Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc - już się naprawiło (...)

Chyba jednak nie.

 

 

Czas: ~1135

IP: 83.4.203.234

Przeglądarka: Opera 9.60

Skóra: Darkness

 

 

/Widzę, że kolega Firekage ma tak samo.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka odp. nie działa, nic się nie dzieje po kliku.

 

FF 3.0.3, rooq

IP: jak teraz

temat: każdy

czas: teraz

 

Problem z cytatami, nie działa przechodzenie do cytowanego przez kogoś postu, po kliku na czerwoną strzałkę (obok nicka autora i daty cytowanego posta): No input file specified. Dzieje się to tylko ze starszymi postami. Sprawdzić można w temacie np. Oryginalne ubrania. Warto?, teraz 3 post od końca.

 

FF 3.0.3, rooq

IP: jak teraz

temat: każdy

czas: teraz

 

Mam wrażenie, że za wszystkie problemy odpowiedzialne jest seo i inne rewrity urli.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Devil wspomniał, nie działa szybka edycja, mój asystent jest jakiś lipny- nie działa opcja "10 moich ostatnich postów" (to wyskakujące nowe okno jest strasznie denerwujące). To co zgłaszał Firekage, u mnie również występuje, jak i u wszystkich zapewne. To co było jakiś tydzień temu (wszystko działało jak należy) było bdb IMHO. Możecie zdradzić, jakie zmiany chcecie wprowadzić? Może jakąś przebudowę robicie? ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka edycja nie działa coś. Szkoda, bo jest bardzo przydatna.

 

Tak jak Devil wspomniał, nie działa szybka edycja, mój asystent jest jakiś lipny- nie działa opcja "10 moich ostatnich postów" (to wyskakujące nowe okno jest strasznie denerwujące). To co zgłaszał Firekage, u mnie również występuje, jak i u wszystkich zapewne. To co było jakiś tydzień temu (wszystko działało jak należy) było bdb IMHO. Możecie zdradzić, jakie zmiany chcecie wprowadzić? Może jakąś przebudowę robicie? ;)

Jesteście pewni, że po 19:30 nadal nie działa szybka edycja? Bo była poprawiana i works for me.

Mój asystent nie zmieniał się - zawsze było takie okno, 10 moich ostatnich postów też działa (błagam mówcie w czym się to nie działanie objawia!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy ogladaniu "Zobacz nowe posty" i kliknieciu na pokaz druga strone strona sie przeladowuje, adres strony sie zmienia, ale dalej tkwimy na 1 stronie, kolejne klikniecie na 2 przenosi tam gdzie chcemy. skin ciemnosc.

Wszystkie skiny. *chyba* naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 9.6

 

Nie dziala przechodzenie do wybranej strony tematu:

 

http://forum.purepc.pl/-f/-t1453114410.html.html

 

"Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Napotkane błędy:

 

Link który zaprowadził cię do tej strony jest zły lub nieaktualny."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 9.6

 

Nie dziala przechodzenie do wybranej strony tematu:

 

http://forum.purepc.pl/-f/-t1453114410.html.html

 

"Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Napotkane błędy:

 

Link który zaprowadził cię do tej strony jest zły lub nieaktualny."

Skórka, przykładowy URL strony na której jest błędny link byłby bardzo pomocny.

 

Generalnie prośba dla zgłaszających o podawanie wszystkich danych, średnio mi wróżenie wychodzi, tematów są setki tysięcy, postów miliony, skinów kilka, przeglądarek kilkanaście i połączenie tego razem daje dosyć trudne debuggowanie bez wystarczająco dużej ilości danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat:

http://forum.purepc.pl/Osla-laczka-f7/Sprz...80#entry3109525

 

proba przejscia na 3 strone za pomoca przycisku ze strzalka w dol

 

efekt:

http://forum.purepc.pl/-f/-t23119560.html.html

 

czas: teraz

IP: biezace

opera 9.51

darkness

Poprawione, zmiana globalna na wszystkich skinach. Może wymagać odświeżenia z pominięciem cache (lub odświeżenia ręcznie pliku http://forum.purepc.pl/jscripts/ips_global.js )

 

Przy okazji: proszę wszystkich o odnotowanie: cytowany jest *wzorcowy* sposób zgłoszenia błędu, są wszystkie niezbędne informacje pozwalające na szybką identyfikacje występowania problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak nowych postów.

Ostatnia wizyta wczoraj ok. 13.40>Zobacz nowe posty i efekt>

Napotkane błędy:

Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma.

Ed: Teraz działa.

 

FF 2.0.0.17, rooq.

 

Jeszcze brakuje ikonki forum przy zakładkach w różnych tematach, przy głównej stronie jest.

Edytowane przez BeerdMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajze bylo juz opisywane i naprawione ale nadal wystepuje u mnie efekt obcinania strony. Zazwyzaj jak sa jakies thumbnails'y w temacie na danej stronie.

 

Przegladarka to bodajze IE6.0

 

 

http://www.brethren-wow.eu/movies/Purepc.JPG

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blad 404 przy przeskoku na glowna forum zaczyna byc irytujacy... Wroc - strona zastepcza bledu 404 brak strony, sproboj cos innego zaczyna wk**wiac [;

URL z jakiej strony, miejsce w które klikasz, data i ip były by przydatne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba przeskoczenia do postu za pomocą strzałki w cytacie wypluwa "No input file specified."

 

Temat: np. SPi 1M E8000 ale dzieje się tak chyba w każdym

Czas: ~10:33AM

IP: 83.4.79.27

Przeglądarka: Opera 9.60 RC1

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...