Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Tego to nie wiem, na razie chyba piraty. O przerabianiu klocka nic nie wiem, więc tylko komentuje co gdzieś widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Slima złamali w końcu. Jakoś długo to nie trwało, ale troche sie M$ nacieszyli.

 

Już dawien dawno temu złamali, tylko co z tego. Wczoraj poleciała aktualizacja która załatwiła korzystających ze starych FW i teraz już sobie nie pograją :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zdrowo umysłowy pirat czyta fora i wie co instalować czego nie - najczęściej nie instaluje niczego. :]

W sumie wzrośnie sprzedaż slimek, akurat przed wypuszczeniem nowej generacji ms pozbędzie się zapasów. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zabieg marketingowy ;)

 

Ktoś kto ma sprzęt to po każdej aktualizacji sobie może sam przerobić ponownie lub zabulić kolejne +/- 50 zł. Szczerze to się cieszę, bo ostatnio tępię piractwo. Nie twierdzę, że to jest główna przyczyna zwolnienia rynku gier PC, ale w pewien sposób się do tego przyczyniło. Nie to że sam byłem niegdyś świętoszkiem, ale teraz posiadam co najmniej z 30 gier na PC i tyle samo na X360 i PS3. Większość kupione okazyjnie lub w platynie lub z gazetą/tana seria. Niektóre używane, a niektóre w dniu premiery (God Of War 3 np ;) . Nie muszę jednak grać w grę zaraz po premierze. Wyjdzie Gears of War 3 i Forza 4 to poczekam i kupię gdzieś taniej, albo pożyczę. Zawsze sobie jakoś radzę, bez kombinowania z przeróbkami. To samo z PS3 też sporo kombinowania. Nie wartę zachodu przy takiej ilości dobrych gier jakie wychodzą. Czyli ogólnie niewielkiej. Mamy już lipiec, a ja do tej pory nie kupiłem nic na X360 ;) Na PS3 jedynie Heavenly Sword i parę gierek na PSN. Oczywiście każdy robi ze swoją konsolą co chce X360 powoli się kończy, ale jeszcze myślę że przyszły rok coś przyniesie. A zabawa na XBL też przednia. Sporo godzin spędziłem przy Burnoucie czy COD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W carrefourach macie przeceny gier. Ceny i asortyment w zależności od miasta, przecenione raczej starocie. Ale ja np dorwałem Blue Dragon za 15zł nóweczka w folii. Polecam się wybrać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk, akurat dziś do C jadę po zakupy ;)

 

I co dostałeś? Bo jestem ciekawy co tam w warszawce rzucili do wypchnięcia z magazynów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie o co chodzi z tymi msp na allegro

patrz: 6000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE MSP PL 6000 (1808730060) - Aukcje internetowe Allegro

jak to działa ? bo wychodzi na to że za 50zł można mieć 3 gierki za punkty które na alle chodzą po ~60zł/szt legalne to ? bo jak mam zerwać bana za takie coś to postoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja pare razy skorzystałem właśnie do games on demand (żeby nie musieć płyt używać). Dodatki itd wole kupować na swoim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wie ktoś może, czy jak się podłączy zwykły mikrofon do pada przejściówką 3.5->2.5 mm, to będzie działać? Używam słuchawek, i chce sobie sprawić zwykły mikrofon zarówno do PC jak i klocka. Teoretycznie sygnał mikrofonu idzie tym samym pinem, kwestia tylko co z sygnałem słuchawki headsetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mikrofon zadziała, to przecież w ustawieniach Xbox'a możesz wybrać przez co ma być odtwarzany głos. Przez słuchawki (headset), głośniki (czyli w twoim wypadku słuchawki), lub w obu jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Yyy, a co mi do ta? Mi chodzi o fakt czy mikrofon będzie działał samotnie, czy wewnętrzne połączenia będą dobre. Głos to mam ustawiony na "speakers", tylko kwestia czy fizycznie będzie działał sam mikrofon a nie headset. Nie pytam o teorie, tylko czy ktoś sprawdzał albo sie spotkał z taką sytuacją w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukając dodatku do RDR trafiłem na gościa sprzedającego konta z grami/DLC w śmiesznych cenach.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

 

Kupował koś już takie konta? w czym tkwi haczyk? ;)

 

Cena kusi ale boje się czy to nie jest jakiś wałek? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kont z grami nie kupuj, bo tam sie trzeba bawić w zmiane licencji. Kolega jedno kupił, a przenieść licencji i tak nie mógł bo twierdziło że nie upłynęło 12 miesięcy, wtedy sie trzeba bawić w logowanie dwóch profili dwoma padami.

 

Jak już to kup konto z punktami, możesz wtedy kupić co chcesz i grać na innym profilu, a to konto nawet usunąć z konsoli. Tylko zdaj sobie sprawę że o ile punkty są legalne, to sposób w jaki znalazły się na tym koncie zapewne legalny nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...