Skocz do zawartości
marco

Koszulki I Akcesoria

Ankieta na temat akcesoriów PurePC  

235 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Technologia wykonania t-shirtu

    • Nadruk
      96
    • Haft
      139
  2. 2. Kolor t-shirtu

    • Czarny
      192
    • Biały
      43
  3. 3. Rozmiar t-shirtu

    • Damski
      2
    • Męski M
      41
    • Męski L
      70
    • Męski XL
      78
    • Męski XXL
      44
  4. 4. T-shirt czy Polo?

    • T-shirt
      113
    • Polo
      39
    • I to i to :)
      83
  5. 5. Czy kupisz tegoroczną koszulkę?

    • Tak, na 100%
      91
    • Możliwe, że tak
      129
    • Nie
      15
  6. 6. Czy chciałbyś nabyć smycz?

    • Tak, na 100%
      57
    • Możliwe, że tak
      104
    • Nie
      74
  7. 7. Jak szeroką smycz chciałbyś nabyć?

    • 10 mm
      51
    • 15 mm
      111
    • 20 mm
      73
  8. 8. Wielkość nadruku na koszulce

    • Duży (taki jak w edycji 2006/2007)
      128
    • Średniej wielkości
      80
    • Dyskretne logo
      27
  9. 9. Oprócz koszulek/smyczy najbardziej bym chciał(a)

    • Kubek
      112
    • Breloczek
      43
    • Podkładkę pod mysz
      23
    • Kalendarz ścienny
      22
    • Zegar ścienny
      17
    • Coś innego (napisz w temacie)
      18


Rekomendowane odpowiedzi

W celu lepszego dopasowania zamówień na tegoroczne gadżety Pure'owe będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety.

 

Bardzo prosimy o przemyślane zaznaczanie opcji "Kupię: Tak, na 100%" - na podstawie wyników tego badania dokonujemy ewaluacji ilości zamówionych gadżetów.

Edytowane przez Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na mus kupie koszulkę. Czy oprócz koloru czarny ;biały można jakiś inny ?

Raczej nie. Problem polega na tym, że każdego koloru trzeba by robić wszystkie rozmiary i nowe matryce co strasznie podraża koszta. Oczywiście można by robić termotransfery czy inne cuda które da się od jednej sztuki stosować, ale nie chcemy Wam oferować czegoś co nie wytrzyma 5 prań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kce kubeczek, kaendarz, koszulke i, i...............................................................................

................................................................ PLYTY Z LOGO PPC!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Tej ankiecie przydałaby się drobna modyfikacja - "Czy chcę smycz" - wybieram "nie", a nastepne pytanie "jakiej szerokości smycz chciałbyś". To powinno być zawarte w jednym pytaniu - "Czy chciałbyś smycz i jeżeli tak, to jaką".

 

A czy koszulkę nabędę - zobaczymy, w sumie warto by było - ale to zależy od tego, jaka będzie jej cena przede wszystkim ;)

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie słynny parasol PPC? :D

 

może w tym roku białe? czarne już były... inne kolory, tak jak polo, imo odpadają.

 

Smycz-ok pomysł, to nie jest drogie a przydatne :)

 

Poza tym jestem za kubkiem, przydałby się wreszcie jakiś porządny ;)

 

 

A haft będzie ok, czy "ok"??

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co jesli ktos odpowie w ankiecie i sie pozniej rozmysli, albo - co gorsze - nie zaglosuje i kupi...

Moze by zrobic zapisy, stworzyc temat, gdzie bedzie zapisane kto co by chcial i sie pozniej wylowi.

Ja sie moge zajac ogarnieciem takiego tematu wzgledem istniejacej ankiety, ot taka baza, gdzie czarno na bialym bedzie zapisane jaki uzytkownik, co i ile.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co jesli ktos odpowie w ankiecie i sie pozniej rozmysli, albo - co gorsze - nie zaglosuje i kupi...

Moze by zrobic zapisy, stworzyc temat, gdzie bedzie zapisane kto co by chcial i sie pozniej wylowi.

Ja sie moge zajac ogarnieciem takiego tematu wzgledem istniejacej ankiety, ot taka baza, gdzie czarno na bialym bedzie zapisane jaki uzytkownik, co i ile.

Super, jesteś na forum ~miesiąc i za takie rzeczy się bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofc, czarne polo z haftem.

Tylko pytanie ode mnie. Czy ten haft będzie rzeczywiście dobry, czy się rozleci po kilku noszeniach i praniach? Jaka przybliżona cena za polówki? I czy będzie to jakiś lepszy materiał, czy szkoda sobie zawracać głowę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofc, czarne polo z haftem.

Tylko pytanie ode mnie. Czy ten haft będzie rzeczywiście dobry, czy się rozleci po kilku noszeniach i praniach? Jaka przybliżona cena za polówki? I czy będzie to jakiś lepszy materiał, czy szkoda sobie zawracać głowę?

Co do polówek - ankieta jest by wybadać zainteresowanie. Wiadomo polo będzie droższe niż T-shirt:

1) sama koszulka jest droższa

2) haft jest droższy

3) nie da się zrobić tak dużego napisu

Generalnie też inny target - tshirta do pracy nie założę, polo owszem. Widać, że zapotrzebowanie na polo jest więc będziemy na podstawie tego szukać odpowiedniego wykonawcy.

 

BTW: bardzo chętnie bym usłyszał od zainteresowanych polo czy napis tylko na piersi czy również na boku rękawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem czarne Polo, ale jesli beda tylko t-shirty to tez kupie.

Jakiej orientacyjnej ceny mozna by sie ewentualnie spodziewac za polo z haftem?

 

EDIT: napis na piersi i rowniez z boku ;).

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka byłaby cena T-Shirta ?

Najprawdopodobniej tyle samo co rok temu czyli 35 PLN plus wysyłka za koszulkę klasy "premium" (gramatura w okolicach 200 - czyli np Fruit of the Loom Premium).

 

Natomiast na 90% zniknie z oferty możliwość wysyłki za pobraniem - poczta przechodzi samą siebie z ilością potrzebnych papierków do wysłania w taki sposób, pieniądze wracają tygodniami a w zeszłym roku 5 koszulek wróciło nieodebranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...