Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka gierek juz polecialo na plejaku, i musze powiedziec ze diabelnie mimo wszytsko jestem przyzwyczajony do klawy i myszy

Pozostane chyba przy wyscigowkach na PS ;]

 

No a narazie czeka mnie zakup nowego monitora/tv, kierownicy, klawy i myszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo na forach poświęconych HDTV wszyscy kupują z amazonu i przy wszystkich widniał region free. ;) Filmy z allegro też są w większości z amazon. ;)

 

@jonathan

To czeka Cię nie mały wydatek. :D Zagraj w Drake's Fortune. Świetna gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

kurcze,fajnie sobie zapodac film w ps3 i ogladac go na psp lezac w lozeczku lub siedzac ten tego na ..kibelku :oops: ,zeby tak jeszcze gry odpalac z ps3 przez psp to byloby wypas :),w sumie gadget ale cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo na forach poświęconych HDTV wszyscy kupują z amazonu i przy wszystkich widniał region free. ;) Filmy z allegro też są w większości z amazon. ;)

A zagladales ostatnio do Amazonu? Przy kazdej plycie stoi "region 1"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prosbe zarazem do posiadaczy PS3. Mam obecnie lapka na testy wyposazonego w ekran 16:9 i czytnik BD. Czy bylby ktos sklonny pozyczyc jakis film w tym standardzie? Moze byc Bond, moze byc cokolwiek - po prostu nie chce mi sie wydawac ~100 zeta na film tylko na potrzeby recki. Bede bardzo wdzieczny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 outsells PS3 by 4M in 2008

 

Sony's next-generation PlayStation 3 console has been outsold by the PlayStation 2 during 2008, according to the latest sales figures.

 

Despite the PS2 nearing its eighth birthday, the year ending March 31 saw the system sell 13.73 million units globally, compared to 9.24 million for Sony's PS3 machine.

Źródełko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze ps3, czy słychać Wam podczas czytania płyt jak napęd bluray pracuje? Jak jest cicho takie ciche pyknięcia, może to przewraźliwienie ale jak czytałem forum ps3site to ludziom często padają czytniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze ps3, czy słychać Wam podczas czytania płyt jak napęd bluray pracuje? Jak jest cicho takie ciche pyknięcia, może to przewraźliwienie ale jak czytałem forum ps3site to ludziom często padają czytniki

taki dzwiek przypominajacy odczyt dyskietki? to zupełnie normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos z was streemowac material w HD przez media center / wifi i czy dzialalo wam plynnie ?

 

nie wiem czy to u mnie jest cos nie tak z siecia wifi bo mam freezy regularne co 2-3s cyzby wifi g to zamalo ? ostatecznie zostanie skretka.... chyba ze to wina konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos z was streemowac material w HD przez media center / wifi i czy dzialalo wam plynnie ?

 

nie wiem czy to u mnie jest cos nie tak z siecia wifi bo mam freezy regularne co 2-3s cyzby wifi g to zamalo ? ostatecznie zostanie skretka.... chyba ze to wina konsoli ?

Z pewnością WiFi sie nie wyrabia. Pamiętam jak kiedyś widziałem jakiś test to nawet w standardzie N wyciągnęli tylko 2,5MB/s, a w G było dużo gorzej. Jak podłączysz przez skrętke to już będziesz miał teoretyczne 100 Mb/s, a w praktyce z 8MB/s powinno wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest przy grach i połączeniu wi-fi - czy bezprzewodowość daje nam gratis jakieś lagi?

Nie mam PS3, ale myśle że jeżeli masz dobry zasięg, jesteś w dobrej odległości od rutera i nie ma po drodze żadnych "zakłócaczy" to wydajność w grach online nie powinna być gorsza od połączenia kablowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam PS3, ale myśle że jeżeli masz dobry zasięg, jesteś w dobrej odległości od rutera i nie ma po drodze żadnych "zakłócaczy" to wydajność w grach online nie powinna być gorsza od połączenia kablowego.

Na PS3 nie gralem jeszcze online, ale... robilem sobie porownania na PC - gram sporo w DOD:S i TF2 i zadnej roznicy nie stwierdzilem miedzy WiFi i kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest przy grach i połączeniu wi-fi - czy bezprzewodowość daje nam gratis jakieś lagi?

U kumpla motorstormowaliśmy się przez WiFi. Chodzi solidnie niczym w glanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...