Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

No ciekawe z tym "whisper quiet". Fajnie że już teraz będzie, a niektórzy już dziś będa mogli się nacieszyć. :)

 

Kształt obudowy mi się w sumie bardziej podobała chyba od starego (choć za wiele na razie nie było widać). Mi akurat podoba się że błyszczaca obudowa, jak prawie każdego sprzętu, będzie lepiej pasować. Konsoli się co chwile nie maca, więc o palcowanie się nie trzeba martwić. Ciekawe kiedy u nas.

 

 

Kinect ogólnie wygląda spoko, szczególnie ten fitness, choć tam widać przy tak dokładnym odwzorowaniu już są spore lagi. Trzeba też jednak do tego mieć przynajmniej średniej wielkości pokój, u mnie raczej nie ma opcji, mógłbym korzystać siedząc na wersalce do rozmów czy coś, a to mi nie potrzebne. Może kiedyś.

 

 

Z gier to dla mnie nie było ani jednego ciekawego tytułu, no ale tak to właśnie jest że exclusive-y mnie z reguły nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zastosowanie, które widzę, to namiastka TrackIR dla takich tytułów jak FM3 i w przyszłości FM4 (choć w sumie nawet i w Dirt 2 byłoby to świetnym dodatkiem).

 

Sporo pokazali nowego x'a po konferencji w studiu GT. Akurat im nowszy sprzęt tv, to coraz mniej w nim piano black (drapane aluminium dominuje w tych z topowej półki), PS3 slim też nie błyszczy już, więc tak średnio się wstrzelili z materiałem na obudowę w aktualne trendy.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy xbox będzie zasilał kinecta, na starych xboxach będzie potrzebny dodatkowy kabel zasilający.

 

Alez syf.

 

edit.

A jednak nie mogli sie powstrzymwac, Amerykancy i ich uwielbienie do chromowanych wstawek. Teraz na fotkach dostrzeglem, ze przycisk power oraz gorne i dolne ramki sa blyszczace. A juz wygladalo to dobrze...

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez syf.

 

edit.

A jednak nie mogli sie powstrzymwac, Amerykancy i ich uwielbienie do chromowanych wstawek. Teraz na fotkach dostrzeglem, ze przycisk power oraz gorne i dolne ramki sa blyszczace. A juz wygladalo to dobrze...

 

Podziel się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to akurat bardzo fajnie wygląda.

 

I padzik w pełni czarny. :)

 

Kwestia gustu. Mam drukarke Canona w piano black i fioła dostaje jak po 15 minutach od czyszczenia widze na niej znowu kurz, na matowych wykonczeniach tego nie ma. Ale fakt, czarny padzik wyglada spoko.

Mogli by jeszcze powiedziec jak z dyskiem: czy bedzie mozna go wymienic czy zostanie kieszonka od MS.

 

edit.

"we're told the hard drive is removable, although it's not a standard drive or same drive as the old console -- we're wondering how upgrading will go, as older Memory Units won't work, either."

Nice <_<

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa dysku to ca. 1/2 obecnej, chowana w środku konsoli (klapka do wyciągania). Pozostaje migration kit łączący obie konsole, bo starych dysków się nie podepnie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy dysk wyglądał Wam na 2,5" czy na mniejszego? chyba 2,5.

Jeśli będzie można otworzyć obudowę dysku tak jak teraz mamy to w takim razie podmianka chyba nie byłaby problemem? o ile te dyski będą kompatybilne :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No to pierwsza, na szczęście mało istotna wada już jest. Ciekawe kiedy ktoś zrobi pierwsze nieoficjalne recki, no i fotki wnętrza.

 

 

Akcesoria jak widać dalej żałosne. Kabel Composite do konsoli HD, do tego do najwyższego modelu. Lol.

 

A headset o ile dobrze widzę też w pełni czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz wywiad: Xbox Live w Polsce 'pod koniec roku'

Czyli jesień, ceny dopasowane do naszej waluty (yayeti) i xfd2010 prawdopodobnie w sierpniu.

Pozostaje czekać na kolejne info.

 

Ceny dostosowane do naszej waluty = 179 pln zapewne , a nasze dzielne polskie sklepy beda walczyc cenami na poziomie 177,90 vs 178,00 jak teraz na kartach PSN. Ale w sumie fajnie bede mogl grac z glownego konta, ktore mam porejestrowane na Polske z powodu roznych triali windowsa i tp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A skąd wiadomo że to FM4?

 

 

A to całe oglądanie auta z użyciem Natala to jak dla mnie straszne ciach!ły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo juz kiedy wyjdzie ten caly kinect i po ile bedzie? Moj stary klocek wyzional ducha i zapewne sie skusze na wersje slim, tylko nie wiem czy nie warto poczekac na jakis zestawik ;) fajnie, ze ma wifi wbudowane, wreszcie podlacze cholerstwo do netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma oficjalnej ceny natala kinecta, wszystko to plotki, ale raczej ok. $100-$150 bym się spodziewał

 

wracając do gier, to imho nie jest tak źle:

- Assassin's Creed: Brotherhood

- CoD: Black Ops

- Crysis 2

- Dead Space 2

- Driver: San Francisco

- Fable III

- Gearsy 3

- Ghost Recon: Future Soldier

- Halo: Reach

- Medal of Honor

- MGS: Rising

- NFS Hot Pursuit (stary NFS + Criterion? hell yeah ~~)

Co prawda same sequele, ale praktycznie w każdy warto będzie zagrać.

 

Jedyne ciekawe, nowe IP to polski Bulletstorm i Codename Kingdoms od Cryteka, o którym nic nie wiadomo na razie.

 

edit:

bym zapomniał, jest jeszcze Vanquish i niejaki Project Dust, o którym także nic nie wiadomo.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo juz kiedy wyjdzie ten caly kinect i po ile bedzie? Moj stary klocek wyzional ducha i zapewne sie skusze na wersje slim, tylko nie wiem czy nie warto poczekac na jakis zestawik ;) fajnie, ze ma wifi wbudowane, wreszcie podlacze cholerstwo do netu.

 

Jeśli dobrze pamiętam to wczoraj ogłosili że w listopadzie. niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiadomo że to FM4?

 

 

A to całe oglądanie auta z użyciem Natala to jak dla mnie straszne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ły.

 

The Turn 10 Studios Blog : The Future of Forza at E3 2010

  • The Forza Motorsport Preview we showed during the Xbox 360 keynote was all running in real-time and in-game. Yes, the gorgeous Ferrari 458 Italia you saw is testament to the prowess of our new graphics engine and the overall power of the Xbox 360.
  • The demo we showed is not additional DLC for Forza Motorsport 3. This will be Turn 10's "next big thing" and will be a full-fledged Forza Motorsport experience launching in 2011.
  • The future of Forza will be enhanced by Kinect. We are creating a game that will truly be accessible by audiences of all racing pedigrees. That said, we are not leaving our core players behind. There will be plenty here for both newbies and veterans. It's Forza Motorsport. We know what we do best.

 

Czyli co? FM4 wyjdzie przed GT5? :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...