Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze jedno....redakcja to nie całe forum, radzę o tym pamiętać i nie izolować się na następnym zlocie.

Aj tam gadasz ... ;] Czy wieczorami ktoś się izolował? : > W namiocie to oczywiste, inaczej to by ludziska na głowe im powłazili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno....redakcja to nie całe forum, radzę o tym pamiętać i nie izolować się na następnym zlocie.

 

czy to nasza wina ze nawet Samhain ciebie wywalal ze swojego stanowiska i tylko siedziales w zasilaczach u Angeli ? Na after party mielismy calkowita integre, i duzo osob to moze potwierdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to nasza wina ze nawet Samhain ciebie wywalal ze swojego stanowiska i tylko siedziales w zasilaczach u Angeli ? Na after party mielismy calkowita integre, i duzo osob to moze potwierdzic

oj tak! ^-^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tu nie rozumie, ale po to była ta tasiemka, że mieliśmy sprzęt warty xx tysięcy złotych i nie byłoby dobrym pomysłem wpuszczac kazdego. A niech cos sie stanie, ktos cos potrąci, zjebie i co, zaplaci za to ?

 

Nie siedzielismy caly czas za tasiemka, WSZYSCY, doslownie wszyscy wychodzili i gadali ze znajomymi, jakiegos odizolowania nie odnotowalem, to samo na wieczornych imprezach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe, już przesadzacie.

Zebyś widział ile tam było ludzi którym na widok azotu lub lodu mało gały z orbit nie wyskoczyły. Weszedłby taki i wiadomo - "łał jakie fajne,

zobacze sobie". A nóż któryś coś spieprzy, upuści, albo krzywdy sobie narobi... Lepiej dmuchać na zimne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe, już przesadzacie.

 

ojjj tu sie nie zgodze wielki BENITO znawco zasilaczy... chciales z nami pogadac to bylo trzeba przyjsc, chciales z nami wypic piwo, wystarczylo powiedziec, jakbym mial z kazdym userem tego forum ktorego znam choc troche siedziec na zlocie, to nie bylo by na to czasu, kto chcial sie przywitac i pogadac mogl to zrobic, widocznie ty tego nie chciales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez barierak to by była masakar szczegolnie ze niektorzy na widok azotu mieli niezle w porach :D jak romciu wylewał go pod nogi.

 

@BENITO przeciez ty sie zakampiłes pomiedzy zasilaczami na stoisku angeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiem ;] ale napierali na Was niezle ;)

No, i kszonek mi krzesło ukradł i musiałem stać, jakbysmy mieli barierke to takie zajście nie miałoby miejsca... :P

 

Za rok weźmiemy swoją barierke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę, że jestem nastawiony pokojowo i nie musicie po mnie jechać jak po Benito, a spokojnie wytłumaczyć ;)

 

Teoretycznie wstęp za barierki miała tylko redakcja. Czemu teoretycznie? No właśnie... Jeśli coś jest ustalane, to powinno dotyczyć wszystkich, a jakby na to nie spojrzeć w redakcji jednak nie ma ani jednej kobitki. Czy nie zaktualizowaliście składu redakcji, czy ktoś tam nie powinen się znaleźć (wg Waszych wcześniejszych ustaleń)?

 

 

 

PS. Nie, nie przemawia przeze mnie zazdrość, bo i tak bym nic nie chciał kręcić, dolewać azotu czy robić zdjęć. Chodzi o sam fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę, że jestem nastawiony pokojowo i nie musicie po mnie jechać jak po Benito, a spokojnie wytłumaczyć ;)

 

Teoretycznie wstęp za barierki miała tylko redakcja. Czemu teoretycznie? No właśnie... Jeśli coś jest ustalane, to powinno dotyczyć wszystkich, a jakby na to nie spojrzeć w redakcji jednak nie ma ani jednej kobitki. Czy nie zaktualizowaliście składu redakcji, czy ktoś tam nie powinen się znaleźć (wg Waszych wcześniejszych ustaleń)?

PS. Nie, nie przemawia przeze mnie zazdrość, bo i tak bym nic nie chciał kręcić, dolewać azotu czy robić zdjęć. Chodzi o sam fakt.

 

pisalem o tym wczesniej i zostalo to przemilczane a kobietek bylo tam troche wiecej niz jedna, nawet jakies zwierzeta sie trafialy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet strażnicy miejscy byli :lol: (czy tam policjanci, już nie pamiętam)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pewnie myśleli że coś kręcicie i przyszli sprawdzić, żeby nie było
Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kilka osób nie przeczytało co pisałem kilka stron wcześniej.

 

Tasiemka/barierka czy jak chcecie to zwać była obowiązkowa, aby wypożyczyć sprzęt od firm i przeprowadzić w ogóle naszą impreze. Ja rozumiem, że wiele osób ma od ręki możliwość wyłożenia 4-8 tyś zł za zwalony sprzęt, ale mnie na to nie stać panowie. Redakcja o tym dobrze wiedziała i sami się zgodzili, aby barierka była i nikt jej nie przekraczał. Każda osoba musiała mieć moją zgodę, aby wejść na stanowisko.

 

Drugą rzeczą był nakaz Policji i Straży Miejskiej, aby zbiorniki z ciekłym azotem i pojemnik z suchym lodem, był oddalony od widowni, ponieważ faktycznie nie wie się, komu co odbije i gdzie włoży ręce.

 

Rozumiem, nie mieliście co robić przez te targi, ale ja nic na to nie poradzę, my zajmowaliśmy się kręceniem a, że organizacja nie zapewniła wam rozrywki to bardzo za to przepraszam, postaram się za rok to obgadać dobrze, aby RN miał dla was dużo rzeczy do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zaraz za namiotem coś się działo, samhain ganiał z mikrofonem, wycinali okna w budach, malowali myszki, ale kurde to nie to ... łamanie mobo było fajne :P ;]] Ale nie ma to jak piwo wieczorami :D

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łamanie płyty czułem na swoich rękach. Ci co byli to widzieli jak mi poharatało trzy palce, ale wyłamałem socket i mostek północny (NB).

 

Kto ma filmik jak oblewamy ją ciekłym azotem i rozwalamy o podłogę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kilka osób nie przeczytało co pisałem kilka stron wcześniej.

 

Tasiemka/barierka czy jak chcecie to zwać była obowiązkowa, aby wypożyczyć sprzęt od firm i przeprowadzić w ogóle naszą impreze. Ja rozumiem, że wiele osób ma od ręki możliwość wyłożenia 4-8 tyś zł za zwalony sprzęt, ale mnie na to nie stać panowie. Redakcja o tym dobrze wiedziała i sami się zgodzili, aby barierka była i nikt jej nie przekraczał. Każda osoba musiała mieć moją zgodę, aby wejść na stanowisko.

 

Drugą rzeczą był nakaz Policji i Straży Miejskiej, aby zbiorniki z ciekłym azotem i pojemnik z suchym lodem, był oddalony od widowni, ponieważ faktycznie nie wie się, komu co odbije i gdzie włoży ręce.

 

Rozumiem, nie mieliście co robić przez te targi, ale ja nic na to nie poradzę, my zajmowaliśmy się kręceniem a, że organizacja nie zapewniła wam rozrywki to bardzo za to przepraszam, postaram się za rok to obgadać dobrze, aby RN miał dla was dużo rzeczy do roboty.

dokładnie

 

Co do mojej kobiety, pare dni przez imprezą rozmawiałem z Romkiem o ewentualnej mozliwości wpuszczenia jej na teren "redakcyjny", wziąłem odpowiedzialność za nią i dlatego tam była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łamanie płyty czułem na swoich rękach. Ci co byli to widzieli jak mi poharatało trzy palce, ale wyłamałem socket i mostek północny (NB).

 

Kto ma filmik jak oblewamy ją ciekłym azotem i rozwalamy o podłogę?

Kas ma filmik, ale wrzuci dopiero później ... teraz zajęty szkołą ;] Grzechu 1990 ma, ale na VHS :/ W sumie dużo osób kamerowało, a tylko 2 z PPC? : > Romek - twoja krew została potem na PCI ;]

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, nie mieliście co robić przez te targi, ale ja nic na to nie poradzę, my zajmowaliśmy się kręceniem a, że organizacja nie zapewniła wam rozrywki to bardzo za to przepraszam, postaram się za rok to obgadać dobrze, aby RN miał dla was dużo rzeczy do roboty.

samhain troche w tym roku zle to wszystko zrobil imo, bo rok temu na polibudzie jakos caly czas bylo co robic :/ ale coz bywa.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z odgrodzeniem juz nic nie poradzicie - bylo minelo

 

Nastepnym razem proponuje postawic 2 ochroniarzy, wywiesic ladna karteczke z wyjasnienieniem "dlaczego nie mogę tam wejść a masell może (:D)" i nikt nie bedzie mial problemow ani pretensji

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...