Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie polecam kierownicę logitecha. Posiadam, dałem za nią 199 złotych w robsonie (w ultimie 299 - śmiech) i generalnie w pgr'a się zamiata - co tu dużo mówić =] mocowanie jak to w logitechu idealne - do tego zwykłe biurko - krzesło biurowe z regulowaną wysokością i żadne pro rurki nie są potrzebne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam kierownicę logitecha. Posiadam, dałem za nią 199 złotych w robsonie (w ultimie 299 - śmiech) i generalnie w pgr'a się zamiata - co tu dużo mówić =] mocowanie jak to w logitechu idealne - do tego zwykłe biurko - krzesło biurowe z regulowaną wysokością i żadne pro rurki nie są potrzebne xD

Ciekawe jak sobie zamontuje biurko i fotel w salonie ze skorzana kanapa i niskim stolikiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sobie zamontuje biurko i fotel w salonie ze skorzana kanapa i niskim stolikiem :lol:

Ja zaaranżowałem osobny pokój na X360 i kierownicę ;]

Kierownica normalnie przymocowana do biurka i gra się wygodnie.

Póki co jedyny ból zwie się Thomson 34" SD - w takim Dead Space tekst jest w ogóle nieczytelny, tak że w końcu odpuściłem granie, aż do zakupu nowego TV ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sobie zamontuje biurko i fotel w salonie ze skorzana kanapa i niskim stolikiem :lol:

Salon nie jest do zabawy z X360. Gdyby moja panna zauważyła, że w salonie obok TV leży konsola z kierownicą do tego, to miał bym pozamiatane. Niestety, ale prowadzę ciężki żywot i konsolę muszę chować jak nie gram... Ale taki rozkładany stojak jest idealnym rozwiązaniem. Planuje dokupić jakąś szafkę, gdzie mógłbym przechowywać X360 z całą resztą + stojak i kiera ;)

 

 

p.s byle jej kolor i wygląd pasował do reszty mebli. Brr... ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaaranżowałem osobny pokój na X360 i kierownicę ;]

Ja zaaranzowalem DOM pod X360 :lol2: Nie no zarcik ;)

Salon nie jest do zabawy z X360. Gdyby moja panna zauważyła, że w salonie obok TV leży konsola z kierownicą do tego, to miał bym pozamiatane.

Eeee WTF? Ja, jak na razie, W SWOIM DOMU takich problemow nie mam. I raczej nie zakladam miec, no bo kaman, zebym sam sobie we wlasnym salonie nie mogl pograc. To juz by bylo przegiecie ;) Poza tym konsolka nie rzuca sie w oczy, stoi grzeczniutko na polce obok dekodera N-ki (tez bialego) i jest cacy. Inna sprawa, ze tez nie lubie graciarni i stad poszukiwania kompaktowego i skladanego dodatku do kiery, wyjmuje-gram-skladam i chowam do szafki. I wszyscy happy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ;) tos mnie rozbawil... wyjdz spod buta stary ;)

Nie nie to nie tak ;) Po prostu za dużo czasu spędzałem ostatnio ze znajomymi ( w tym jej :D) przed X360 (weekendy). Salon był wtedy okupowany przez ładnych parę godzin. Stąd te marudzenia by chować konsolę przed gośćmi. Jak znajomi wpadają to i tak rozkładam cały sprzęt + piwo z lodówki. :)

 

A co do Liteona to było do przewidzenia. Teraz chyba nikt, kto ma coś na sumieniu, nie będzie miał wątpliwości czy wysyłać konsolę do serwisu. Jak wróci z Liteonem to i nawet lepiej. Zawsze to nowszy napęd niż stary.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam kierownicę logitecha. Posiadam, dałem za nią 199 złotych w robsonie (w ultimie 299 - śmiech) i generalnie w pgr'a się zamiata - co tu dużo mówić =] mocowanie jak to w logitechu idealne - do tego zwykłe biurko - krzesło biurowe z regulowaną wysokością i żadne pro rurki nie są potrzebne xD

tyko widzisz ta kierownica od logitecha do XO to nie ma startu do MOMO, ona nie ma zdaje się nawet pełnego FF. A człowiek to takie bydlę że do dobrego szybko się przyzwyczaja i przesiadka na coś gorszego boli. a jak jeszcze trzeba na to wydać kaskę to już wogóle porażka - nie ma kasy, nie ma zadowolenia z zakupu, nie ma zabawy

 

jedyna rzecz jakiej zazdroszczę posiadaczom PS3 to obsługa dowolnych kółek

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna rzecz jakiej zazdroszczę posiadaczom PS3 to obsługa dowolnych kółek

Niestety MS ma taką dziwną politykę dot. akcesorii. :/

Na dzień dzisiejszy jedyna kierownica z FF do iksa to ta oryginalna MS, a ona jest raczej gorzej wykonana niż MOMO.

Fanatec pracuje nad swoją Porsche 911 Turbo S wheel, ale cena będzie wysoka i liczba egzemplarzy ograniczona...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena z wysyłką i vatem 179 euro, niestety pedały w opcji za jedyne 49 euro - dostępność od czerwca 09, ale zaawsze to jakaś alternatywa. Ciekawe tylko na jakich potencjometrach zrobione są pedały i czy jest łożyskowana

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Xboxa360 na Allegro, miałem już dość wciąż zwalniających/niedopracowanych gier na pieca. Mówię to z wielkim żalem, jestem graczem od przeszło 12lat. Niestety, moim zdaniem "growy"rynek PC dąży ku samozagładzie. Wracając jednak do tematu myślicie, że dokonałem dobrego zakupu, czy to odkręcić i poczekać na jakieś promocje ?? Linkacz do aukcji http://allegro.pl/item514626063_xbox360_pr..._wa_odb_os.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jednak do tematu myślicie, że dokonałem dobrego zakupu, czy to odkręcić i poczekać na jakieś promocje ??

Lepiej odkręć to.

Chyba jesteście niepoważni, odkręcać transakcję?! Skoro zalicytowałeś i wygrałeś ukcje to jesteś zobligowany do zakupu. Opisy na aukcji są po to, żeby je czytać.

 

Co nie zmienia faktu, że nie każdy lubi grać on-line. Kupiłeś tanio (premium, nawet zbanowany + 4 dobrze trzymające się cenowo gry oraz P&H kit wraz z kablem VGA za 600 to naprawde niezła oferta), pograj, zobacz czy Ci granie na X360 odpowiada, jeżeli będziesz chciał grać on-line, sprzedaj zbanowaną konsolę i kup drugą, nową. Raczej nie stracisz i nie będziesz robił dymu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem zaznaczyć, że granie po necie mnie nie interesuje. Dlatego nie robi mi to większej różnicy, czy konsola jest zbanowana czy nie. Oczywiście wiedziałem o tym dokonując zakupu :) Mam tylko nadzieję, że po kilku miesiącach użytkowania, konsola nie przywita mnie trzema czerwonymi diodami ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 2 pytanka:

1. Do grania po necie potrzebuje konta gold ? czyli mam za to placic jeszcze ? = dziekuje

2. Kupilem http://allegro.pl/show_item.php?item=512147638 , powiedzcie jakie dyski moge podlaczyc, czy jest gdzies lista kompatybilnych, bo posiadam tylko 250gb samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czyli za darmo grania po necie niema.

Obudowa mnie nie ogranicza, takze moge zastosowac 3,5"

Jak na razie wiem że 120gb to ten http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=200

A jakie dyski byly 20gb ???

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczailem sie do multi na pc, gdzie placi sie tylko za net i za gre.

PS. Ktos wie czy jeszcze maja na stanie ? http://www.agito.pl/sata/wd-caviar-wd1200b...1260.43759.html

 

Powiedzmy, ze mam juz dysk i kabelek, gdzie szukac obudowy ????

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co obudowa jak masz dysk i kabel? :P

Jak masz obudowe ze starego dysku oryginalnego to kabel zbędny :)

Obudowa prócz tego, że ma w sobie kabel to tylko bajer, żeby to jakoś wyglądało ;)

P.S. Nie zapomnij wgrać firmware'u do dysku...

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanko :) chce jutro jechac do media market w koszalinie po x360 (wersja 60 gb) i tu takie pytanko....na ich stronie pisze ze sa przeceny itp ... jednak nigdzie nie ma ceny produktu ;/ moglby mi ktos podac orientacyjne ceny roznych wersji xboxa360 + cene gta4 i dodadkowego pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z olsztyńskiego mm (z pamięci):

arcade - 650

premium ~899

drugi pad - 169

gta - nei wiem ;]

 

5zł!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ceny są wysokie, ale przy promocjach bardzo spadają. Przykładowo:

-premiumy 60gb były u nas za 799zł, a przy wcześniejszej promocji za 730zł

-oryginalne kierownice mieli za 249zł, gdzie wcześniej kosztowały 329 (a chyba z 2 miechy czekałem na taką promocję :P).

Ogólnie warto się przejechać, bo zawsze można coś ugryźć - nawet jeżeli nei dla siebie, to chociaż na handel ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...