Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

[iRNV nerf]

Trzeba się żegnać z podczerwienią.

 

Hmm no tak, po co tracić czas na balansowanie i szukanie złotego środka, skoro można ficzer zupełnie wykastrować i problem sam znika.

Wywalić jeszcze z gry moździerze, Tunguskę, latarki, snajperki, ustawić parametry wszystkich broni na takie same i będzie idealnie :mur:

 

Ludzie odpowiedzialni za balans w tej grze pokazują tylko że nie znają się na swojej robocie, to samo było w BC2.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj IRNV wygląda nieco inaczej

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Picz26O0UVA

Im bliżej tym postać nabiera więcej pomarańczu. Na poprzednim filmiku z metra, pomimo że postacie są blisko, nie widać w ogóle pomarańczowych tekstur - może fake? Powyższy jest od Demize z twittera. Przeciwnicy i tak rzucają się dobrze w oczy, więc nie macie co płakać. Powinni to kompletnie wywalić, zostawić tylko w Co-op i singlu. Co niektórym spadł by drastycznie skill ;]

 

Troche szkoda, irnv to byl jednak duzy krok przeciwko camperstwu, teraz znowu zacznie sie lezenie miedzy teksturami.

 

No pewnie, nie ma jak to grać z celownikiem, który działa prawie jak ESP hack.. Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IRNV nie ma nic takiego, co daję przewagę nad resztą celowników..

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

PPM i skan okolicy..

 

Reecon jest o wiele mniej efektywny w BF3 niż w BC2. Jedyny problem tej klasy jaki widzę - dużo ludzi nią gra nie wnosząc nic do rozgrywki. Heli - ma swoje wady i zalet, jetem raz dwa się ściąga. Ta aluzja Mario to propozycja, żebym przesiadł się na CODa?.. Marudzę w sprawie IRNV, bo jest strasznie niezbalansowane. Działa jak czit, powyższe zdjęcia to potwierdzają.. W filmiku od demize imo działanie irnv jest w porządku. Już nie będzie tak dobrze widoczny wróg na większy dystans.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=0XJDHzNIhcw

Balistyczny nóż w BF3? ;D

 

 

@Drunk_ZoZol

Nie gadaj, że zgarnąłeś cały ten zestaw lol ;D gratz ;]

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc - imo noktowizyjny to był najwygodniejszy celownik optyczny. wszystkie inne były... hm. źle zaprojektowane chyba. po prostu mi nie pasowały. nie chodzi o to że mam wrogów jak na dłoni, bardziej o to, że w normalnym celowniku nie widziałem przez obudowę przeciwników.

 

Btw. Czy to jest normalne, że wiadomość o wygranej dociera tylko na mail? Bez właśnie np. fb etc? W dodatku gdyby nie fakt, że jutro jest gigabyte cup, to za chiny ludowe bym nie otworzył tego maila, bo wyglądał jak SPAM o.0 Ale cieszę się niezmiernie :) Btw. będą pamięci na sprzedaż ;> 2x 8gb ddr3 z wygranej ;D Jak dojdzie wszystko to wystawie, za coś trzeba by procka do zestawu kupić, do tego monitor i normalny ram w 3 sloty nie dwa ;D Dziękuje za gratulacje, sam do tej pory nie wierzę, ale najwyraźniej dzisiejszy dzień był mi pisany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Czy to jest normalne, że wiadomość o wygranej dociera tylko na mail? Bez właśnie np. fb etc? W dodatku gdyby nie fakt, że jutro jest gigabyte cup, to za chiny ludowe bym nie otworzył tego maila, bo wyglądał jak SPAM o.0 Ale cieszę się niezmiernie :) Btw. będą pamięci na sprzedaż ;> 2x 8gb ddr3 z wygranej ;D Jak dojdzie wszystko to wystawie, za coś trzeba by procka do zestawu kupić, do tego monitor i normalny ram w 3 sloty nie dwa ;D Dziękuje za gratulacje, sam do tej pory nie wierzę, ale najwyraźniej dzisiejszy dzień był mi pisany :)

 

Gratuluje!!! Na GTX580 będziesz walił headshoty jak trzeba. ;) Mam nadzieję, że w najbliższy weekend znajdę czas na partyjkę. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której dziś stawić się na CUP ????

 

O 18 trzeba zrobic CheckIn, wiec dobrze by bylo, zeby Ci, ktorzy nie potwierdzili byli przed.

 

Ja bede kolo 18 na 100%, w razie czego Drunk ma moj numer, gdyby trzeba bylo cos przerobic/zalogowac sie gdzies na nowo. Jak nie to jest na markov.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheatów ;>

 

Nic na cupie nie jest zabronione, mozna to chyba ustalic z druzyna ktora sie gra, by nie uzywali danych rzeczy, a czy sie dostosuja - nie wiem ;) wg. regulaminu samego gigabyte - nie ma nic, co byloby zabronione.

 

Będę w domu ok. 17:30 albo 18, wiec proszę o cierpliwość :) Oczywiście będę na ts praktycznie od razu jak wejdę do domu. Pozdrawiam. Btw. podzielimy się na 2 drużyny - na ts. Tak jak i w grze - jedni do alpha, drudzy beta, tak samo na ts. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest dobrze aby dzielić na grupy, jesli pierwsza grupa bedzie potrzebowała wsparcia to się nie usłyszymy :-(

 

Cos w tym jest, bedzie trzeba ograniczyc sie do mowienia nicku + hasla, co by kazdy mogl cos uslyszec.

 

Proponuje specjalnosci druzynowe: Sprint + Ammo + Przygwazdzanie + Oslona od Przygwozdzen, ew. zamiana ammo na kamizelke druzynowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam sprawę, mianowicie czy wynik rzędu avg 35FPS przy full HD i all ultra na sprzęcie

 

Phenom x4

8GB ram

295GTX

 

to norma?

 

Raczej norma, ja mam pomiędzy 39-70fps. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi nie ma, i nasz serwer jest niedostępny przez to do turnieju (ktoś pozmieniał opcje o.0)

 

Sprzęt będzie praktycznie sprzedany, poza myszą/klawą/budą. [; reszta ~ allegro/forum. Będą dobre ceny, ale sam ram - 800zł za kość... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi nie ma, i nasz serwer jest niedostępny przez to do turnieju (ktoś pozmieniał opcje o.0)

 

Sprzęt będzie praktycznie sprzedany, poza myszą/klawą/budą. [; reszta ~ allegro/forum. Będą dobre ceny, ale sam ram - 800zł za kość... [;

 

Rozumiem, że GTX 580 jest za dużo wart by go trzymać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam teraz tak myślę co zrobię. pamięci idą na bank na sprzedaż/wymianę na giełdzie - za nie wezmę płytę z prockiem, a grafikę zostawię chyba... mimo że mógłbym kupić za 1000zł coś, co działa identycznie z różnicą 3 klatek... mowa o jakimś radeonie x2 np. no i płyta główna pójdzie na sprzedaż - wtedy kupię monitor i jeszcze zostanie kasy na np. chłodzenie procka. [; Myślę że coś wymyślę, ale co - jeszcze nie wiem :)

 

Ogółem fajnie przegraliśmy, ale imo serwer miał tutaj dużą rolę, nie raz i nie dwa miałem tak że jak strzelałem do gościa to ten przebiegł przez pociski zabijając mnie, a później akcja z tym, że zabiłem gościa w wejściu do bloku, zdążyłem zmienić magazynek (usas12), przejść się po bloku, wrócić do drzwi, i zginąć od WŁASNYCH ODŁAMKÓW którymi zabiłem przeciwnika jakieś 20-30 sekund wcześniej ;) więc ja dziękuje za takie lany... A i oni przegrali zaraz po nas - chyba trafili na gorszy serwer [;

 

A - jakby ktoś pytał - ramy to 16gb (2x 8gb) dlatego taka cena. Hans już mówił że cena z kosmosu (myślał ze to 2x4)- no ale cóż, taka już jest [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej norma, ja mam pomiędzy 39-70fps. Pozdrawiam.

 

 

Już wszystko jasne , kumpel się stresował po złożeniu kompa że coś jest nie tak a on miał

włączony Antyalising post i zwykły też :) gra ruszyła z kopyta teraz i liczba klatek wzrosła

bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...