Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

kojak.......... pozyjemy zobaczymy, narazie prawda jest ze ladne gry to zadkosc a HS i LAIR ktore sa w miare, maja straszne framedeopy, oczywiscie mam nadzieje ze sprzet sie rozkreci :), w najgorszym razie bede mial ladny odtwarzacz bluray :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"True" ? ;) kojak, pamiętasz, gdy się pytałem o framedropy w HS? Stwierdziłeś, że gra jest nonstop płynna, więc jak to w końcu jest z nią? ;)

 

Też czekam na Drake'a- jeśli gra będzie wybitna, przebije ocenami niegdyś GoW'a, a teraz np. BS, będzie wyglądać obłędnie, to jestem w stanie kupić dla niej (i jeśli jeszcze GT5 demo dema okaże się być też płynne, z AA i z dobrze wykonanymi torami co sprawdzę już w poniedziałek) PS3, tak jak niegdyś dla samego GT3 i GT4 kupiłem PSTwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu już ten pan tam nie pracuje? Za małe zarobki? Eeee. A może ssał jako programer więc po co im taki gość? Może teraz chce, żeby M$ go zauważył za te pochlebne słowa?

Co? Przeczytales w ogole gdzie on pracowal? (podpowiedz, nie w Sony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

"True" ? ;) kojak, pamiętasz, gdy się pytałem o framedropy w HS? Stwierdziłeś, że gra jest nonstop płynna, więc jak to w końcu jest z nią? ;)

to tylko przez przypadek bylo to przytakniecie! ,taki blad przy pracy,zwykla nieuwaga-i nienalezy absolutnie uwazac ze autor mogl zmienic poglady ;);)

 

i male info:niestety nie ma tak pieknie

 

ps3site:

 

Zza wielkiej wody dochodziły nas ostatnio informację, że nowa wersja PS3 posiada Cella w technologii 65nm. Okazuje się jednak, że to nieprawda. Jeden z techników SONY odpowiedzialny za ten aspekt, wyjaśnił, iż model 40GB posiada procesor w starej technologii 90nm. Mniejsza ilość wydzielania ciepła i poboru prądu wynika ze zmiany konstrukcji wnętrzności konsoli a nie nowej wersji jej serca.

 

Jednocześnie ten sam pracownik podkreślił, iż 90nm Cell jest już na równi pochyłej i jego dni są policzone. Nie wspomniał o terminach, ale z tego co możemy się domyślić, zmiana generacji nastąpi dopiero w 2008r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draak

True napisałem jako odtwarzacz BR. ;) Nie pisałem, że animacja w HS jest non stop płynna. Rozmawialiśmy (chyba z Tobą ;) ) o Motorstormie. ;) Jeśli chodzi o demo dema to nie ma AA i nigdy nie było. Tory są normalne jak na screenach ale szału bym się nie spodziewał. Może w pełnym demie poprawią tory. Na razie skupili się na samych samochodach. ;)

 

@Jin

Tak czytałem. To były pracownik studia Harmonix. Stąd stwierdzenie, że żeby nie wyjść na cieniasa to musiał ponarzekać na trudności w programowaniu itp. M$ może się to spodobać. :) Ale to tylko luźne myślenie. :P

 

@dragonlore

Rozumiem twój gniew ale sam przytaknąłeś nie wiadomo do czego. ;) A te procesory to mało interesują posiadaczy PS3. Konsola jest praktycznie bezawaryjna i tutaj nikt nie musi czekać na nowe wersje, które wybawią ludzi od wadliwego sprzętu. ;) Jedyna zaleta to mniejszy pobór prądu. W sumie fajnie mieć takie coś i nic poza tym. :)

 

Edyta

Może zacytuję samego siebie bo ktoś chyba chce zrozbić ze mnie mało wiarygodne źródło. :)

cyt.

Teraz trochę o minusach. Niestety animacja czasami chrupie mimo, że konsola nie ma tak wiele do policzenia. Widocznie zabrakło czasu na dopracowanie kodu. Prawdopodobnie parcie Sony na dotrzymanie terminu dały o sobie znać. :( Czasami można trafić na niewidzialną ścianę w okół obiektu co skutkuje przebieraniem nogami w miejscu. :) Przerywniki filmowe zostały wcześniej wyrenderowane na konsoli (albo dev kicie) i są odgrywane z dysku. W tym samym czasie dogrywany jest następny poziom przez co czasami widać zacięcia w filmiku.

 

I co? ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, jednak nie dawało mi spokoju to HS, więc poszperałem w postach ;) Na moje pytanie o framedropy zadane w dedykowanym grze temacie odpowiedziałeś: "to wina nagrania, nie płynności gry" :)

 

I co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też sięgnąłem głębiej i nie znalazłem nigdzie, tu cytuję: "kojak, pamiętasz, gdy się pytałem o framedropy w HS? Stwierdziłeś, że gra jest "nonstop płynna", więc jak to w końcu jest z nią? icon_wink2.gif"

 

Gdzie napisałem nonstop płynna? :) Zapytałeś, czy ten filmik jest tak nagrany czy to dropy (przypomnę, że filmik wyglądał na max 15fps) więc do tego Ci odpowiedziałem. Chyba chcesz mnie w coś wkręcić prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

to tylko przez przypadek bylo to przytakniecie! ,taki blad przy pracy,zwykla nieuwaga-i nienalezy absolutnie uwazac ze autor mogl zmienic poglady ;);)

draak-!

 

przeciez napisalem powyzej o co chodzilo z tamtym potwierdzeniem :lol2: ..i nie ma znaczenie ze z tego "true" wynikalo jasno ze potwierdza poprzednia wypowiedz-bo przeciez "pomrocznosc jasna" kazdemu sie moze zdarzyc :wink:

 

-a caly twoj misterny plan faktycznie przepadl :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonlore, znowu bawisz się w trolla, taki juz masz styl widocznie.

 

Co do HS to niedawno go przeszedłem i jakoś nie rzuciły mi się w oczy framedropy, gra chodziła płynnie, wyglądała ładnie i dawała fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonlore, znowu bawisz się w trolla, taki juz masz styl widocznie.

 

Co do HS to niedawno go przeszedłem i jakoś nie rzuciły mi się w oczy framedropy, gra chodziła płynnie, wyglądała ładnie i dawała fun.

U mnie w MS tez dlugo nie bylo przyciec, a jednak sie przekonalem ze sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jak bylbym fanem ps3 to chyba bym sie wstydzil za takie "braterstwo"-stronka gdzie zle slowo na ps3 moze sie skonczyc zawalem uzytkownikow tej stronki :lol2:

 

uwaga tylko dla oddanych fanow ps3 :)

 

takiej propagandy to chyba na wojnie nie ma :lol2:

 

dam lekki przyklad-opisuja ze na"Assasin Cr" bedzie na X'ie trudno upchac na dvd,ale to ze producent ma problemy w programowaniu tej gry na ps3 ani slowa.

 

cale dane sa przedstwiane tak aby zawsze sony wychodzilo zwyciesko z kazdej tabelki i kazdych danych-przypomina mi sie jak wczesniej sony zalozylo potajemnie swoja fanowska strone o PSP gdzie niby jej posiadacze wychwalali PSP na prawo i lewo piszac niebotyczne komentarze.

Jednak klamstwo ma krotkie nogi, bo siec szybko wykryla przekret a sony okrylo sie hanba,jednak jak narazie tylko przypuszczam ale podobna praktyka przeciez moze sie znowu zdarzyc,jesli tak jest teraz z ta stronka to tym bardziej na pochybel sony za tak chaniebne zagrania-jesli to tylko prawdziwa stronka fanowska nie majaca nic wspolnego z sony(poza ps3) to i tak wstyd ze uprawia sie tam zwykla propagande zamiast zdrowego rozsadku.

 

ale coz posiadacze X'a nie musza sie pocieszac kazda cyferka sprzedanych konsol,oni poprostu graja i czekaja na swoje nastepne gry a fani ps3 zbieraja kazde info o sprzedazy-bo przeciez na wojnie potrzebne sa morale :lol2:

 

ps.mozna nie byc fanem X'a ani microsoftu a przy okazji nie lubic sony za ich praktyki ,a jeszcze bardziej zniechecic sie do fanow ps3 ktorzy merytorykie przekladaja na jakies sciemnianie i manipulacje.

 

ps. to tylko moj sposob odbioru tej stronki-nikt nie musi sie z nia zgadzac ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co drzemie w Cellu?

 

http://polygamia.pl/co-drzemie-w-cellu#more-7023

 

Przypominam przyjaciele że każda gra ma (lub powinna mieć) swój temat. Piszcie tam.

Procentować nie będę, ale byłbym wdzięczny za trzymanie porządku ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co drzemie w Cellu?

 

http://polygamia.pl/co-drzemie-w-cellu#more-7023

 

Przypominam przyjaciele że każda gra ma (lub powinna mieć) swój temat. Piszcie tam.

Procentować nie będę, ale byłbym wdzięczny za trzymanie porządku ;]

dla ludzi z j.angielskim na poziomie proponuje poczytac komenty na stronie gdzie tekst został umieszczony pierwotnie. http://www.product-reviews.net/2007/11/03/...ge-on-xbox-360/

 

edyt: nie wiem dlaczego pogrubila mi sie czcionka w sigu i tym poscie

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

normalnie polewka :lol2:

 

nie ma stosownego tematu wiec wklejam tutaj moze sie komus przyda ;)

 

przepis na 60 FPS w PES2008

 

Pewien sfrustrowany fan PES2008 zdenerwowany spowolnieniami w grze postanowił wnieść swoją desperację na nowy poziom. Problem polegał na tym, że w niektórych momentach meczu animacja dostawała czkawki - w szczególności przy stałych fragmentach meczu, tj. rzuty rożne, rzuty wolne, powtórki etc.

 

Wpadł więc na dość niecodzienny pomysł. Mianowicie eksperymentował z ustawieniami gry, za każdym razem wyłączając a to dźwięk, a to zmieniając ustawienia pogody, stadionu. Co się okazuje, przy odpowiednim mixie ustawień konsola zaczyna się wyrabiać w płynnym framerate’cie.

 

Przepis na 60 FPS w PES2008:

 

* Wyłączyć w pełni komentarz

* Wyłączyć w pełni muzykę

* Wyłączyć w pełni efekty stadionowe (publiczność, oświetlenie)

* Ustawienia pogody: pogoda: deszcz, pora dnia: dzień

 

Przypominamy też, że Konami już niedługo wyda stosowny patch który ma rozwiązać ten właśnie problem jak również poprawić jakość rozgrywki online. Do momentu ukazania się wspomnianej łatki możecie stosować to rozwiązanie.

w sumie aby gra nie frustrowala najleszpszym rozwiazaniem jest ..wylaczyc konsole :lol2: -a tak na powaznie,to wychodzi na to ze w grach konsolowych(ps3) zaczniemy rezygnowac z niektorych ustawien-mozliwosci na rzecz fps-normalnie Kuternoga mial racje nazywajac ps3 komputerem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, moze nie tnie przy roznych itp, ale replaye tną niemiłosiernie. Nawet kumpel co pierwszy raz pes'a na xO zobaczyl, odrazu sie zapytal "co tak tnie". Lagi i teleporty po sieci to jest to samo co na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ze swiata:

a wlasciwie z gram.pl ;) -

 

Cory Balrog opuszcza Sony, God of War 3 w produkcji

 

Cory Balrog, dyrektor projektu gry God of War 2 na PS2, zrezygnował z pracy w studiu Sony Santa Monica. Oficjalny komentarz firmy na ten temat, oprócz podziękowania mu za ciężką pracę, wspomina również o tym, że prace nad częścią trzecią na PlayStation 3 już trwają.

 

God of War 3 jest grą, która - chociaż oficjalnie nie potwierdzona - po prostu musi się pojawić na konsoli PlayStation 3, aby historia Kratosa mogła zostać opowiedziana do końca. Zgodzi się z tym każdy, kto widział zakończenie części drugiej i zdaje sobie sprawę z sukcesu poprzednich dwóch odsłon serii. Fani czekają, a Sony milczy... A przynajmniej milczało do teraz, do czasu odejścia z firmy Cory'ego Balroga.

 

God of War: Chains of Olympus na PSP

 

"Możemy potwierdzić, że Cory Balrog, dyrektor projektu gry God of War II, odchodzi ze studia Sony Santa Monica. Jesteśmy wdzięczni za jego pracę i poświęcenie dla tej cenionej na całym świecie serii. Patrząc w przyszłość, jesteśmy pewni dalszych sukcesów zespołu SCEA SM. To wyjątkowo utalentowani, oddani Bogu Wojny ludzie - zdeterminowani, aby gry God of War: Chains of Olympus na PSP i God of War III na PS3 były jeszcze bardziej spektakularne" - to oświadczenie amerykańskiego oddziału konsolowego giganta.

 

Co prawda jest to stwierdzenie, które kłóci się to nieco z wcześniejszymi zapowiedziami developera o ogłoszeniu rozpoczęcia prac nad trzecim GoW-em publicznie, ale kto wierzy w tego typu zapewnienia twórców gier... Czekamy na informację, kto został szefem projektu, a Cory'emu życzymy szybkiego znalezienia nowej pracy w branży

 

ps3site :

 

Firmware2.0 - oficjalnie tuż tuż

 

Nie sądziłem, że plotka którą zamieściliśmy ostatnio okaże się prawdą. Jednak los sie do nas uśmiechnął i lista która widzicie poniżej okazała się prawdziwa.

 

* zdalne włączanie (i wyłączanie) PS3 z poziomu PSP,

* nowa kategoria PLAYSTATION Network,

* playlisty dla muzyki i zdjęć,

* grupowanie zawartości dla Video i Gier,

* personalizacja XMB - zmiana wyglądu ikon, dźwięków i tła,

* tablica informacyjna, zawierająca najświeższe informacje ze świata PlayStation,

* Micro Web Security dla przeglądarki internetowej PS3, czyli kontrola rodzicielska i blokowanie niechcianych stron. Usługa początkowo ma być darmowa ale docelowo będzie płatna.

 

Sony ciągle pracuje nad:

 

* dostęp do XBM z poziomu gry, da nam to m.in słuchanie własnej muzyki podczas grania lub wysyłanie wiadomości do przyjaciół.

 

Funkcja ta pojawi się na 100% ale data jej pojawienia się nie jest jeszcze pewna. Może będzie to już teraz może przy kolejnym update’cie.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W grudniu kupuje telewizor 32" hd ready. Na pewno nie moge kupic wiekszego z full hd.

 

Tutaj nasuwa sie pytanie: jezeli bede gral na ps3 z odleglosci 3 metrow na takim 32" hd ready, czy bedzie widoczna az taka duza roznica w grafice gier niz na 37+" full hd? Czy jest to az taka ogromna roznica?

 

Moze sa jakies zdjecia porownawcze gry z obrazu full hd i hd ready?

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już sama różnica między 32", a 37" jest znacząca. Imho, kupowanie ps3 pod 720p to zabijanie jedynej teoretycznej przewagi tej konsoli nad x360. Ale to twój wybór, więc powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ogole zobaczysz roznice przy takim dystansie. 37 na 3m? Maaaaalo. (oczywiscie zeby widziec wszelkie zlety 1080p bo do 720 juz zdecydowanie lepiej)

 

edit.

Sprawdzilem dokladnie i do 1080p to idealnie nadawaloby sie 80-tka, tylko ze takiego lcd ani plazmy nie kupisz. Zostaje projektor. Wg wytycznych do 3m rozsadnym minimum wydaje sie byc 37-40 (dla 720p)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam 40cali z niecałych 3 metrów i przy kompie powyżej 1360x768 nie idzie nic odczytać. ;) Do grania również jest za mały. Gdybym dzisiaj wybierał to wziął bym 46cali. A 32cale z 3 metrów to będzie massakra. Mój kumpel miał podpiętego iksa do 32'' Bravii i jak zaczynaliśmy grać na Def Jam: Icon to przybliżaliśmy się do ekranu na ok. 1,5metra. Pamiętaj, że 32cale w panoramie jest mniej więcej wielkości 29crt (szersze ale niższe). Do gier starczy 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...