Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

Ojoj ;)

 

Namieszali w głowach z tymi cenami.

 

Jeszcze tydzień temu w drugim kompie był venice 3500+ teraz opek 144 a już mnie kręci na tego sd 3700+.

 

Cholera, jeśli w Herkulesie znajdą dla mnie E4 to biorę.

 

PS. Od tego czekania na C2D i częstszego siedzenia na drugim kompie już człowiek głupieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

Odpisali wam z Herkulesa na maila ? Bo u mnie cisza, mail poszedł przedwczoraj wieczorem...

 

Ja tydzien temu pisalem i nic. Telefon tez gluchy. Ciezki kontakt z tym gosciem

 

pzdr

To samo zero odpowiedzi... jak sie aukcje skonczyly i zapytalem kiedy beda to dostalem w odpowiedzi tylko linka z aukcja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E6 i zastanawiałem się przez pewien czas, czy go nie opchnąć i nie kupić E4 sobie. Ale jednak zrezygnowałem. Mój E6 nie jest znowu straszną padaką- na codzień jadę na 2.9Ghz i 1.475V. Z 3Ghz też sobie radzi, ale dopiero na 1.55V. Dlatego wymiana raczej mi się nie kalkuluje- bo bym musiał dopłacić pewnie z 50zł albo więcej do tych 100mhz.

 

( W dodatku ilość fartów na Allegro chyba na ten rok wykorzystałem wraz z tą transakcją :D :D :D : http://allegro.pl/item141794603_athlon_xp_...rton_3200_.html i nie chcę kusić już losu. )

 

Niezły bym zrobił interes, gdyby się okazało, że nowy SD na E4 nie robi tych 2.9Ghz. Ostatecznie mojego SD mógłbym sprzedać jako selekta (w końcu nie każdy Athlon robi 3ghz) i może wtedy przesiadka by mnie nic nie kosztowała i nawet bym coś zarobił. Ale dalej nie miałbym pewności czy na jakąś padakę nie trafię (wśród E4 pewnie też sie zdarzają).

 

Dla tych co się stresują zakupem SD: głowa do góry! Jak nie traficie na E4, to E6 też może niezły się trafić!

 

 

EDIT: A ja kiedyś pisałem do tego gościa (z 2 miechy temu), nie pamiętam już w jakiej sprawie, w każdym razie odpowiedział mi na maila.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na Twoim miejscu owszem, raczej nie ma co kombinować.

 

Ale osobiście wezmę jednak E4. Jak nie odpiszą to chyba zaryzykuje i wezmę w ciemno (najwyżej się sprzeda).

 

Poza tym jeszcze jutro będę do nich dzwonić! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która rewizja nowsza E4 czy E6 ?

 

pzdr

E6 nowsza, ale mniej podatna na podkręcanie, przynajmniej teoretycznie. Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=38280 - 3.7Ghz - Mobo GB ;] Ciekawe co by pokazał na DFI ;]

 

EDIT:

Soker dzwonił do Herkulesa, ale się nie dodzwonił :mur:

 

Napisałem jeszcze maila do ng-electronic, w sprawie serii. Ciekawe czy odpiszą ;]

 

Może trzeba im wysłać przykład o co nam chodzi, bo może nie potrafią tego sprawdzić ;>

 

//Venice już 210 zł na alledrogo ;]]

 

EDIT2:

Dostałem odpowiedź z ng-electronic

Witam!

Niestety wszystkie procesory już popakowaliśmy i czekają uszykowane do wysyłek

Pozdrawiam

Małgośka :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się niecierpliwię.

We wtorek wpłaciłem na procka od Herkulesa (i za dwie inne rzeczy też - równocześnie).

Te dwie pozostałe już mam w domu, a do Herkulesa .....

Nie mogę nawet się dodzwonić. :mur: a chciałem tylko spytać, jak tam moje zamówienie.

No może dzisiaj nie pracował, bo siatkówkę oglądał B-)

Edytowane przez rudy 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się niecierpliwię.

We wtorek wpłaciłem na procka od Herkulesa (i za dwie inne rzeczy też - równocześnie).

Te dwie pozostałe już mam w domu, a do Herkulesa .....

Nie mogę nawet się dodzwonić. :mur: a chciałem tylko spytać, jak tam moje zamówienie.

No może dzisiaj nie pracował, bo siatkówkę oglądał B-)

Tak jest zawsze, jak im bardziej czekasz z niecierpliwoscia tym dluzej rzeczy nie masz.

 

Ja jak coś zamawiam co nie jest mi konieczne w danej chwili lub po prostu dla zabawy - to przychodzi paczka na drugi dzien. Zamowie cos bardziej niezbednego.. przyjdzie.. po tygodniu.

 

ale offtop. :[[[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorry ze sie wtące - pobierznie przeczytałem ten temat i zwróciłem uwage na kilka postów w kwestii Herkulesa

Firma istnieje nie tylko w necie takze fizycznie ale znaleść ich nie jest łatwo. Ja osobiści nigdy tam nie byłem ale mój kumpel - przedstawiciel handlowy nie związany z IT - zdalnie sterowany przeze mnie komurką był widział czlowieka i kupił dla mnie AC 64Pro

A ze nie łatwo do nich trafic to niech świadczy o tym fakt kolega nawet szyldu firmy nie widział, jak sie ludzi w tym DH pytał to nikt nic nie wiedział ale w końcu trafił

 

- firma jest o.k. - naprawde fajne ceny!!!

- Pani Monika (kontakt tylko via mail) - bardzo miła - pisaliśmy ze sobą pare razy :)

- dodzwonić sie nie jest łatwo, a jest wrecz trudno nie wiem dlaczego nie wnikam

- nie sądze aby ten Pan u którego kupiłem wiatrak potrafił okreslić "rewizje" procesora, jak kumpel kupował mi freezera - człowiek zapytał arctic duży mały jaki za 27zł czy za 62

 

Przez allegro kupiłem takze u nich A64 +4000 san diego E4 zapłaciłem z góry za kuriera przysłali pocztą ale pieniądze za przesyłke zwrócili mi na konto bez najmniejszego problemu. Więc git.

Mam nadzieje ze sie komus to info sprzyda.

Edytowane przez D.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale... 100 zł więcej, a masz tylko 200Mhz więcej, za pewność, że to E4 ?

 

@Sector

Kiedy kupiłeś w ng ? Bo może, masz z tej serii paczek, które aktualnie mają ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się niecierpliwię.

We wtorek wpłaciłem na procka od Herkulesa (i za dwie inne rzeczy też - równocześnie).

Te dwie pozostałe już mam w domu, a do Herkulesa .....

Nie mogę nawet się dodzwonić. :mur: a chciałem tylko spytać, jak tam moje zamówienie.

No może dzisiaj nie pracował, bo siatkówkę oglądał B-)

Jak kupiłeś to pisałeś o konkretne oznaczenie tzn. końcówka BN ? Czy w poczcie nic nie pisałeś ?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja Herkules jest trochę niejednoznaczna więc zadaje wam pytanie:

 

Czy procesory Herkules i NG to boxy czy oem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzis zamiar kupic sobie tego SD 3700+ z Herca lub NG i teraz pytanie...czy oni maja jeszcze E4?? Ten mail do Lanca to mowi o tym, ze wszystkie E4 jakie mieli juz popakowali i wysylaja?? Jezeli tak to moze brac od Herca?? ;) Sam juz nie wiem :P Zmieniam kompa na wariackich papierach i sie troche zakrecilem :) W sumie 2.8-2.9Ghz przy 1.5V mnie urzadza, wiec moze sie nie przejmowac seria?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem tak, że wszystkie procki, które mają popakowali i potem wystawili. Czyli jak Sector kupił na tej aukcji, którą podałem i dostał E4 to reszta też będzie E4 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem tak, że wszystkie procki, które mają popakowali i potem wystawili. Czyli jak Sector kupił na tej aukcji, którą podałem i dostał E4 to reszta też będzie E4 ;]

Ja kupowałem u Herkulesa i mam chyba E6, mówię chyba bo nie chce mi sie odpinać chłodzenia (ale sprawdze to niedługo), a to E6 to zczytuje mi CORE TEMP, aha i tu mam pytanko komu wierzyć CORE TEMP czy programowi do mojej płyty głownejUSDM , bo znąco roznią sie odczyty temeratury tych praogramów, przykładowo bez stresu USDM pokazuje mi 37 C a CORE TEMP 42 C. Jesli chodzi o moje osiągi to zaczne sie bawić w podkręcanie wieksze jak mi przyjdzie Freezer 64 Pro, bo petaguś coś się meczy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...