Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Już próbowałem nic nie pomaga. Tak samo wyłączenie UPNP w router-rze. Zgłoszę zaraz reklamację i zwrot pieniędzy z ea store.

 

Ładna jest na ten temat dyskusja na forum:

Battlelog / Sign in

To jakiś skandal.

 

Dzisiaj miałem ten sam problem, skasowałem folder PB w appdata, skasowałem folder PB w plikach gry i skasowałem PB przez exe z katalogu gry. Później zainstalowałem go ponownie z tego samego exe, a w originie ustawiłem weryfikacje plików instalacyjnych BF3. Pobrało 5GB i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupilem BF3. Jednak w przegladarce każda próba wbicia się na jakis serwer czy nawet gra single wyskakuje komunikat błedu. Wczesniej na innym kompie bylem ciekaw jak bedzie mi chodzi to spr pirata i byl ten sam problem. Jednak kiedy z katalogu głównego kasowało się końcówke tm gra chodzila normalnie. Jednak z orginalem to nie przejdzie. To napewno nie wina jakiś sterowników. Spodlał się ktoś z tym problemem?

 

Zasadnicze pytanie - jaki komunikat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak jest przy pierwszym uruchomieniu później już śmiga ... czasami.

przeglądarka->origin->gra OMG... co jeszcze trzeba uruchomić żeby gra odpaliła i żeby się nie wysrała? wyłączyć avirusa, firewall, 100usług w WIN7, odpalić PB ehhhh... ale nie narzekajmy fajnie się gra jak się gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie musze wylaczyc xfire inaczej gra sie nie odpali, przed patchem bylo ok a teraz ...

Też tak miałem. Jak uruchomisz w Xfire Wykryj gry i po chwili się zaladuje to dla BFa zaznacz Wyłącz Xfire w grze.

 

Co ciekawe na battlelogu mam przegrane 21 godzin, a wg Xfire 32 :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

 

I.Pierwsze podłączenie do serwera po zalogowaniu:

1. błąd bf3.exe

2. drugie podłączenie - gra już się uruchamia

II.Zmiana serwera:

1. błąd bf3.exe

2. "Could not join server (1)"

3. "You were disconnected from EA Online"

4. za czwartą próbą dopiero połączy z srv, choć czasami potrafi jeszcze pomarudzić.

III.Nowy serwer = pkt. II

 

W dodatku strasznie długo ładuje mi mapy. Często bywa, że runda już się zaczyna a u mnie dopiero pojawia się menu ;| ale to akurat może być wina sterowników. Muszę sprawdzić starsze catalysty.

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Jak uruchomisz w Xfire Wykryj gry i po chwili się zaladuje to dla BFa zaznacz Wyłącz Xfire w grze.

 

Co ciekawe na battlelogu mam przegrane 21 godzin, a wg Xfire 32 :unsure:

 

No tylko wtedy nie możesz gadać z innymi, robić screenów, tylko godziny nabija a to najważniejsze nie ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stworzył stronkę, na której generowane są kody z napoju Dr.pepper, dzięki którym możemy odblokować na swoim koncie EA nieśmiertelniki, kamuflaż i jakieś pierdółki avatarowe dla ps3 i xboxa

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

1. Zakładamy konto na stronie Dr.pepper

2. Wybieramy Battlefield 3, platforme i unlock jaki nas interesuje (dla PC dostępny jest skin i 5 nieśmiertelników)

3. Wpisujemy kod wygenerowany z tej strony

4. Logujemy się na swoje konto EA

5. Voila! ;]

 

Na utworzonym koncie można aktywować tylko jeden kod. Wystarczy stworzyć parę nowych kont (nie ma weryfikacji maila, więc można wpisać byle co) żeby przypisać do naszego konta EA resztę unlocków.

 

 

Edit:

Wygląda na to, że generator już nie działa. Poniżej wklejam parę kodów, które wysłałem znajomemu. Nie użył ich, więc powinny działać:

 

BT1DBALFFG9Y

RT1DBALHFNDD

3T1DBALZD7FQ

LV1DBALTYKSQ

RV1DBAL9EL4B

 

Na tej stronie można aktywować kody bez zakładania konta

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmieść 64 graczy po 7 flagach (w tym 32 snajperów na żurawiach i innych wysokich miejscówkach) to już takiej akcji nie uświadczysz, uroki trailerów. Flagi zdaje się są ciaśniej rozmieszone, ale i tak zapowiada się smakowicie. Czekam z niecierpliwością ;] Ładowarka/spychacz, cokolwiek to jest, wygrywa ;D Premiera 22 grudnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A ja musze przyznać że akurat kwestią snajperów jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony. Na otwartych mapach jest ich minimum, do tego słabo strzelają, a gram na konsoli. Od snajperów gine praktycznie tylko na mapach CoD-owych, ale też dość rzadko.

 

W BC2 to był kampfest wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze przyznać że akurat kwestią snajperów jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony. Na otwartych mapach jest ich minimum, do tego słabo strzelają, a gram na konsoli. Od snajperów gine praktycznie tylko na mapach CoD-owych, ale też dość rzadko.

 

W BC2 to był kampfest wszędzie.

 

Niechce byc nie mily, ale nie porownujmy BF3 z konsoli do PC .... jakie kolwiek porownanie FPS z konsoli a PC jest bez sensu ... na to pytanie juz chyba sam sobie mozesz odpowiedziec. A snajpi sie inaczej niz w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czy ja wiem czy bez sensu? No ale skoro jest kampfest na PC, to tylko sie moge cieszyć że wybrałem wersje konsolową, bo jak czytam o tych problemach ciągłych różnych osób, nie mówiąc o szpiegującym Originie, to szkoda czasem słów.

 

Jakiś czas temu żałowałem że wziąłem wersje na klocke, bo słabo idzie mi strzelanie w porównaniu do BC2, ale obecnie już nie żałuję.

 

 

 

Przy okazji się pochwalę jaką miażdżącą przewagą zostałem dziś MVP. ;)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/10673034/2/212365217/

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze przyznać że akurat kwestią snajperów jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony. Na otwartych mapach jest ich minimum, do tego słabo strzelają, a gram na konsoli. Od snajperów gine praktycznie tylko na mapach CoD-owych, ale też dość rzadko.

 

W BC2 to był kampfest wszędzie.

 

No wlasnie, zagraj na piecu to co chwile bedziesz slyszal swist kul, a snajper bedzie co 30-40 m :mur:

Albo ja mam pecha i takie serwery trafiam, musze dzis jeszcze popatrzec na innych bo te co mam w ulubionych to istne poligony snajperow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze nie ma nic piekniejszego niz gra zespolowa. Ciesze sie, ze skonczyla sie ta dziecinada z nozami i pistolami. Widze, ze wiekszosci spodobal sie ten serwer conquest w trybie hardcore :twisted2: i zaczelo sie zespolowe granie. Wczoraj na bazarze byla miazga i mam nadzieje, ze to dzisiaj powtorzymy :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, zagraj na piecu to co chwile bedziesz slyszal swist kul, a snajper bedzie co 30-40 m :mur:

Albo ja mam pecha i takie serwery trafiam, musze dzis jeszcze popatrzec na innych bo te co mam w ulubionych to istne poligony snajperow.

 

To chyba masz pecha. Ja mam swoją listę ulubionych serwerów i na żadnym praktycznie nie ma snajperów albo nie campią tylko biegają i biorą czynny udział w walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja to prędzej moge na miny narzekać. W BC2 nie raz były, ale tutaj jest po prostu wysyp. Czasem sie wcale nie da pojeździć niczym, bo na każdym kroku stado min.

 

Związana z tym kwestia - czy na PC thermal optics podświetla miny na biało? Bo tak jest na PS3, a na klocku są na czarno. IRNV broni już podświetla na biało, więc podejrzewam że czarne miny z thermal optics to bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej gameplayów z B2K

 

Wake Island

Karkand

Oman

- gość chyba ma problemy z myszką

 

Oman wygląda w porządku, ale Karkand i Wake są spieprzone na maksa kolorystycznie.. Gdzie oni do ch mają oczy, jak można schrzanić tak wake island, jedno wielkie ponure ciach!o ;/ W 2.33 na pierwszym filmiku widać jak heli lata z 35%hp bez disabled. Czyżby poszli po rozum do głowy? Disabled na poziomie 50% jest poronionym pomysłem, przynajmniej w czołgach i heli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole uszkodzenia pojazdow sa z d... wziete. Dla mne osobiscie Disabled w czolgu powinno oznaczac rozpieprzone gasiennice i ew. niewielkie ogolne uszkodzenia, brak mozliwosci poruszania sie czolgiem, ale pelna sprawnosc bojowa jesli chodzi o arsenal. Disabled nie powinno byc w zaden sposob polaczone z procentami uszkodzen. Mniej wiecej tak w skrocie.

 

@bender83

 

podaj mi linki do kilku serwow na ktorych grasz to zobacze, moze faktycznie mam pecha bo na moich snajpa na snajpie snajpe snajpa pogania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...