Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde znowu ma problem. Jestem już w czerwonym lesie i zahaczyłem o magazyny wojskowe. Mam 3 pendrive z danymi do ulepszenia pancerza, tylko nie ma tego komu zanieść. Myślałem , że to dla doktorka ale nie, ani też dla mechanika z wysypiska i dla leśnika. Po za tym nadal brakuje mi 2 dla mechanika z Kordonu (nikt już mi nie daje danych o schowkach jak i zadań) i 1 dla modera z Powinności (to samo). Znalazłem wszystkie dla kolesia z bagien, wolności w Dolinie Mroku i stalkera z Agropromu. Przez te bugi niczego nie jestem pewien w tej grze.

 

Edit

Jest jakiś moda żeby "bułat" miał więcej miejsc na artefakty ? Dwa to zdecydowanie za mało.

 

Edit 2

Można grać na takich ustawieniach bez straty jakości a zyskać cenne klatki:

post-116203-1223817558_thumb.jpg post-116203-1223817564_thumb.jpg post-116203-1223817570_thumb.jpg

Ja nie widzę różnicy miedzy nimi a maksymalnymi ( no może minimalna :P)

Zmieniłem jeszcze kilka wartości na:

r1_ssa_lod_a 96.

r1_ssa_lod_b 64.

r1_tf_mipbias 0.5

r2_ssa_lod_a 96.

r2_ssa_lod_b 64.

r2_tf_mipbias 0.5

r2_ssao_blur on

r2_sun_details on

r3_dynamic_wet_surfaces_far 100.

r3_dynamic_wet_surfaces_sm_res 1024 (można dać max 2048)

r__dtex_range 175

r__tf_aniso 16

r2_mblur 1 ( nie dział z z rozszerzonym oświetleniem dynamicznym)

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flowers 4 Caleb :wink:

 

Naprawdę fajna recenzja (choć jak dla mnie jednak ciutkę rozlazła :wink:). Dobre wyważenie humorystyki. Ciekawe uwagi i przemyślenia (chociaż leciutki chaosik :wink:; nie myślałeś żeby trochę usystematyzować strukturalnie, jak mówi mój professore?). Do tego kilka naprawdę świetnych fraz np. " Przyjrzyjmy się zatem z bliska, czy promieniowanie Zony nadal jest tak silne, jak kiedyś ..." (to twoje własne? - naprawdę niezłe). Ogólnie solidny poziom.

 

Dla mnie jednak promieniowanie było i jest chyba za słabe. Za dużo niedoróbek. Choć po twojej recce może się skuszę; napisałeś, że po ostatniej łatce jest git, czy tak?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słowa uznania :) Zdążyłem już przywyknąć do samych slow krytyki – więc miło mi tym bardziej. Nad zwięzłością tekstów pracuję – sami zobaczycie od następnych recenzji – dla malkontentów dodam, że nowych gier :> Niestety/stety lubię pisać, więc mnie pióro świeżbi ... Ze względów formalnych, teksty bedą ukazwyać się zgodnie z harmonogramem wydań w PL nie u wujka w Rosji i cioci z Ameryki :D :>

 

"Przyjrzyjmy się zatem z bliska, czy promieniowanie Zony nadal jest tak silne, jak kiedyś ..." to moja wesoła twórczość, brzmi nieźle, ale nie przesadzajmy :D

 

Gierkę na patchu 10.0.4 polecam – śmigała u mnie nieźle i bez jakichś tragicznych błędów, poza tymi nieszczęsnymi wylotami do pulpitu. Ofc bądź wyrozumiała, daj jej szansę, a będzie to miłość obustronna – klimat rekompensuje niemal wszystko :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patch 1.505 daje rade - wczesniej zaraz po zakupie gralem na vanilla i wyjscie do pulpitu byly tak co 3 minuty :lol2: Teraz juz 3 dzien w zonie leci i tylko 2 razy wylecialo na tapete. Swoja droga ja rowniez z kasa wiekszosc czasu krucho, nie wiem jak wy to robicie ale ja za rozwalenie wolnosci dostalem raptem 15k nagrody + zelazo ktore przydzwigalem. No ale im dalej tym artefakty lepsze i tak kasa jest, i SEVA + 2x gravi - mamy 110 udzwigu + costam jeszcze i bieganie sie nie zuzywa :) Teraz to fajnie sie pyka nie powiem

 

EDIT

 

Nie chwal K#$%^& dnia przed zachodem slonca. :angry:

 

Czemu te zafajdane drzwi sa zamkniete? bylem tam juz wczesniej raz i bylo ok teraz nic sie nie da zrobic. Z lesnikiem nie gadalem jeszcze, chce sie dostac do army warehouses - jest jakas inna droga? Kolo pchlego targu nie przejde bo pisze ze nie znam tej drogi :(

 

 

 

Dołączona grafika

[url=http://g.imageshack.us/img505/sssledziq101608011840reuc8

Edytowane przez sledziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.stalker.funday.pl/savedgames.rar - frakcja wolność ale nie pamiętam na jakim etapie byłem wtedy

http://www.stalker.funday.pl/bazapowinnosci.rar - znacznie wcześniejszy save ale właśnie dokładnie zrobiony w bazie wolności nie pamietam czy juz wtedy do nich dołączyłem

 

oba na 1.5.05

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko odnośnie problemu który mnie spotkał.

Po drugiej wizycie u leśnika i dostarczeniu tego o co prosił otrzymałem karabinek i jako zadnie pogadankę z gościem w wiosce mapa dalej. On pyta czy dowiedziałem się czegokolwiek na temat zaginionych. I tu problem bo jedyną możliwą odpowiedzią jest, iż jeszcze nie. Mam wrażenie iż w tym momencie fabuła mi się urywa bo jakoś kompletnie nie zauważyłem innych przesłanek co dalej robić. Coś przeoczyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divek

Masz mase mozliwosci [; Albo cofasz sie do kordonu i sprint do bazy stalkerow albo na wysypisku chowasz sie w tunel kolo skladu.

 

Znow przysiadlem przed chwila. Efekt to jakies 5x pulpit w czerwonym lesie jak SEV praktycznie nie nadawal sie do noszenia a ja biegalem miedzy jedna a druga anomalia po artefakty ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divek

Masz mase mozliwosci [; Albo cofasz sie do kordonu i sprint do bazy stalkerow albo na wysypisku chowasz sie w tunel kolo skladu.

 

Znow przysiadlem przed chwila. Efekt to jakies 5x pulpit w czerwonym lesie jak SEV praktycznie nie nadawal sie do noszenia a ja biegalem miedzy jedna a druga anomalia po artefakty ^^

hehe.

Może nie jestem geniuszem ale akurat na to dałem rade wpaść -_-

Próbowałem już w tunelu i bazie między wysypiskiem a kordonem (gdzie ten skot stoi) w obu przypadkach kończyło się to śmiercią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...