Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

i tu sie mylisz,bo gry beda normalnie hasac,tylko filmy w B-R beda czarna plama ;)

moj tv nie obsluguje hdcp ale mam to gdzies,bo hd jest mi potrzebne tylko do grania,a filmy jak ktos ma potrzebe to przekonwertuje i juz ma hd na tv bez hdcp ;)

Chyba nie skumałeś o co chodzi xenionq B-)

A gdzie to sprawdzić czy ma HDCP?

 

Jak najniższym kosztem podłączyć PS3 do monitora. Jest może jakaś przejściówka z Componenta na VGA? np. coś takiego http://allegro.pl/item251755929_kabel_component_vga.html

1. W instrukcji powinno być, lub na stronie producenta.

2. No przejściówka jest, ale i tak nie pomoże :lol2:

 

ps

w takim przypadku pomoże tylko VGA BOX

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Chyba nie skumałeś o co chodzi xenionq B-)

 

1. W instrukcji powinno być, lub na stronie producenta.

2. No przejściówka jest, ale i tak nie pomoże :lol2:

 

ps

w takim przypadku pomoże tylko VGA BOX

przeciez ja odpowiadalem Tobie nie jemu,bo korygowalem twoja mylna odpowiedz wzgledem"czarnej plamy" i hdcp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz,bo gry beda normalnie hasac,tylko filmy w B-R beda czarna plama ;)

moj tv nie obsluguje hdcp ale mam to gdzies,bo hd jest mi potrzebne tylko do grania,a filmy jak ktos ma potrzebe to przekonwertuje i juz ma hd na tv bez hdcp ;)

Hmm... Wg. informacji, ktore kiedys czytalem i byly nieraz powtarzane (stron nie odkopie, kdyz tamtego systemu juz nie mam) HDMI nie ma mozliwosci puszczenia sygnalu nie zabezpieczonego przez HDCP. Bodajrze na stronie TerraSoft o tym pisali w FAQ ktorejs dystrybucji Linux'a pod PS3.

No ale skoro u Ciebie dziala i faktycznie nie masz HDCP, to moze cos niedoczytalem/bylo zle napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Hmm... Wg. informacji, ktore kiedys czytalem i byly nieraz powtarzane (stron nie odkopie, kdyz tamtego systemu juz nie mam) HDMI nie ma mozliwosci puszczenia sygnalu nie zabezpieczonego przez HDCP. Bodajrze na stronie TerraSoft o tym pisali w FAQ ktorejs dystrybucji Linux'a pod PS3.

No ale skoro u Ciebie dziala i faktycznie nie masz HDCP, to moze cos niedoczytalem/bylo zle napisane?

ps3 mam po hdmi do tv z podpisu,nigdzie w info o nim (tv)nie znalazlem ze ma hdcp,wiec wnioskuje ze nie ma.Jednak gry dzialaja bez zarzutu,B-R nie sprawdzalem.

wiec chyba mam magiczny kabel ;),ogolnie hdcp jest glownie do filmow HD,choc moge sie mylic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry działają na twoim TV bo ten Samsung posiada HDCP. Teraz już się tego nie pisze, bo wszystkie nowe TV je posiadają. Myślałem, że masz starszy model ale ten jest na 2007 więc masz na 100%.

 

Właśnie znalazłem linka z potwierdzeniem

http://www.revioo.com/prix/fic72363,0.html

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Gry działają na twoim TV bo ten Samsung posiada HDCP. Teraz już się tego nie pisze, bo wszystkie nowe TV je posiadają. Myślałem, że masz starszy model ale ten jest na 2007 więc masz na 100%.

 

Właśnie znalazłem linka z potwierdzeniem

http://www.revioo.com/prix/fic72363,0.html

na oficjalnej stronie samsunga nie ma w opisie nic o hdcp,w podanej przez ciebie moze rownie dobrze byc blad jakich wiele na podobnych stronach gdzie czesto mysla nawet modele i funkcje.Oczywiscie chcialbym aby moj tv mial hdcp ale facet w sklepie jak zazadalem testu na tym modelu to przy plytce B-R nie mial nic,a gry odpalaly normalnie.Wiec sadze ze chyba nie ma hdcp,aczkolwiek jak bede mial jakas plytkie B-R to przetestuje dla swietego spokoju.

 

 

-bardzo sie ciesze ze ruszy Polski PSStore.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim też nie ma napisane. Masz na 100%. Wszystkie nowe TV mają HDCP. Kto dzisiaj wypuszcza TV z HDMI bez HDCP? :) Zakładamy się o zgrzewkę browarów? :)

 

Mam nadzieję, że Polski PSS ruszy jeszcze w tym roku. Jak dodatkowo zrobią lepsze ceny to będzie super. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dołączona grafika

 

Bez komentarza :)

to moze dodaj komentarz ze te dane pochodza z Amazonu i nijak sie maja do swiatowej sprzedazy-aczkolwiek kastrat powienien w miare dobrze sie sprzedawac

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie sorka że podaję to tutaj, tematu o Lost Planet nie ma (przynajmniej w indeksie gier) a nie wiem czy jest sens takowy zakładać a że info tyczy się PS3...

 

Lost Planet zmierza na PS3!

 

Macie filmik z tej wersji na PS3. Pochodzi z Capcom Gamer's Day 07:

 

Wersja HD z Gametrailers.com

 

WMV:

http://download.gametrailers.com/gt_vault/...07_cam_h264.wmv

 

MOV:

http://download.gametrailers.com/gt_vault/...07_cam_h264.mov

 

Sam tego jeszcze nie oglądałem bo tak naprawdę nie bardzo mnie ta gra interesuje (tzn. zagrałbym w nią bo jest niezła ale nie jest to jakiś killer). Ja bym wolał widzieć na PS3 Dead Rising...może nie wszystko stracone? ;). Lepiej późno niż wcale :P. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie sorka że podaję to tutaj, tematu o Lost Planet nie ma (przynajmniej w indeksie gier) a nie wiem czy jest sens takowy zakładać a że info tyczy się PS3...

 

Lost Planet zmierza na PS3!

 

....

Dołączona grafika

........................................__................................. .....................

.................................,-~*`¯lllllll`*~,..................................................

...........................,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,..........................................

......................,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,......................................

..................,-*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.\.................. ...................

................;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\....................................

................\lllllllllllllllllllllllllll/...........\;;;;llllllllllll,-`~-,................................

.................\lllllllllllllllllllll,-*.............`~-~-,...(.(¯`*,`,...............................

...................\llllllllllll,-~*........................)_-\..*`*;..)..............................

.....................\,-*`¯,*`)............,-~*`~................../...............................

.....................|/.../.../~,......-~*,-~*`;.................../.\..............................

.................../.../..../..../..,-,..*~,.`*~*..................*...\.............................

...................|.../.../..../.*`...\................................)....)¯`~,....................

...................|./..../..../........).........)`*~-,............../.....|..)...`~-,..............

.................././.../....,*`-,.....`-,....*`....,---......\...../...../..|..........¯```*~-,,,,

.................(............)`*~-,.....`*`.,-~*.,-*.......|.../..../..../...............\..........

..................*-,.......`*-,...`~,..``.,,,-*.............|.,*...,*....|.................\.........

......................*,.........`-,....)-,..................,-*`...,-*.....(`-,..............\........

........................f`-,........`-,/...*-,___,,-~*.....,-*......|....`-,...............\.......

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auc, it hurts... no ale konsola syci, tylko cena nie ta :lol:

 

BTW, kto przy zakupie zabawki takiej jak konsola sugeruje sie cena? Tu chodzi wylacznie o biblioteke gier ihmo, o nic wiecej- cena to drugorzedna sprawa. Z PS3 za 2k + te 2 gry, ktore mnie choc w minimalnym stopniu by interesowaly (F1, HS) zabawa kosztowalaby ok 2,5k do dnia dzisiejszego. X360 + 12gier to do dzis koszt ok 3,3k, a chyba nie musze mowic, przy czym bawie sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Nie no to musi byc fake , przeciez to jest niemozliwe zeby ta gra az tak strasznie wygladala na PS3 :lol:

ale za to ma wieksze pomaranczowe kuleczko na boku Mecha :lol2:

a tak na powaznie jak dla mnie to widac roznice w filtrowaniu anizo i moze dlatego na ps3 obraz jest mniej szczegolowy??

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bym chciał to z tych fotek nie mam argumentu do obrony wersji na PS3. ;) Widać spartolenie na maxa. Ja rozumiem jakieś drobne różnice ale to? Sorki. Cieszę się, że nie muszę w to grać bo tytuł dla mnie mało interesujący. Na PC nawet demka nie dokończyłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie chce tu nic sugerowa ale może 2 screen jest z wersji na PC z włączonymi detalami na LOW

No, no, dokładnie...

 

Między PS3 a X360 nie ma takich różnic graficznych. Nawet bez AA ta gra powinna wyglądać inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No, no, dokładnie...

 

Między PS3 a X360 nie ma takich różnic graficznych. Nawet bez AA ta gra powinna wyglądać inaczej :P

ta..wmawiaj sobie :lol2: a najlepiej ze jest w wersji SNES :lol2:

 

-a tak dla scislosci o danych z neta-jak to jest ze gry jak "Lair" czy HS ktore mialy potroic sprzedaz ps3 sprzedaly sie ledwie po kilkaset tysiecy??he??takie killery!,a dopiero obnizka cen ps3 ruszyla sprzedaz?-masz jakas sensowna odpowiedz??......pewnie nie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta..wmawiaj sobie :lol2: a najlepiej ze jest w wersji SNES :lol2:

Różnica w grach wydanych jednocześnie na PS3 i X360 jest bardzo nie wielka. Chyba w skate. nawet PS3 wyszedł lepiej. Więc daruj sobie wciskanie kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...