Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

limit na starcrafta to 200 slotow, ale jest to roznie liczone ;p np 2 zerglingi zajmuja 1 slot, a 1 battlecruiser czy carrier chyba 8 ;)

 

To zdaje się dokładnie tak samo jak było w pierwszej części.

Trochę szkoda, podoba mi sie z C&C brak limitów, tylko ładujesz ile surowców wokoło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dawniej zestaw D2 + LoD, gdy LoD był jeszcze w preorderze i zapłaciłem chyba coś około 220,- :D

Ale jak teraz patrze na cenę SC2 i to za jedną kampanię 180,- (w pudełku), to coś jest dla mnie nie teges...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za pseudo gry (Disciples 3, AvP3 i masa innych gier) kosztuje 100-120zł, to nie dziwie się, że Starcraft 2 i pewnie Diablo 3 kosztują prawie 200zł. Przykład AvP3, gdzie za 120zł twórcy dają nam troszkę większe demo, po kilku miesiącach kończą ze wsparcie (na konsole), zmarnowany potencjał przede wszystkim MP, ale i SP, to naprawdę lamenty nt. ceny S2 są dziwne. Choć to oczywiste, że każdy chce płacić jak najmniej, albo jeszcze lepiej mieć za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to jak dla mnie nawet 200zl jest spoko ale za pelna wersje z 3 kampaniami.

 

Mam tu na mysli akurat tylko i wylacznie przypadek sc2.

Edytowane przez kuebk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby nie patrzec troche slabe by bylo jakby wypuscili wszystkie czesci jako standalone, dlatego tez pewnie 2 pozostale kampanie beda sprzedawane w postaci tanszych dodatkow.

Jednak jakby nie patrzec z drugiej strony moze wlasnie akurat beda chcieli sie nachapac jak to Activision ostatnio ma w zwyczaju i wszystkie czesci beda standalone.

 

Pozatym te dodatki to wydaje mi sie ze powinny wychodzic stosunkowo szybko, skoro jedyne co musza zrobic to wymyslic fabule i zrobic misje/filmiki.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie - wersja PL z dubbingiem (porażka) - będzie możliwość pobrania wersji eng i gry z kluczem PL to potwierdzone ale nie wiecie czasem czy language pack eng bedzie zawarty w pudelkowa wersja PL? Bo jeżeli nie to pozostaje chyba zakup samego klucza... a szkoda bo bylem pewny ze wersja pudełkowa stanie przy monitorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie - wersja PL z dubbingiem (porażka) - będzie możliwość pobrania wersji eng i gry z kluczem PL to potwierdzone ale nie wiecie czasem czy language pack eng bedzie zawarty w pudelkowa wersja PL? Bo jeżeli nie to pozostaje chyba zakup samego klucza... a szkoda bo bylem pewny ze wersja pudełkowa stanie przy monitorze...

 

 

Kup na allegro wersję z oryginalnym dubbingiem. Masz problem. Wyjdzie taniej, lepiej i będziesz zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie - wersja PL z dubbingiem (porażka) - będzie możliwość pobrania wersji eng i gry z kluczem PL to potwierdzone ale nie wiecie czasem czy language pack eng bedzie zawarty w pudelkowa wersja PL? Bo jeżeli nie to pozostaje chyba zakup samego klucza... a szkoda bo bylem pewny ze wersja pudełkowa stanie przy monitorze...

 

Polska wersja pudełkowa ma wyłącznie język polski. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym kupowaniem klucza na Allegro? To jest w pelni legalne, czy mozna sie spodziewac historii w stylu Steama, ze ktoregos dnia obudze sie bez gry, bo moj klucz zostal zbanowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A po co sie bawic w takie rzeczy? Na allegro keye chodza po 159 zl najtaniej z tego co patrzylem, a wersja pudelkowa w sklepie jest za 160 zl. Keya sie przypisuje do konta blizzarda i na jedno wychodzi, ale jak cos masz pudelko i dowod zakupu... sciagnac wersje angielska i tak bedzie mozna na obu wersjach z tego co ogarniam. Jedynie z plyty sie instaluje automatycznie pl. 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...