Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

...weź ksiązkę ;) ja zapomniałem i żalowałem ;p

Ewnwtualnie weź piwo :P Jak weźmiesz dużo to i się znajdą weseli towarzysze podróży... :P

 

Aha, i hare_lamy nie będzie bo jest za biedny :]

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze ju kaske zacząć zbierać muhehe :twisted: tylko żebym zdążył :lol: .

 

P.S. Jakby ktoś jechał z WaWy albo czegoś niedalekiego niech pisze triba sie wcześniej ustawić zeby nudno niebło przez te ok. 8h jazdy :D

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie dwa filmy, jest jeszcze jeden ale strasznie duzo zajmuje i juz mi sie nie chce wrzucac :P

 

2292332[/snapback]

Marudzicie, Polska to nie Stany w kilka godzin mozna ja przejechac w poprzek.

Ale nie kazdego na to stać i na zycie w najdrozszym miescie w Polsce i jednym z drozszych miejsc w Europie ;] Poza tym podróż męcząca, jazda po 10 godzin.... i wiecej.

 

Po co utrudniac sobie zycie jak mozna zrobic spotkanie w bardziej przystepnym miejscu ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

o fak.... korzystaj z czegos takiego jak kompresja ;d

Ale nie kazdego na to stać i na zycie w najdrozszym miescie w Polsce i jednym z drozszych miejsc w Europie ;] Poza tym podróż męcząca, jazda po 10 godzin.... i wiecej.

 

Po co utrudniac sobie zycie jak mozna zrobic spotkanie w bardziej przystepnym miejscu ;]

np w Lublinie, gdzie nocleg kosztuje 15zł, a piwo w barze 2,50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge ale ludzie marudzicie, ja z GDA jechałem pociagiem 14.5h (850km) i nie narzekałem, a tutaj nawet połowy nie macie i juz płaczecie ;)

A w KRK jak na ta chwile bede na 100% chociazby na 1 dzien, ale docelowo z noclegiem (wieczorna integra ROX) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze ju kaske zacząć zbierać muhehe :twisted: tylko żebym zdążył :lol: .

 

P.S. Jakby ktoś jechał z WaWy albo czegoś niedalekiego niech pisze triba sie wcześniej ustawić zeby nudno niebło przez te ok. 8h jazdy :D

zbieraj złom - to najbardziej dochopdowe zajecie :lol: dzisiaj byłem zawiesc to co uzbieralem przez cale wakacje - bo sie koncza, na razie sama stal - wyszlo 448kg - ponad 200 zł - juz mam na targi, a jeszcze mam roche alu i cu [;

 

luke:

ksiazka rox, bez niej bym nie wytrzymal nawet 3 godzin, co dopiero tyle ile sie jedzie. Byle by ktos jechal z pomorza, wtedy pojade, ale tak to mi sie nie chce.

 

jest czas, poczekamy na oficjane komunikaty, sie pomysli.....

 

Bedzie podforum o targach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

 

Sorki za ot ale nie mogłem sie powstrzymać :D @romek twoj avek jest el0 i pr0 dlatego też ustawiłem go sobie jako tapetke na pulpicie xD :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech następny zjazd odbędzie się w Łodzi! :-P

Nie wykluczamy ;> Aczkolwiek nie planujemy przed 2007 rokiem "własnej" imprezy. Po doświadczeniach z białowieży mogę tylko stwierdzić, że pól roku na przygotowanie to minimum ;>

 

Edit

Ten sklepik PPC to mógłby być dobry pomysł.

Byście sprzedawali koszulki, bluzy, kubki, talerze, prezerwatywy :wink: itp. :P

Z tym jest problem. Najprawdpodobniej będą tylko koszulki w popularnych rozmiarach. Temat na inną dyskusje, ale wybór jest prosty: albo robimy koszulki sami i wtedy jesteśmy wstanie Wam je zaoferować w przyzwoitej jakości i po przyzwoitej cenie, albo lecimy do spreadshirta czy podobnego gdzie będzie wprawdzie wszystko, ale termotransferem i za cenę powiedzmy szczerze niezbyt atrakcyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieraj złom - to najbardziej dochopdowe zajecie :lol: dzisiaj byłem zawiesc to co uzbieralem przez cale wakacje - bo sie koncza, na razie sama stal - wyszlo 448kg - ponad 200 zł - juz mam na targi, a jeszcze mam roche alu i cu [;

No kszonek chyba musze zacząc :lol: jeśli chce sie wybrać na ten zlot .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge ale ludzie marudzicie, ja z GDA jechałem pociagiem 14.5h (850km) i nie narzekałem, a tutaj nawet połowy nie macie i juz płaczecie ;)

A w KRK jak na ta chwile bede na 100% chociazby na 1 dzien, ale docelowo z noclegiem (wieczorna integra ROX) :)

Nocne poszukiwania akademika ROX :lol2: Du ju remember? : >

 

Ja tam wciąz zachęcam do zrobienia zjazdu w moim mieście ;) Wrocław teraz jest trochę rozkopany ale za rok powinno już być lepiej ;) Pozdrawiam organizatorów zjazdu :P

Jestem jak najbardziej za ;] Wrocław atrakcyjne miasto (doświadczenia z ostatnich targów ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wciąz zachęcam do zrobienia zjazdu w moim mieście ;) Wrocław teraz jest trochę rozkopany ale za rok powinno już być lepiej ;) Pozdrawiam organizatorów zjazdu :P

nie, tylko nie to. Zjzazd powinien byc w centrum polski, najlepiej w takim miescu, gdzie mozna dojechac pociagami ze wszytkich wiekszych miast, a jak juz ma to byc wiocha jakas, to dobrze by było, zeby dojazd z pkp był w miare optymalny. wiem ze duzo wymagam, ale oraganizowanie takiej imprezy we wrocławiu/gdansku jest nietrafione (oczywiscie ten zjazd musialbyc w gdansku, ale to inna bajka - realitynet itd). Mam nadzieje ze tego nie zrobicie ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca => powiedz jak my pierwszego dnia wracalismy do akademca :P znudzeni z Narcyzem zaczelismy sie wydurniac na jakims placu zabaw :D

Ta :) Jak 3-letnie dzieci na jakiejś zjeżdżalni :lol: Ale dopiero na drugi dzień mi Poca o tym przypomniał, bo mojej pamięci ten moment gdzieś umknął wśród tego nocnego powrotu. Dobrze, że się taksówka trafiła, bo bym do rana tam nie dotarł.

 

Jeśli na targi do Krk jechałaby większa grupa z PPC, to być może bym się tam pojawił. Mieszkam niezbyt daleko, ~180km.

 

Każdy tylko umie narzekać na odległość, a jak widać znalazła się jednak grupa której nie straszne grube godziny dojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze panowie, informacja jeszcze do końca nie potwierdzona lecz podam kilka szczegółów:

 

23-24 września 2006 - Hala Mery - Warszawa

Impreza to Heyah Cybersport pod patronatem międzynarodowej ligi World GameMaster Tournament.

 

PurePC.pl będzie wystawiało się na stoisku firmy Asus, pokazując metody chłodzenia ekstremalnego, czyli FC, ciekły azot i suchy lód. Pokazany zostanie również NOS 3, czyli komputer na kołach autorstwa Dzidzi i Reanimatora. Mogliście go zobaczyć na zjeździe OC&Moders w tym roku.

 

Czy wejście będzie płatne i czy na 100% tam zagościmy, okaże się za kilka-kilkanaście dni.

 

28-29 października 2006 - Centrum Targowe - Kraków

Targi Tuningu Komputerów prowadzony i organizowany przez firmę PC-Tuning.

 

Zostaliśmy zaproszeni na targi przez jednego z organizatorów, aby również pokazać metody chłodzenia komputerów w sposób niemożliwy do zrealizowania dla normalnego Kowalskiego (przepraszam, jeśli w naszym gronie są Kowalscy i ich uraziłem). NOS, również powinien się pojawić w ciut innej konfiguracji.

 

Wjazd za darmo, wiele stanowisk firm i kolejne konkursy z cennymi nagrodami.

 

----------------------------------

W tym roku to wszystko. Resztę informacji będę zamieszczał po otrzymaniu oficjalnych informacji od organizatorów imprez.

----------------------------------

Co do koszulek, to sprawa nadal jest ustalana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło to sie zapowiada całkiem nieźle B-) do wawy niedaleko będe na 100% a do krakowa chiba te ;] . Przynajmniej nie będe sie nudził . Widać kto kiedyś sie starał ........ i stara do teraz ........... muhehe (tweaksux :twisted: ).

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek, romek, wyluzuj troche, zjazd co miesiac to przesada ;) heh

 

to pierwsze w wawie to oryginalnie jest czym? O grach na pc i konsole czy cos innego, bo jakos tak dziwnie heyah+asus+GameMaster

 

//edit

 

oj no przeciez wiem, dalem ";)"

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto powiedział, że to kolejne zjazdy/zloty ?

Przecież napisałem, że redakcja PurePC.pl się na nich pojawi a kto będzie miał czas i pieniądze na nie przyjechać to serdecznie zapraszam.

 

Warszawa to impreza dla graczy a nasz zlot to może będzie za rok, zobaczymy jeszcze dokładnie jak uda się to wszystko zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...