Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie fajnie. U nas maturki są przeliczane na oceny wg szkolnego systemu oceniania (czyt. >45% na 2 :-D i co ja mam powiedzieć?).

U mnie w szkole też są maturki z Operonu. Jutro piszę angol podstawę, pojutrze matmę rozszerzoną. ;]

U nas też

Lalki u nas wiele osób nie czytalo, natomiast wesele przerabialismy akurat miesiąc temu. KAZDY wybrał temat wesela :) Ładnym pismem, niewielkimi literkami, 3,75 strony :)

A tekst JPII bardzo przyjemnie mi się czytalo - ale mniej przyjemnie opracowywało odpowiadając na pytania - ok 2 nie wiedzialem (jedno z tym impresjonizmem).

Z ciekawosci przeczytałem go jeszcze raz bo maturke skończyłem 50 minut przed czasem ;D

Licze na ponad 31% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że to są próbne próbnej ;) w dodatku Operona, więc nie ma się co tak tym sugerować .

 

w ogóle to Wam wymyślają ...pisanie próbnych przed próbnymi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że to są próbne próbnej ;) w dodatku Operona, więc nie ma się co tak tym sugerować .

 

w ogóle to Wam wymyślają ...pisanie próbnych przed próbnymi :lol2:

bo jak próbne są w marcu to nie dziwne, a tak jest czas na zmienienie deklaracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy angol - luzik, 6 zadanko z tym wstawianiem zdań trochę pokręcone.

HiS ja pod koniec 2 klasy miałem próbną maturę :D układaną przez nauczycieli - taka zlepka zadań z arkuszy maturalnych, same otwarte.

Szczerze mówiąc to wolałbym normalnie mieć lekcje zamiast tych matur... - 5 matematyk mi przepadło, a parę tematów już jesteśmy do tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wolałbym normalnie mieć lekcje zamiast tych matur... - 5 matematyk mi przepadło, a parę tematów już jesteśmy do tyłu...

A ja tylko dziś mam 4 matmy :D I tak codziennie :P Fiza mi przepadnie całe szczescie jedna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie sie pisało (ang podstawowy). Jedynie trudność mi sprawiło to zadanie ze wstawianiem brakujących zdań do tekstu, praktycznie każde w każdą luke pasowało :-P Orłem nie jestem, także sie nie przejmuje. Zaliczona na pewno będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zawaliłem całe zadanie z ogłoszeniem ze chce mieszkanie, pomyliło mi się słówko i lipa ;/ -5pkt ;/ (no może się zlitują i dadzą z 1pkt.)

Co do matury w marcu, mówiła nauczycielka, że CKE już kombinuje, żeby ich nie robić, bo skoro OPERON wysłał to za friko to oni już nie bedą robić , coś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do matury w marcu, mówiła nauczycielka, że CKE już kombinuje, żeby ich nie robić, bo skoro OPERON wysłał to za friko to oni już nie bedą robić , coś w tym stylu

Bardzo, bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj angielski rozszerzony pisałem i ogólnie lipa.

- listening: połowe odpowiedzi strzelałem bo nie do końca rozumiałem tekst, który mogłem wybrać ;D.

- writing: rozprawka na temat wad i zalet posiadania dużego rodzeństwa. Mogłem wybrać opowiadanie bo było łatwiejsze do napisania :/.

- reading - chyba jedyna rzecz, która mi w miarę poszła ;D.

 

Jutro majca rozszerzona... i wreszcie weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy angielski rozszerzony byl masakryczny...

 

Pierwsza czesc w 35 minut (mialem poltora godzinna przerwe :D ), druga czesc z tekstem czytanym 20 minut a z listenigu pewnie polowa zle ;p

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po gadu chodza przecieki;p ja mam z bioli.. nic pewnego imo

jak nie chcecie to nie zagladajcie sam specjalnie nie bede sie do tego uczyl.. bo to bez sensu

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
funkcje wątroby co magazynuje jakie witaminy i tak dalej.

-budowa oka

-2 zadania z genetyki

-2 doświadczenia hipoteza i problem badawczy

-mimikra

-organizmy transgeniczne

-na czym polega klonowanie

-łuk odruchowy

-tkanki roślinne

-porównanie mięśnia sercowego i szkieletowego

-rozpoznać elementy morfotyczne

-funkcje hemoglobiny

-operon laktozowy

-przebieg chemosyntezy

-jakie glony jakie światło absorbują

-cykl życiowy tasiemca uzbrojonego

-mejoza postgamiczna u kogo występuje

-porównanie jedno i dwuliściennych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował geografia :P

eeetam, nie wierzcie przeciekom

ja się dziś zdziwiłem, mówi mi koleżanka w szatni, że przecieki, że będzie wynajem mieszkania z ang. jak bum ta rara. Nic nie ściemniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma majcy.. kolezanka mnie podpuszczala z matma..

nie wiem ja mam mieszane co do tych przeciekow.. to z bioli to takie troche za trudne na mature imo..

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do polskiego to w sumie może 30% będzie, po 1 nie czytałem żadnej lektury więc trzeba było wymyślać własną historię :) a anglik, pisałem rozszerzony 1 część banał, pisałem opowiadanie więc temat rzeka, ale słuchanie porażka, siedziałem daleko od radia i mało można było zrozumieć suma sumarum jak na fakt że nic nie przypominałem sobie to jest nawet nieźle ;] jutro geografia podstawowa, jak z niej stukne 40% to się nie uczę jej nawet ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem po majcy rozszerzonej.

Zrobilem do konca 7 zadan na 11, a do pozostalych 4 zrobilem rysunki i napisalem rownania, zeby tylko jakies punkty wpadly. Ogolnie nie jest zle :).

 

W ogole to pomysl na zrobienie 2 zadan przyszedl mi do glowy na ostatnie 20 minut, ale zdazylem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fiza takao niektórych rzeczy jeszcze nie miałem więc nie ruszyłem nawet, ale niepodoba mi się to jak brzydko rozwiąząłem te zadania, moga się nie doszukać tego co trzeba, wracam do nauki już wiem że nie ma zartów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...