Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

czy da radę udzwignąć multi komputer z siga?

 

gdzie mozna dostac legalny tani klucz? nie chce ruskich z allegro

 

Zozol grał chyba na x2@4ghz i podobnej grafie i ma 25fps. ;>

Legalny klucz tylko z legalnego źródła -> origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cymbaly z DICE zamiast naprawiac na poczatku 30 problemow z laczeniem/wywalaniem z serwera to zajmuja sie gownianymi sprawami zgloszonymi przez placzacych no skilli... do czego to zmierza ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem i liczę na waszą pomoc.

 

Odpalam battleloga, wybieram serwer i w nieskończoność podziwiam napis "joining server" :( po prostu nic się nie dzieje. Próbowałem odpalić singla i dzieje się to samo.

 

Próbowałem już chyba wszystkiego oprócz formatu i przeinstalowania systemu. Szukam cały dzień w sieci jakichś informacji i wyglada na to że paręo sób ma ten sam problem z tym że nikt sobie nie potrafi z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Czemu w tych helikopterach co mają rakiety i działka szturmowe, przy działku szturmowym są dwa celowniki ? Do tego obydwa źle ustawione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest close quarter combat, drugie long combat.

 

Taka jest fizyka, w FPSach prz celowniku na srodku nie ma roznicy czy przeciwnik jest 1metr przed Toba czy 1000m. W realu jest, bo celujesz duzo mniej w srodek przy celu oddalonym dalej.

 

Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu <span style='color: red;'>[ciach!]</span>lone płaczki wypłakały na forum dice, że mortar za mocny, stingery za słabe, że non stop flary helki rzucają i stracić nie można, to co się dzieje z ta gra to tragedia, jeszcze trochę i niepełnosprytni wybeczą autoaim, to woła o pomstę do nieba, dzisiaj kupiłem dzieciakowi cod mw3 i jak widzę jego poczynania to dzisiejszy bf3 zmierza w tamta stronę

 

imo patch ciekawy, jedyne co mi się nie podoba to miny (niby tymczasowe rozwiązanie co nie zmienia faktu, że kiepskie) i poniższy wpis:

 

"Slightly Increased the power of Fighter Jet Cannons against all vehicle targets, especially Helicopters"

 

Heli jest bardzo łatwym celem dla odrzutowca i nie powinni zwiększać obrażeń zadanych przez działka jeta. Natomiast co do moździerza, to aż tak cię irytuje fakt wydłużenia czasu ładowania o 1s? Przy nieskończonym ammo możesz dalej spamować i zabijać kamperów. W Heli zarówno pilot jak i strzelec może puszczać flary a wydłużenie czasu ładowania tyczy się jedynie strzelca.

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz wszystko do katalogu gry i tyle, powinno już działać. Przyciskiem "Pause" wł/wył działanie injectora. Wszystkie efekty z katalogu injFX_Shaders kontrolujesz modyfikując wpisy w pliku injFX_Settings. Nie ma potrzeby wył. BFa żeby zastosować zmiany. Wystarczy zminimalizować grę, wyedytować ten plik, zapisać zmiany i powró do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też do ściągnięcia 3.9GB tyle, że leci 2 razy szybciej niż pozwala na to moje łącze, czyli na jedno wyjdzie :rolleyes:

 

Edit: wróciło ściąganie do normy <_<

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro patch zawiera Karkand i kolejne trzy mapy z BF2 to kiedy bedzie mozna na nich zagrac ?

Cos slyszalem ze dopiero w przyszlym tygodniu :/ moze jednak wczesniej ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do battleloga zostaly dodane zaawanowane filtry:

 

Game settings

 

 

Only Squad Leader Spawn

Vehicles

Friendly Fire

Team Balance

Kill Cam

3p Vehicle Cam

Use 3d Spotting

Use Minimap Spotting

Regenerative Health

Show Hud

Show Minimap

Show Enemy Name Tags

 

Player settings

 

 

Bullet Damage

- %

Respawn Time

- %

Health

- %

Man Down Time

- %

Rules

 

 

Kicks Before Ban

- #

Idle Time Before Kick

- s

Team Kills Before Kick

- #

 

A do samej tablicy wynikow w grze został dodany ping :D

 

@up B2K na PC 13.12 a na PS3 juz dzisiaj

Edytowane przez Blues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak origin jest włączony, to automatycznie pobiera update'y? Nie posiadam wersji LE i nie mam karkandu (dokupię niedługo ;) ), a rano przed pracą zobaczyłem iż wszystkie update'y są zassane.. przynajmniej wg. origin jak kliknąłem "znajdź aktualizację". A przecież nie tylko karkand miał być w update, a jeszcze te większe zmiany...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czarodziej

 

Tak dla twojej wiadomości niema tu B2K Link

 

ten patch : "Patch ma ważyć ok. 2 GB i sprawiać, że Battlefield 3 będzie kompatybilny z rozszerzeniem Powrót do Karkand, który na PC oraz Xboksie 360 zadebiutuje 13 grudnia."

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to juz w tym patchu "obetna" iR? ;]

Kurde wroce dopiero po 22 do domu...

 

Tak w tym :) Widze, ze nie jestem sam ktory sie cieszy :D

 

Dobra to B2K jest w tym patchu, wiec pozostaje wprowadzic Serial ?? Na alledrogo mozna trafic taniej niz 50 ;P ?? Bo wyjdzie na to, ze za gre zaplace prawie jak za BF3 na konsole :P

 

 

Widze, ze BL nareszcie prawidlowo ustawia servery wzgledem ilosci graczy, a nie jak to mialo miejsce wczesniej tylko pierwszych kilka serverow bylo dobrze sortowane a reszta byla ulozona misz masz :P

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkością w tym menadżerze nie ma co się sugerować, u mnie pokazywało znacznie więcej niż technologia adsl2+ pozwala. U mnie w wersji RU, która już od jakiegoś czasu w originie nie identyfikuję się bezpośrednio jak wcześniej z tym językiem, pobiera 4,2GB i zapewne będzie trzeba czekać na nieoficjalną łatkę, żeby to odpalić. 50 zł za 3 mapy to trochę dla mnie przesada, przy czym podczas oglądania trailerów z karkandu w znacznej większości ujęć nie mogłem skojarzyć co to za miejsce z mapy BF2, w którym znam położenie nawet każdego kamienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@carek

w każdym filmiku można rozpoznać coto za miejsce... albo zamało grałeś w Bf2 albo już zapomniałeś :P

 

1500h przegrane na samym karkandzie na serwerach rankingowych i pewnie dodatkowo z połowę tego na meczach, gatherach itp., znajomi mają podobne odczucia. Może dlatego, że dużo elementów upakowali między budynkami, gdzie w BF2 było pusto. Z tego co widzę jednak w dodatku są 4 mapy. Serwery im się pozapychały, bo nawet 700KB/s nie chce lecieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...