miał sensu zaistniec.... Pzeciez i tak niczego by nie zmienił :)

29 za, 15 przeciw.. i voila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że nie da się zadowolić wszystkich naraz, prawda ;) ?

 

Staramy się zachować jakiś balans pomiędzy przejrzystością podziału a ilością subfor. Czy to się nam udaje czy nie - trudno mi oceniać. Napewno widzę pewne problemy z działami sprzętowymi, ale akurat przy oślej mimo, że długo się opieraliśmy zmianom to narazie oceniam ich efekty pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że nie da się zadowolić wszystkich naraz, prawda ;) ?

 

Staramy się zachować jakiś balans pomiędzy przejrzystością podziału a ilością subfor. Czy to się nam udaje czy nie - trudno mi oceniać. Napewno widzę pewne problemy z działami sprzętowymi, ale akurat przy oślej mimo, że długo się opieraliśmy zmianom to narazie oceniam ich efekty pozytywnie.

Zadowolonych osób jest dwa razy więcej niż niezadowolonych, więc nie da się ukryć, że zmiany, mimo mojego odmiennego zdania, poszły w dobrym kierunku. :) Aktualne wyniki mi wystarczą. Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...