Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

W pełni sie z tym zgadzam !!!

No bledy ladnie wychwycili...

 

Ponoc premiera na marzec, takze miejmy nadzieje ze zdarza.

Osobiscie obawiam sie, ze moc ras/jednostek nie bedzie rowna, bedzie za bardzo zroznicowana, a nawet protos, czy teran bedzie mial bardziej zaawansowane i mocniejsze wojska niz zerg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. a jak jest w hellgate? czy nie jest tak, ze single i "standadowy" multi jest darmowy, a "zaawansowany" (ranking?) platny? cos mi sie obilo :huh: moze cos takiego szykuja w sc2

Jest tak jak mówisz - Single i multi bez abonamentu, ale jak płacisz abonament to masz:

 

- 24/7 telefoniczna i internetowa obsługa.

- Brak oczekiwania na gry dla Elitarnych (płącących abonament) graczy.

- Limit 3 postacie dla darmowego trybu, 12 postaci dla trybu płatnego.

- Elitarni gracze mogą zatrzymać 40 przedmiotów w skrzyni (20 przedmiotów dla zwykłych graczy).

- Graficzne różnice pomiędzy postaciami graczy zwykłych, a elitarnych.

- Dodatkowe lokacje.

- Wsparcie dla gildii (można zakładać gildie, przyłączyć się do istniejących może każdy).

- Płatni gracze mają dostęp do dodatkowych trybów gry, np. Hardcore.

- Gracze nie są segregowani na Elitarnych i zwykłych. Wszyscy grają razem.

A na SC2 czekam i IMO nie ma szans że będzie abonament. W WarCrafta przestałem grać jak wyszedł WoW i to był błąd. SC2 będzie świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem abonamentu napewno nie bedzie od tego sa takie gry jak wow!.

 

Pozatym SC2 - bedzie miało pełnowartosciowy singl player, jak to sobie wyobrazacie z abonamentem ?? a jezeli faktycznie tak bedzie to Blizz straci duzo ludzi grajacych online, a na to sobie nie pozwola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko abonamentu nie będzie, bo RTS'y raczej na gry abonamentowe się nie nadają imho.

Głównie z tego względu, że jest kampania, single i tryby LAN w które można grać za darmo. Ja naprzykład zrezygnowałbym z battle.netu w takim przypadku. Kupiłbym grę dla singla/grania z kumplami po lanie, bo i tak sprawia mi to frajdę, a kapuchy nie trzeba płacić.

System opłat sprawdza się w WoW, bo to świetna gra- istny pożeracz czasu (wiem bo gram), a nie ma darmowej alternatywy zeby w niego zagrać (lewe serwery szwankują i zdarzają się na nich cheaterzy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.03 mozna sie spodziweac info odnosnie Zerg :) na nasz czas to bedzie po 1 w nocy w poniedzialek

 

THISISGAME, which is the most trusted game webzine in Korea, has released 3/10's schedule to the public. Of course, this schedule is based on Korea time, so it's GMT+9. Calculate, and prepare yourself!

 

Zerg video announcement - 10:30 ~ 10:40

- The playtime is about 8 minutes, and it will be uploaded to THISISGAME.com right after demonstration.

 

Zerg race presentation - 10:40 ~ 11:00

- Frank Pearce will have a presentation about Zerg.

 

Press interview - 11:00 ~ 12:00

- An interview with Frank Pearce. Nothing special.

 

Professional gamer demonstration - 12:00 ~ 13:00

- Boxer, NaDa, sAviOr, Nal_rA, Bisu, Jaedong and other Professional gamer will play Starcraft 2.

 

Starcraft 2 Demonstration - 13:30 ~ 15:30

- PRESS ONLY. DAMN IT.

 

pare nowych screenow

http://www.battle.net/forums/thread.aspx?f...amp;#post630141

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

nie wiem czy 28.03 wg gameplay.co.uk to faktyczny termin premiery, ale preorder poszedl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dobrze by było :). Chociaż i tak to co juz pokazali wyglądało na praktycznie ukończoną gre i ostatnio mieli juz tylko pracować na balansem. Byłoby świetnie jakby SC2 wyszedł w tym miesiącu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dobrze by było :).

ale ja chce i juz ;)

 

na wspomniajej stronce pojawuily sie screeny i filmiki - milego krzaczkowania ;)

translate

 

screeeny wooolno sie laduja, ale warto poczekac ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

20080310122700_95cb1b83.jpg

20080310122714_f2a9e9de.jpg

20080310122724_e2788e14.jpg

20080310122752_c411455f.jpg

20080310122803_9cf450f8.jpg

20080310122814_d67c73f4.jpg

20080310122847_82695fcc.jpg

20080310122839_3a2a2571.jpg

20080310122826_24a2b329.jpg

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Normalnie nie wiem co powiedzieć. Brak słów...

Dla tej gry można zdradzić każdą kobietę. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na screenach nowy Starcraft wyglada na modyfikacje Warcrafta 3 ...

 

szkoda, bo liczylem na bardziej sci-fi stylizacje, a nie komiksowe modele i otoczenie.

 

ale i tak wszyscy beda patrzec na gre na BN i balans ras :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa Wasze przewidywania odnosnie wymagan sprzetowych? Moj x2 3800 + 7600GS pociagnie czy czas rozbijac swinke-skarbonke?

Wróżek mało na forum ale imo spokojnie pociągnie w full w 1024x768 [;. Imo MUSI bo grafa jest spoko i nic więcej (mnie i tak to stuka w sc2 ;] - ważne ze jest ładniejsza od sc1 i w wyższych rozdziałkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzetu to Imo giga pewnie bedzie na minimum grafika to mysle ze 7300gt a proca to na pewno dwa jajeczka. ( :D ) A sama gra. Screeny miazdza. Mam nadzieje ze gra nie straci tempa takiego jak bylo w zwyklym starze. I bardzo ciekawi mnie jakie beda strategie na SC2 :D bo pojawilo sie duuuzo nowych ciekawych jednostek. Byle by nie bylo jakiegos glupiego abonamentu na BN ;( no i czekamy na premiere :D i na cene ktora miejmy nadzieje bedzie na normalnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze sukces starcrafta 2 to pewniak, sam czekam z niecierpliwoscia, bo to co widze bardzo mi sie podoba. co do polityki blizza, wprowadzenie jakiejs tam opłaty (abonamentu) za mieisac grania dla wiekoszosci nei bedzie stanowiło problemu by to zapłacic (tak jak z wowem, tylko my narzekamy :P)

 

p.s.

osa512, a dlaczego Ty masz taki sam avatar ja moj ! ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do polityki blizza, wprowadzenie jakiejs tam opłaty (abonamentu) za mieisac grania dla wiekoszosci nei bedzie stanowiło problemu by to zapłacic (tak jak z wowem, tylko my narzekamy )

[ciach!]a ludzie, czy wow to jest pierwszy platny mmorpg? nie bedzie zadnych oplat za granie w sc2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy płatny nie, ale jest gra blizza i jest gra ktora przez abonament najwiecej pekli zarobiła !

co do wczesniejszego postu, to moze zle sie wyraziłem, chciałem pokazac jak z mojej strony widze blizza z abonamentem

nie chodizlo mi o dokladnie o starcrafta :P

 

a tak w ogole Jin, zeby Ci zyłka nie pekła :]

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bielski

no wchodze do tematu a tam patrze po avatarze mysle moj post i cos czego nie napisalem :D Pytanie brzmi dlaczego ti Ty masz taki sam ava jak ja! :D nie na odwrot jak napisales wczesniej :P

 

Hmmm.. jak premiera na marzec to ja szykuje kase bo to trzeba miec imo. Btw a tak z innej beczki to ponoc Diablo trójeczka ponoc sie tworzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na ostatnie skriny to grafa mi coraz bardziej pasi (chociaż czasami za cukierkowa i za małe budynki rzeczywiście ;]). BN padnie pewnie pare dni po premierze ;o. Oby tylko to była prawde ze to już w tym miesiącu (a dokładniej za 17 dni).

 

Btw Krecik roXuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niepokoi mnie jedna sprawka.

Tak napisali na wp "Blizzard zapowiada, że gra będzie kompatybilna zarówno z Windowsem XP jak i Vistą, z tym że aby cieszyć się wszystkimi jej możliwościami DirectX 10 będzie niezbędny." czy aby bez dx10 nie bedzie sie mozna cieszyc sc2 ? ;( mam nadzieje ze nie. Przydaloby sie jakies wiarygodniejsze zrodlo niz wp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dobrze by było :). Chociaż i tak to co juz pokazali wyglądało na praktycznie ukończoną gre i ostatnio mieli juz tylko pracować na balansem. Byłoby świetnie jakby SC2 wyszedł w tym miesiącu :).

Pierwszego Starcrafta balansowali przez 6 miesięcy więc...

 

Btw a tak z innej beczki to ponoc Diablo trójeczka ponoc sie tworzy :)

Tworzy się... Być może będzie to godny następca WoWa, no i Blizzard sobie trochę zarobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niepokoi mnie jedna sprawka.

Tak napisali na wp "Blizzard zapowiada, że gra będzie kompatybilna zarówno z Windowsem XP jak i Vistą, z tym że aby cieszyć się wszystkimi jej możliwościami DirectX 10 będzie niezbędny." czy aby bez dx10 nie bedzie sie mozna cieszyc sc2 ? ;( mam nadzieje ze nie. Przydaloby sie jakies wiarygodniejsze zrodlo niz wp.

mam nadzieje ze to tylko plotka...

Blizzard jest chyba niezalezny od Microsoftu i nie wyda SC2 jako czesc programu Games for Windows, zwlaszcza ze wlasnie ten program promuje DX10 a przez to Viste.

To by bylo glupie robic docelowa platforme nowy system M$, ktory ma jakis 2% udzial na rynku teraz. Microsoft musialby wybulic duza kase zeby Blizzard robil im taka reklame, wiadomo ze pol globu sie rzuci na SC2 i jesli trzeba bedzie na Viste.

 

Denerwuje mnie ta cala polityka microsoftu zwiazana z ich nowym badziewnym systemem. Nie dopracowali go, a wszedzie go wpychaja : nowe laptopy z Vista, porty gier z X360 lepsze pod Vista, DX10 tylko pod Vista i mase innych niedorzecznych i irytujacych posuniec.

Niech zrobia zeby ten system dzialal chociaz tak dobrze jak XP i dopiero wtedy a nie mecza ludzi poscigiem w stylu "wszystko co nowe lepsze od starego".

Jakby nie wystarczylo na PC wyscigu kart graficznych ( co 6-8 miesiecy nowe grafy, az sterownikow nie nadazaja dopracowywac ), w ktorych sie placi za wzrost wydajnosci o 30% podwojna cene w stosunku do poprzednich generacji.

Tesknie za latami 1996-2002 gdzie nie bylo takiego szalenstwa i komercjalizacji rynku.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napisali na wp "Blizzard zapowiada, że gra będzie kompatybilna zarówno z Windowsem XP jak i Vistą, z tym że aby cieszyć się wszystkimi jej możliwościami DirectX 10 będzie niezbędny."

czyli na dx9 bedzie po prostu teoretycznie mniej efektow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...