Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

narcyz => a mowiles, ze nei chcialo Ci sie po aparat siegac. piekne fotki, a jaki usmiech u poci na twarzy sie rysuje :D

Bo to jeszcze nie był najciekawszy moment. Gdybym wstał wcześniej, to mielibyśmy piękne ujęcie Witusia ;) Z reguły jestem leniwy- najlepszy przykład z zablokowanym dzwonkiem :lol:

 

Czyli podsumowujac rozumiem ze uwazacie Panowie zlot za udany?

 

Moze w przyszlym roku pojawie sie z Poca w bialych butach srebrnym mercem.. ;)

Część nieoficjalna TAK. Część oficjalna dla osób które były spoza redakcji PPC była bardzo kiepska.

 

Problem w tym, że nie chciał <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> swoich elo trampków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myliśmy ręce ciekłym azotem, łamaliśmy płytę główną wraz z kartami przypiętymi do PCI, mroziliśmy sobie piwo/cole suchym lodem a mnie przezwali "człowiek azot: bo cały czas kręciłem się z termosem ciekłego azotu i lałem gdzie popadnie (oczywiście straszenie gratis było).

 

Pozdrówka: ent, grzechu (pierw cię w ogóle nie poznałem), hary86, mib, kszonek, benito, kas, poca, niemiec (naucz się po pijaku wsiadać do SKM), masell, świder, ryba, raven, torque8, marco, paranoik, madzia, LukeXE, Martę, demek, chaos (pijaku :P ), miazga82, fido, lukasrz, narcyz, sgj (szkoda, że nie piłeś piwka), dzidzia, reanimator, hmmm oczywiście o kimś zapomniałem, przypomnę sobie to dopiszę ;)

 

Ten w niebieskiej koszuli na filmie lukasrz to oczywiście naczelny PurePC.pl (mówię wam, wieśniak niesamowity :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh .. nie chcialem foty wogole :P

no co ty ja nei pije :P

troche sie zaslanialem

.......

 

Myliśmy ręce ciekłym azotem, łamaliśmy płytę główną wraz z kartami przypiętymi do PCI, mroziliśmy sobie piwo/cole suchym lodem a mnie przezwali "człowiek azot: bo cały czas kręciłem się z termosem ciekłego azotu i lałem gdzie popadnie (oczywiście straszenie gratis było).

 

Pozdrówka: ent, grzechu (pierw cię w ogóle nie poznałem), hary86, mib, kszonek, benito, kas, poca, niemiec (naucz się po pijaku wsiadać do SKM), masell, świder, ryba, raven, torque8, marco, paranoik, madzia, LukeXE, demek, chaos (pijaku :P ), miazga82, fido, lukasrz, narcyz, sgj (szkoda, że nie piłeś piwka), dzidzia, reanimator, hmmm oczywiście o kimś zapomniałem, przypomnę sobie to dopiszę ;)

 

Ten w niebieskiej koszuli na filmie lukasrz to oczywiście naczelny PurePC.pl (mówię wam, wieśniak niesamowity :P )

 

hahaha :D :D

 

Panowie czyli jest tak, bedzie kolejny zjazd, prawdopodobnie przyjade az ze nie jestem w redakcji (szeroko pojetej) nie mam wstepu na Wasze prywatne imprezy ;( ;(

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz postarać się dostać do redakcji, <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ze sobą dziewczynę i będziecie w zamkniętym "sektorze" ;>

 

Zależy co kto traktuje jako prywatne imprezy, bo jeśli chodzi o wspólne wieczorne picie herbaty, to nie ma żadnych przeszkód żeby dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz postarać się dostać do redakcji, <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ze sobą dziewczynę i będziecie w zamkniętym "sektorze" ;>

albo osobe u ktorej sie spi [;

 

Zależy co kto traktuje jako prywatne imprezy, bo jeśli chodzi o wspólne wieczorne picie herbaty, to nie ma żadnych przeszkód żeby dołączyć.

dokladnie. a nawet dolaczenie sie jest wskazane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krk mam nadzieje na powtórke z wieczorków w Gdańsku : > Szykować piwo panowie, harcować głowy, będzie hardkor! :D Tylko Świder nie przesadzaj ;) Ogólnie zlot był 1-sza klasa i oby następne były takie same, jak nie lepsze :D

 

Pzdr! 4 all.], za dużo by tu wymieniać :) Po prostu mamy zajebistych ludzi na forum, oby do następnego razu! Dobranoc panowie i panie! :)

 

Kas - wrzuć, jeśli możesz filmik z utylizacji mojego esc'a w quad SLI ;]

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli byście popodpisywać fotki? bo nie wiadomo kto jest kto dla kogoś kto nie był (czyli np. ja :P) a co do tematu grzecha_1990 to nei uczestniczył z wami w wieczornych spotkaniach? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci nie chce poca nic mówić, ale ktoś mi miał chyba % zdjąć :lol:

 

poce najlepiej romek podsumował: "...komu ja modera dałem??" :D

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kas - wrzuć, jeśli możesz filmik z utylizacji mojego esc'a w quad SLI ;]

Wrzuce za jakis czas narazie odstawilem neta zagladam czasami jak jestem u kolegi. Teraz musze sie uczyc do kampani wrzesnowej, szostego dzien proby :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce za jakis czas narazie odstawilem neta zagladam czasami jak jestem u kolegi. Teraz musze sie uczyc do kampani wrzesnowej, szostego dzien proby :(

Ołkej, poczekamy :) Good Luck ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze na dekiel Wam juz troche waliło z tym azotem :D Na glowe nikt sobie nie lał ? :D

Hehe na na tej całej scenie w trakcie oficjalnego pokazu OC w centrum GDA latałem, a Samhain mi LN2 na czapke (i nie tylko) polewał :D. Trzeba bylo cos zrobic, zeby publicznosc sie nie nudziła, kiedy chlopaki probowali odpalic kompa :lol:

 

PS czemu jeszcze zdjec z w/w akcji nikt nie pokazał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell chciales to masz :D

 

Dołączona grafika

1. Chlopaki gotowi do boju

 

Dołączona grafika

2. Skladamy "zabawke"

 

Dołączona grafika

3. "Zabawka gotowa"

 

Dołączona grafika

4. "Chlodek w plynie"

 

Dołączona grafika

5. "Chlodek" zaczyna dzialac

 

Dołączona grafika

6. O dziwo winda sie odpalila (nie pamietam na jakich taktach ale chyba cos kolo 4GHz)

 

Dołączona grafika

7. Nie ma to jak mila chlodna czapeczka pod koniec lata

PS przydalaby sie taka podczas fali upalow

 

 

Mam jeszcze kilka fotek. W sam raz do recenzji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty za to byles i to bardzo. Ciekawe czemu.... ;)

Zastanawialem sie czy Ty zablysniesz czy tym razem Niemiec..

I prosze - pierwszy post w temacie z zaskakujaca trescia..

Jak zdarta plyta..

 

Konczac OT - Naczelny ma juz jakies plany co do nastepnego zlotu?

Bo widze ze samhain juz planuje i jestem ciekaw czy PurePc.pl bedzie chcialo cos samo zorganizowac czy ponownie razem z RN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odpierwiastkuj sie ode mnie z laski swojej, prosze ladnie.....

Bardzo prosze.. :)

No ale ciekawe dlaczego tak moglem pomyslec.. Hehs..

 

O to spytaj naczelnego (jak wroci) ;)

Pytanie zadalem - nie liczylem ze ktos inny oprocz niego na nie odpowie (pomijam reszte administracji).. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...