Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

KAMILcom

Na szczescie ta czesc gry nie wymaga od[colo=blue][ciach!][/color]nia samochodu na choinke wiec cenie minimalizm. Ale dzieki za krytyke. Nastepne wozidelko ktore wrzuce bedzie mialo zielone szybki, niebieska perle i rozowe felgi. Powinno Cie zadowolic [;

grunt to zrobić ładną choinkę (jeżeli połączenie dwóch kolorów można nazwać choinką). Nie wnikam w Twoje gusta ale raczej brązowo zielone szyby kiepsko sie komponują z srebrnym lakierem ... ah i te koła w trzech różnych odcieniach mniam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vennor

1280x720 + FSAA 2x w wydaniu nV. Na natywnej 1650 przy pelnym ekranie mozna jeszcze w to grac [; Bez rozmazania dla mnie prezentuje sie znacznie gorzej [; A 7900 demonem nie jest...

Spodobała mi się taka zamazana wersja NFSa, ale u mnie, niestety, wygląda to raczej zwyczajnie:

 

Dołączona grafika

 

Obecnie mam małą przerwę, bo już mi nerwy puszczały przy pustynnych wyścigach, tuż przed królem.

 

A choinek też nie lubię - stąd też taki, a nie inny wygląd mojego Forda GT.

 

A swoją drogą, dobrze, że po formacie i zainstalowaniu FW 169.09 cienie nie są już tak kwadratowe.

 

Mam jednak wrażenie, że wydajność ucierpiała i że na 163.71 gra uzyskiwała więcej FPS.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgia => widze, zen ie tylko moje zabawki nie swieca jak psie jajca i nie maja koloru "kazda blacha inna" :lol: jeden ladny stonowany kolor bez zbednych bajerow. uff ze tak mozna :)

 

 

go gripa mam gt2, draga chargera r/t, drift gto i speed viper.

 

 

najgorszy jest brak przyczpnosci i dziwne zachowanie auta na trasach na pustyni :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie starczylo <8 sek na 1/4 zeby wygrac z krolem. Pff?

A od kiedy wygranie w dragu z królem to jakiś problem ? Tam średnio z tuningowane auto sobie poradzi, przy nawet średniej zmianie biegów, za to zdobycie dobrego czasu to już inna historia zwłaszcza czasu poniżej 8 sec przecież to nawet nie trzeba się starać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok

Jak Barthezzo mowi ze GTO to zly wybor...

Ja tam nie wiem nic na temat GTO w Drag'u, najpierw miałem M3 E46 jak przestało dawać radę od razu Supra i po problemie ;) Zondy nie komentuje bo ona jest tylko dla zabawy, nie miałem co z kasą robić (oczywiście w grze) ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok

Jak Barthezzo mowi ze GTO to zly wybor...

GTO jest świetne jeżeli chodzi o drifty!

Na żadnym innym samochodzie nie szło mi tak dobrze jak na tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo to widze niektore wyscigi niezle mi poszly :D

 

jezeli moge sie pochwalic, niestety nie mam screenow :(

 

drag - rowniez supra jak kolega wyzej, 6.99 :) ten wynik utknal mi w pamieci, nie pamietam bym nizej zszedl

drift - 86xx i to na kilku traskach, rx-7

 

jak wroce do gry to jakies shoty sprobuje strzelic :)

 

EDIT: fotki moich choinek :) tylko te trzy poobklejalem, jednak jakos je lubie, reszte mam normalna :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka śmiga mi teraz na High!!!!!bajeczka!!!tylk otrochge bylo trzeba w kompa wlozyc

No popatrz, mi bez wkładania (sic) idzie jak burza.

Każdy ma jakieś sposoby aby mu gry płynnie chodziły :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebiles sie przez 6k w pojedynczym wyscigu?

Na początek było kombo 3x67xx pkt.

A potem za dużo wypiłem, więc nie siadałem już za kółkiem [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm mi drift S15 idzie niezle, naj naj 72xx

 

Ale mam inny problemo... z kingiem

speed - pojechalem go 911 GT2

drag - supra, jakis smiech

 

Jednak cholerny przekret to jest :/ Wheelie i EVO X to samo drift

 

Jak w drifcie pewnie dam sobie jeszcze rade moja S15 to w Dirt nie moge dobrac auta, narazie najfajniej mi sie smigalo M3.

 

Co polecicie??

Moze Ford GT??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałam tego NFSa ale pojawił sie problem i nie wiem jak go rozwiązać, po rozpoczęciu gry musze trzymać cały czas prawą strzałkę aby autko jechało prosto i nie ma możliwości skrętu w prawo! Pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...