Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Grr...

Czy w Pleju mechanizm wsysajacy plyte sie zuzywa?

Od paru dni musze dopychac plyty do pleja, a cos mam wrazenie, iz musze je dopychac "coraz mocniej".

Sam czytnik dziala, lecz mysl, iz musze szukac paragonu i oddac na okres swiat badz Winter-een-mas na gwarancje to mnie krew zalewa (bo teraz musze skonczyc MGS2 - dla zdrowia psychicznego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważył ktoś występujące raz na X czasu zwisy konsoli? U mnie z 3 razy już zawisła, w różnych miejscach i różnych sytuacjach.

Nie wiem czy to wina softu, ale ogólnie wydaje mi się niedopracowany, o PSS już nawet nie wspomnę, o wiele bardziej podoba mi się idea Marketplace na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

niestety kolejny raz ps3 dostala troche gorszy produkt multi-NFS-ProStreet bo o nim mowa,chodzi o ostrosc tekstur ktore niestety w wersji ps3 sa "rozmydlone",widac to wyraznie na koncu filmika,reszta bez wizualnych roznic.

 

pisze tutaj o tym bo nie ma zalozonego tematu na konsolach

 

filmik sd-porownanie wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, nie rob sobie jaj z czlowieka- mamy w 2 desktopie w domu dvd pionka ze slot-in'em i przez 3 lata nic sie nie spieprzylo- a tu konsola, z zapewne nie przesadnie eksploatowanym napedem i juz takie klocki? I zaraz mi powiesz, ze znow jestem "uszczypliwy", bo zdaje sie ze ta legendarna jakosc "it's a sony" znana ostatnimi laty np z car- audio :lol: dotknela rownie ps3.

 

edit- Przecież piszę o całokształcie car audio w wykonaniu Sony, który to od kilku lat leży i kwiczy. Ale może nie jesteś w temacie, a i temat nie na to ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że te mechanizmy są świetne i praktycznie bezawaryjne nie oznacza, że nic się nie popsuje. Wystarczy jeden słaby element i po robocie. ;) Nawet najlepszym się zdarza. ;) Choć osobiście nie znam nikogo, komu taki napęd popsuł by się w radiu samochodowym łącznie ze mną. ;)

 

Jeśli chodzi o GG to sprawdziłbym paplę przez www. Może zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

DivX Technology to be Added to PLAYSTATION®3

http://www.tradingmarkets.com/.site/news/S...%20News/817096/

 

ja teraz czekam na ruch M$ :unsure:

zajrzyj do odpowiedniego dzialu ;)

 

EDIT

gram.pl

 

BioShock na PS3? Nie bedzie

 

 

Nie będzie BioShocka na PS3 - stanowczo ogłosiły władze Take-Two. Oświadczenie jest wynikiem spekulacji, jakie pod koniec września bieżącego roku formułowali analitycy. Ich wskazania dotyczyły nie tylko konwersji na PS3, ale także PS2, Wii i konsole przenośne.

 

W sierpniu tego roku BioShock ukazał się na PeCetach i Xboksach 360. Gra od długiego czasu zapowiadana była jako hit i trzeba otwarcie przyznać, że oczekiwania spełniła. Na tym można by zakończyć historię shootera stworzonego w studiu 2K Boston. Można by, gdyby nie pewne domysły, które zrobiły niepotrzebne, jak się okazuje, nadzieje właścicielom innych niż X360 konsol.

 

BioShock

 

Pod koniec września informowaliśmy o spekulacjach, jakie wysnuli analitycy z Janco Partners. Według jednego z przedstawicieli tej organizacji BioShock miałby powrócić do sklepów w wielkim stylu w roku fiskalnym 2009, kończącym się dla Take-Two w marcu 2009 roku - tym razem w wersjach na PS2, Wii i konsole przenośne.

 

Dotychczas wydawca gry nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie. Teraz jest już jednak wszystko jasne - "Nie będzie żadnej wersji BioShocka na PS3. Decyzja ta była tłumaczona setki razy" - powiedział wyraźnie podenerwowany natarczywością graczy jeden z przedstawicieli Take-Two. Czyżby rzeczywiście sprawę wypadało zakończyć raz na zawsze?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pytania o gg: Mam kadu na FC5. Mam nawet Battle of Wesnoth :) Ogolnie do podstawowych dzialan dosc znosnie sie sprawdza.

Zwiechy i przycinki: mialem ich okolo 15 - ok.5 kiedys tam, ok. 5 w Linuksie (tylko ja potrawie tak czesto zawieszac Linuksy :D ) i ok.5 od wprowadzenia softu 2.0. Porazka pod tym wzgledem z nowym softem.

Zas co do napedu, to mam nadzieje iz wytrzyma do konca ferii zimowych, ech. Co do kurzu, to jest go sporo, ale sam czytnik dziala ok. tylko mechanizm wsysajacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nowy soft 2.01 juz jest do sciagniecia

 

- Poprawiono stabilność podczas grania

- Poprawiono stabilność przy korzystaniu z wbudowanej przeglądarki

- Poprawiono system upscalingu gier z PS2

- [Remote Start] został poprawiony, tak aby uniknąć samo-wyłączania się konsoli.

EDIT:

pamientacie jak zamiescilem newsa o odmowie naprawienia przez sony ps3 z powodu zakurzenia!-ponizej macie linka do filmiku z tv Fox news bissnes gdzie przez 15 min walkuje sie ten problem-jak widac w USA klient ma wieksze mozliwosci niz u nas ;)

 

fox bissnes news

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon: ja ubuntu katuje, i jak mi sie cholerstwo wieszało niedawno, ff wywalał x`y jak chciał, a aktualizacja przez net do 7.10 nie dość, że załapała po 20stym razie, to tak mi apdejta zrobiła, że czarny ekran i przy bootowaniu więcej errorów, niż miejsc stojących w autobusie ... przegubowym.

 

ma sa kra, w każdym 7.10 instalka wczoraj ściągnięta i zainstalowana, zobaczymy jak teraz będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

bzdura, zadnych zwieszek wczoraj w nocy nie mialem, a jestem po update fw

 

natomiast ubuntu 7.10 chodzi duzo sprawniej i lepiej

nawet jeszcze mi konsolki nie powiesilo hehe

zawsze na wszystko co mowia inni mowisz :bzdura??,jesli cos nie przytrafilo sie tobie to znaczy ze nie przytrafilo sie nikomu ??-skomentowal bym to paroma slowami ale nie warto sobie jednak zawracac sobie glowy co niektorych opiniami

 

a tutaj cytat z ps3site ze jednak problem zaistnial -choc to dziwne ze jest wogole jakis problem bo przeciez 'atom3k niesygnalizowal problemu :lol2:

 

W dniu wczorajszym dochodziły do nas słuchy o problemach z trybem multi w COD4. Winna była nowa wersja softu 2.01. Wielu zadowolonych inaczej użytkowników wylewała swoje żale na oficjalnym forum gry. Często zdarzało się, iż po zainstalowaniu nowej wersji oprogramowania, gracze nie mogli wejść do żadnego lobby albo dołączenie trwało kilka minut.

 

Na szczęście problem został szybko rozwiązany dzięki szybkiej reakcji Roberta Bowlinga (osoby odpowiedzialnej za kontakty z graczami w Infinity Ward), który zgłosił swoim kolegom występowanie tego problemu. W poście od niego możemy przeczytać, że wszystko zostało już naprawione i można bez ograniczeń znowu bawić się w sieci.

 

Cieszy nas ta szybka reakcja. Oby inni postępowali z taką dbałością o graczy.

w komentarzach kilku graczy wyraznie skarzy sie na zawieszanie konsoli lub brak mozliwosci wejscia na serwery-czego przed aktualizacja nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest tylko odnosnie braku regionalizacji gier :) Ale zakladam ze Japonia ma PS3 w NTSC, takze nic z tego.. :(

Mam to gdzies, bo i tak obraz idzie przez HDMI :)

jedyny problem bedzie, jezeli zaczna regionalizowac gry jak demko U:DF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA po raz kolejny udowodniła że nie potrafi programować na PS3.

Nie należy upatrywać w tym newsie problemów konsoli.

Cóż, nie chcą zarobić więcej? Ich problem. Niektórzy płakać nie będą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to gdzies, bo i tak obraz idzie przez HDMI :)

jedyny problem bedzie, jezeli zaczna regionalizowac gry jak demko U:DF.

Czyli mowisz ze da sie sensownie grac na japonskiej wersji konsoli u nas? Konsola w takiej wersji kosztuje niecaly 1k, stad moje pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak regionalizacji to brak na wszystkie konsole i jej nie będzie. Demko Uncharted było pierwsze w stanach tylko po to, by wyróżnić hamburgerów! :( Na japońskim Store leży inne demko Uncharted. Oryginał zajmuje 1200MB a na japońskim ma 800MB więc pewnie dali inny level. Niestety to demko też ma regionalizację i działa tylko na japońskim PS3. Natomiast pełne wersje działają na każdej konsoli. Jest jedna osoba, która posiada japończyka i nie ma problemów z grami w palu. ;) Regionalizacja może pojawić się przy filmach BR (a raczej na pewno, kwestia rozpopularyzowania niebieskiego oka) więc tutaj Ci nie doradzę. ;) Do samych gier możesz brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=38233

 

Wyszło szydło z worka. Jak się traktuje posiadaczy konsol SONY jak "gorszych" to tak się wychodzi. Na X360 wychodzą świetne gry to i zarobek godny pochwały. Może to w końcu trafi do prezesów "Elektronicznych"...

Edytowane przez Soundwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz wole xboxa 360 to jestem za tym aby sony bardziej sie staralo. Wiadomo, konkurencja zdrowa rzecz. Im bardziej 2 firmy staraja sie byc lepsze tym wiecej my na tym zyskujemy, a w sytuacji gdy jest monopolista to on dyktuje warunki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...