Skocz do zawartości
cavarr

Jego Ekscelencja K10

Rekomendowane odpowiedzi

Abit to podobno taka dobra firma... buuu icon_sad2.gif

wszystko co dobre kiedyś się kończy, he,he. Ja u siebie jeszcze po eksperymentuję z 5200 F3 i koniec z amd przesiadam się na intela więc nowe biosy abita mi nie potrzebne, co nie zmienia faktu że abit zszedł na psy i tyle. Nie ma sensu ładować kasy w coś co jest cenowo porównywalne z intelem a wydajnościowo mu ustępuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe to widac jak abit dba o klienta :]

 

No to super, na co nam płyty AM2 jak biosów nam nie dadzą? Jak kupowałem KN9 to właśnie z myślą o tym, że kiedyś wsadzę tam X4... Abit to podobno taka dobra firma... buuu :(

Po prostu zmienili politykę. Wiedza co to Phenom i dlatego nie walą supportu dla mobaczy.

Przerzucili się na bardziej dochodowy rynek - Pentiumów E21x0 i LGA775 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, na co nam płyty AM2 jak biosów nam nie dadzą? Jak kupowałem KN9 to właśnie z myślą o tym, że kiedyś wsadzę tam X4... Abit to podobno taka dobra firma... buuu :(

Czy aż taka dobra to trudno powiedzieć...O abicie jest tyle opinii ilu użytkowników, osobiście znam takich którzy przeklinają tą firmę i zarzekają się, że więcej Abita do ręki nie wezmą, ale i tak im nie wierzę :lol: Z tego co wiem to jeszcze nie ma pewności, co do tego czy wyjdzie bios dla KN9. Ponoć panowie z supportu abita sami jeszcze nie wiedzą, czy do KN9 będzie dodana obsługa nowych proców czy nie :blink: Jeśli nie, masz dobrą okazję przesiąść się na intela... Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD lubi sobie kłaść kłody pod nogi. Pierwszy zawód spotkał użytkowników 939 kiedy to obiecywano niesłychanie długą żywotność tej platformy a później sztucznie wycofano procki pod ten socket. Kiedy AMD dostało trochę po tyłku finansowo znów pojawiły się procesory 939 ale nikt ich już nie chciał kupić. Teraz to nieszczęsne AM2. Źle to wróży tej firmie jak i nam użytkownikom, zarówno intelowcom jak i amdowcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam co jest nieszczęsnego w AM2?

 

939 nie skończyło żywota sztucznie, bardziej opłacalne stały się pamięci DDR2, tańsze, intel całkowicie odrzucił DDR1 co spowodowało to że musiały zdrożeć także na rynku (DDR2 są pozatym tańsze w produkcji). normalna kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Phenomy na allegro - >>>klik<<< może ktoś się skusi! :lol:

 

hahaha normalnie las chentych zebo to kupic :lol:

 

hary czemu jescze nie zalicytowales czybys niechcial k10 ktorego tak bronisz ??:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go bronie bo to dobry proc dla normalnego użytkownika, ale ja wole jednordzeniowce. A cena na allegro przesadzona, jak zazwyczaj. Jak chcesz to można i kupić Q6600 za 1000zł na allegro, nie problem.

 

Chcieć to ja go będę najszybciej jak wyjdą steppingi robiące 3.5GHz na powietrzu. I wtedy tylko do zabawy go będę chciał wtedy bo nadal będę wolał jednordzeniowca na full pasive prime stable.

 

Poza tym miałeś iść hihotać na intelowe forum a nie tutaj spamować.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go bronie bo to dobry proc dla normalnego użytkownika, ale ja wole jednordzeniowce. A cena na allegro przesadzona, jak zazwyczaj. Jak chcesz to można i kupić Q6600 za 1000zł na allegro, nie problem.

mozna tez kupic q6600 w wielu sklepach taniej niz najtanszego phenoma

 

Chcieć to ja go będę najszybciej jak wyjdą steppingi robiące 3.5GHz na powietrzu. I wtedy tylko do zabawy go będę chciał wtedy bo nadal będę wolał jednordzeniowca na full pasive prime stable.

3,5ghz na codzien?

to sie nie doczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz w sklepach Q6600 taniej niż 240$? gdzie?

 

nie na co dzień, do pi, na co dzień to 2.5GHz na procu mi starcza, winamp śmiga jak ta lala. Ale jak już będą retailowe stock 3GHz to pewnie będzie można z nich te 3.2-3.3 na co dzień pocisnąć.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez uwazam ze on sie nie doczeka

 

mialem isc hmm nie przypominam sobie narazie mam amd bo widzisz troche % brakuje :P ale koniec miesiaca sie zbliza to podskocza... :P

 

q6600 box g0 to ja moge miec nowke z serwisu obok mnie za 780pln bo ceny sa dosc sztuczne nie tylko w skelpach ale i na allegro bo jest maly popyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz w sklepach Q6600 taniej niż 240$? gdzie?

 

nie na co dzień, do pi, na co dzień to 2.5GHz na procu mi starcza, winamp śmiga jak ta lala. Ale jak już będą retailowe stock 3GHz to pewnie będzie można z nich te 3.2-3.3 na co dzień pocisnąć.

nie mieszkamy w usa, pisalem o kontynencie

w uk mozna wyrwac boxa nowke juz za 140f co daje obecnie przy funcie po 5,15 720zl

 

czy za kazdym razem jak ci ktos przedstawi argument, ze nieco mijasz sie z prawda to znajdziesz cos nowego aby dowartosciowac swoje tezy?

 

no offence ale tak to wlasnie wyglada

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u nas w kraju raczej w sklepie trudno dostać te proce, w ogóle wszędzie chyba ciężko dostać phenoma. To że coś gdzieś kosztuje tyle a nie więcej... heh, na dzień dzisiejszy phenom jest najtańszym quad core, co z tego że to różnica 5 czy 10$, nie zmienia to faktu że jest najtańszy.

 

tak w zasadzie to nie chodzi mi o dowartościowanie swoich tez tylko siebie jako fanboya amd bo nikt mnie nie lubi i w ogóle tak jakoś, więc postanowiłem dowartościowywać się na PPC, jako że jestem dziecko neo tylko w internecie moge to robić.

 

przepraszam za postfuckerstwo ale nie mogę się powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jest prawda, na dzien dzisiejszy pheneom 2,2ghz jest drozszy od q600 i gorszy we wszystkim

 

ty dalej piszesz, ze kiedys tam jak bedzie tani bedzie lepszym wyborem

 

niech bedzie juz tak tani i wtedy o tym pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aż taka dobra to trudno powiedzieć...O abicie jest tyle opinii ilu użytkowników, osobiście znam takich którzy przeklinają tą firmę i zarzekają się, że więcej Abita do ręki nie wezmą, ale i tak im nie wierzę :lol: Z tego co wiem to jeszcze nie ma pewności, co do tego czy wyjdzie bios dla KN9. Ponoć panowie z supportu abita sami jeszcze nie wiedzą, czy do KN9 będzie dodana obsługa nowych proców czy nie :blink: Jeśli nie, masz dobrą okazję przesiąść się na intela...

Możesz podać źródło? Bo przeglądałem dziś forum abita i niczego się nie mogłem doszukać.

Mam nadzieję że chłopaki sobie nie polecą w kulki i wypuszczą nowy bios....

 

3,5ghz na codzien?

to sie nie doczekasz

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha normalnie las chentych zebo to kupic :lol:

 

hary czemu jescze nie zalicytowales czybys niechcial k10 ktorego tak bronisz ??:P

A ja chciałbym zauważyć że:

"Licytacja dotyczy 10 szt. zapraszamy do licytacji. Gwarancja na produkty boxowe 36miesiecy."

więc nie wiem z czego się ciszysz :?

 

Czytać ze zrozumieniem a nie niezdrowo sie podniecać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak konkretna odpowiedź na zadane pytanie :huh:

odpowiedz jest dosc prosta, gdyby byly w stanie zrobic 3,5ghz air to pewnie juz teraz bylyby modele 3,0 stock

 

a sa takie? bo ja nie widze

 

To zacznij.

 

Co do tego, ze Phenom jest gorszy od Q6600 :huh: Zobaczysz roznice pomiedzy 50 FPS a 55 FPS.

np to z tego, ze kupujac nowego kompa, do czasu az nie bedzie kosztowal tak 60% ceny q6600 to nie widze sensu w kupowaniu tego

 

upgrade kompa to inna sprawa

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amd to Twoj sponsor (sig?), ze tak zachwalasz gorszy produkt ? :blink:

Tak to moj CPU, nic gorszego nie widze w nim, dziala prawie idealnie ( C2D tez tak dzialalo ).

 

Co w procesorach dual core AMD takiego zlego ? 3GHz @ AMD nie starczy Ci na codzien ?

 

Cos taki zdziwiony ? Dev poszedl do AMD <_< Tak poszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznij.

 

Co do tego, ze Phenom jest gorszy od Q6600 :huh: Zobaczysz roznice pomiedzy 50 FPS a 55 FPS.

Zaoszczędzona minuta na każdych 10 minutach kompilacji = priceless.

Obsługa 50 klientów vs obsługa 55

Nie wspominając o kWh na godzinę pracy i na pojedyncze zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...