Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

http://kdo.pl/product_info.php/products_id/10539

 

czy to możliwe ? jeśli tak to jeszcze dzisiaj kupuje!

Proponuję się DOKŁADNIE dowiedzieć czy karta jest na stanie, bo ja kupowałem w zeszły wtorek, od razu wpłaciłem kasę, a tu wyszło w czwartek, ze karty już się skończyły (wpisali większą ilość niż posiadali na magazynie) i mają dojść dopiero w czwartek od polskiego dystrybutora Palit! Myślałem, że ich uduszę :angry: chociaż dzisiaj przyszło info, że karta została wysłana. Zobaczymy jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety moja zmiana 8600gt na 8800gts skończyła się fiaskiem, tak więc zapytam tutaj. Panowie jest jakiś sposób na podłączenie tej karty lecz nie przez tv-out. Wiem że można przejścówke DVI-Hdmi ale czy w ten sposób można uzyskać HdTV. Ja bez oglądania filmów na TV sobie życia nie wyobrażam, więc jeśli nie ma żadnej opcji będe tak długo palił te karty aż mi w końcu albo przyślą inną albo zwrócą kase. Ehh Szkoda po prostu nerwów, a miało być tak pięknie. Dajcie jakąś szybką odpowiedz. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj hehehehe. Masz na to jakieś dowody, coś co by mnie przekonało w 100% . Wybacz ale nie chce mi się czekać znowu 2 tyg na karte no chyba że bedę musiał. Także jakby ktoś to jeszcze potwierdził byłbym w 7 niebie:) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz SONICA+ to tam TVout dziala normalnie - wiem bo sprawdzalem u siebie -

 

prawdopodobnie jest to z wiazane z poprawiona wer Gpu ... (Sonic+ posiada Rev 303)

 

wiec podpinaj i nie boj zaby ;-)

Moglbym podlaczyc mojego sonica+ do TV ale......

.....jezeli cos sie stanie to bede mial 2 grafe w serwisie, zostane bez kompa na ok 14 dni i bede musial jakos to odreagowac :D

 

Wiec nie boj zaby i podaj swoj adres :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie moja karta. Palit 8600GT 540/1400

Na rocznym systemie uzyskałem w 3dMarku

 

2003-15870 pkt

2005-10198 pkt

 

Czy to dobre wyniki jak na kartę o standardowych ustawieniach ? Pozdrawiam

Edytowane przez AlienMks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Odróżnić z wyglądu Sonic'a od Sonica+ najlepiej nie wyjmując z pudełka ?

Może naklejką na której widnieją zegary karty? [; Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mnie ostatnio wkurzyło ostatnio dziwne zachowanie karty.... Niby poprawnie działała na ustawieniach z sygnaturki, ale czasem coś wywalało... Zainstalowałem ATITool i co się okazało??? Czym więcej podkręcę rdzeń, tym mniej mogę podkręcić pamięci :blink: Czy to normalne??? To tak, jak by ogólnie karcie brakło V. Pobawiłem się trochę w różne ustawienia i testy, i wyszło mi bez błędów 705/1010Mhz :huh: Jeśli rdzeń jest na default, to pamięć kręci się bez błędów do 2200Mhz. To typowe ???? Bo ja pierwszy raz z czymś takim się spotykam.... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może naklejką na której widnieją zegary karty? [;

Po zegarach nie dojdziesz , na pudelka jest naklejona duża czarna naklejka a na niej albo pisze Sonic , albo Sonic + .

do tego z boku pudełka jest naklejka dystrybutora biała mala i tez powinno pisać xxxxxxxxxsonic+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Sekcja zasilania nie wyrabia z dostarczaniem wystarczającej ilości prądu dla mem i rdzenia jednocześnie, dlatego podnosząc wyżej rdzeń oc memek spada.

Ciekawe, a czy jak odłączę wiatraczek z grafy i podłącze go na płycie/założę chłodzenie pasywne wzrośnie mi OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problemy z TV-outem to az sie wierzyc nie chce. robicie z igly widly. u mnie normalnie kable s-vhs jest wiecznie wepniety w karte. natomiast do TV podlaczam wtedy kiedy chce skorzystac. Na starym radku 9600 czy TV dzialal czy standby czy kompletnie zgaszony bez zadnych cyrkow podlaczalem kabel i wsio dzialalo. Na palicie dla bezp. podlaczalem przy zgaszonym TV a normalnie dzialajacym kompie i tez dziala.

 

jednak obsluga TV-out Radzio >>> GF i to mnie w tej karcie boli. gdzie sa te opcje trybu teatralnego jak w ATI???

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zegarach nie dojdziesz , na pudelka jest naklejona duża czarna naklejka a na niej albo pisze Sonic , albo Sonic + .

do tego z boku pudełka jest naklejka dystrybutora biała mala i tez powinno pisać xxxxxxxxxsonic+

A nie ma już takich pudeł?

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ojca elektronika. Jesli chodzi o te cyrki z padajacymi Palitami po podlaczeniu s-video, to ojciec mowi, ze wina prawdopodobnie lezy w roznicy potencjalow pomiedzy masa w komputerze a masa w TV wynikajacej z podlaczenia do TV anteny (kablowka, albo antena zbiorcza) - podobno czesto roznica potencjalow dochodzi nawet do 100V.

 

Wiec wydaje mi sie, ze rozwiazania problemu sa nastepujace:

1. Przed podlaczeniem s-video do TV odlaczyc kablowke od TV (ew. antene zbiorcza).

2. Jesli ktos ma w kompie tuner TV i ma do niego podlaczona ta sama antene co do TV, to nie powinno byc problemu ze wzgledu na wyrowanie mas na kompie i TV.

3. Nie powinno byc tez problemu jesli ktos ma tylko satelite. Z tunera satelitarnego raczej wysokich napiec nie bedzie. Oczywiscie wtedy do kompa nie moze byc podlaczona zadna kablowka.

 

Mam nadzieje, ze wyrazilem sie w miare jasno. Oczywiscie nie daje glowy za to co napisalem. Sam jeszcze nie posiadam Palita, ale sie przymierzam do zakupu w najblizszym czasie.

 

Trzeba by zrobic teraz mala ankiete wsrod tych, ktorzy testowali s-video na Palicie:

Czy komus po podlaczeniu s-video karta padla, a jego konfiguracja spelniala jeden z 3 przypadkow wymienionych przeze mnie?

Edytowane przez bitrut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Sekcja zasilania nie wyrabia z dostarczaniem wystarczającej ilości prądu dla mem i rdzenia jednocześnie, dlatego podnosząc wyżej rdzeń oc memek spada.

Jest jakiś sposób by sekcja zasilania dawała radę większemu OC ? Bo chyba v-mod samego rdzenia nic tutaj nie pomoże.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...