Skocz do zawartości
AndyN

Tweak.pl - Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie :P mało ważne :P poprosiłem o skasowanie konta ;)

 

Mi je zablokowali ale nie dali bana jak wcześniej myślałem. :lol: Czyli dosatałem ZKU (na rok :D) za to że napisałem prawdę w Sig'u. Co innego jakbym skłamał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też jest żal, ale parzeć na tamto forum, ktore teraz swieci praktycznie pustkami, wszystko tam praktycznie juz wymarło. A jeszcze jakis czas temu był tam niesamowity ruch na forum... szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś. Albo by go nie było w ogóle pure i tweaka albo powstał purepc i teraz pnie się do góry cały czas. Wypromowaliśmy jedną markę i damy radę to zrobić z drugą. Nie podajemy się bo robimy to co lubimy i nigdy się to nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też jest żal, ale parzeć na tamto forum, ktore teraz swieci praktycznie pustkami, wszystko tam praktycznie juz wymarło. A jeszcze jakis czas temu był tam niesamowity ruch na forum... szkoda gadac.

 

A mi nie jest żal. Wręcz mnie to cieszy i budzi wiarę w sprawiedliwość. Można każdą markę zdławić i zniszczyć przy kiepskim zarządzaniu, a też pasją i profesjonalością, oddaniem zbudować całkiem nową. Właściciel tweaka dostał nauczkę i jeśli ma trochę mózgu zapamięta tą lekcja do końca życia i będzie umiejętnie współpracował z pasjonatami i fachowcami, a jeśli jest głupi zapomni o tym i będzie zwalał na kogoś innego do końca swoich dni (że to świat się zbuntował przeciw niemu).

 

Zresztą to nauczka dla wszystkich pewnych swego, właścicieli. Szacunek po pierwsze no i komunikacja interpersonalna między całym zespołem, a także obraz lub wizja firmy.

 

 

a mogę tak długo pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tematu: 'do kogo należy forum' przydalby sie jakis prawnik :> My nie jestesmy wstanie niczego rozstrzygnąc :)

Wołajcie Sikora :). Ma łeb do tego ;).

 

niko2003 - tak samo było z radiostacją BIS. Zmienili zarząd, wywalili programy niektóre (nie pamiętam już nazw, bo zaprzestałem słuchania tej stacji zaraz po zmianie dyrektora) i co ? Siusiate radio się zrobiło :P

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...