Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra niby jest ale w Gral'u można było kupić tę kartę za 650 :), później cena została jednak podniesiona do 758 a jeszcze później już ich nie było. W przypadku 8800GT popyt jest uzasadniony wysoką wydajnością a cena jest windowana przez brak dostaw nie wynikających z braku chipów od nvidii a z braku układów zasilania od innego dostawcy.

 

Dlaczego więc ceny kart Ati są tak zawyżane w Polsce przy takiej dostępności... po prostu jeleni w Polsce nie brakuje. Wkrótce rynek będzie zalany tymi kartami więc warto poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w icomp jest już w normalnej cenie 720zł niestety niedostępny, dostawa 2 grudnia!! w gralu podobna sytuacja cena 759zł i dostawa 28 listopada... czekam i doczekać sie nie moge :-P

ale to jest cena 3850 a nie 3870 ktory... kij wie ile bedzie w tym glupim kraju kosztowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest cena 3850 a nie 3870 ktory... kij wie ile bedzie w tym glupim kraju kosztowal

to jest cena za 3870! popatrz dokladnie 759zł http://www.gral.pl/preview/Sapphire/Radeon...DVIPCI-E2.0_24/

 

za 3850 jest 658zł

http://www.gral.pl/preview/Sapphire/Radeon...DVIPCI-E2.0_23/

 

w ipcomp ceny sa podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz na stronie idealo.de widzialem cene 138Eu tj. 500zł czyli wszystko jest mozliwe, dobrze ze swieta spedzam w Niemczech to moze i kupie sobie prezent w postaci Radka 3850. Jak z wysylka to widze ze koszt wysylki do Polski to 33 Eu w innych sklepach, to juz wtedy nie jest tak ciekawie.

Edytowane przez Speedstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz na stronie idealo.de widzialem cene 138Eu tj. 500zł czyli wszystko jest mozliwe, dobrze ze swieta spedzam w Niemczech to moze i kupie sobie prezent w postaci Radka 3850. Jak z wysylka to widze ze koszt wysylki do Polski to 33 Eu w innych sklepach, to juz wtedy nie jest tak ciekawie.

Ja juz zamowilem HIS'a w alternate.de i ponoc ma byc wyslany jutro. Za 146€, cena moze byc ;) Wczoraj jeszcze byly na stanie, dzisiaj juz brakuje, ale sa innych producentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@@ GRAL.PL >>> Radeon HD3850 Sapphire 256MB GDDR3

 

CENA???

 

Moze sie szanowny PITer wypowie czy to blad w opisie, czy rzeczywiscie podniesli ceny tej karty o 180zl??!!

 

Ceny mialy byc gwarantowe od Sapphire i pewnie takie sa, ale kogos chyba w tym sklepie pojebalo - btw w icompie tez :mur:

 

Jak kazdy sklep doliczy sobie iles tam zlotych do wartosci karty, to [ciach!]le taki interes, kupuje 6600 i czekam do lutego :mur:

 

Jeszcze mnie nie pojebalo, zeby przeplacac 150-200zl za sprzet pc.

 

Sorry za wulgaryzmy, ale niewytrzymalem jak znow zobaczylem takie chamstwo. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziwić, karta po prostu jest nowa, nikt jeszcze jej na forum dokladnie nie testował, i tylko nieliczni widzieli ją na oczy, a z testów wynika ze jest to bardzo dobra karta pod względem cena/wydajność, wiec po prostu chca zarobić przez kilkanaście dni na niej no i tyle...

 

A poźniej obniżą, może do tygodnia po pierwszej niedostępności, a może po drugiej... kto wie...

 

Zamówiłem już w newegg zeby przeslali wujkowi a wujek mi ^^, za 10 dni mam :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...