Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Btw, jak zmienić czułość myszki w pojazdach albo samolotach? Bo jak zmieniam samą czułość to nic się nie zmienia.

 

Tam trzeba zaznaczyć opcje żeby gra używała ustawień systemowych czy jakoś tak. Tez początkowo nie mogłem skumać o co z tym biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadnych problemow po patch'u. FPS od 30-50 na HIGH bez motion blur i vsync off. Aczkolwiek wczesniej mialem lepsze FPS, ale to juz przed latka cos mi spadly chociaz nic nie ingerowalem w sprzet/soft itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam czyjeś tam słowa. Beez 8gb nie podchodź. sam wmontowałem, i nie ma przycinek, gra się szybciej wczytuje, no i mogę normalnie wyjść do przeglądarki sprawdzić coś w przerwie gry np. ;) (alt + tab, wcześniej trwało to ok. 20 sekund, teraz praktycznie płynnie przechodzi odrazu) :D A i żeby było ciekawiej - Zauważyłem że mam brak spadków fps (takich nagłych z [gluteus maximus], dużo osób to miało) oraz po dodaniu tych dodatkowych 4gb mogę grać na medium/high (oczywiście niektóre opcje, ale nie powiem działa gut. :D min. stały fps - 30.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogaty nie jestem, zawsze grałem na low-endzie/konsolach. [; Może to dlatego, że w sumie zawsze miałem 20-30 fps we wszystkich fps od powstania Far Cry? Poza oczywiście dzieciństwem (unreal/quake/enemy territory/MoH/CoD/BF1942 etc) wtedy jakoś wszystko dobrze chodziło na wszystkim [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strach pomyśleć. Drunk_ZoZol albo ma ustawione ULTRA LOW i grafikę jak w MINECRAFT :D, albo po prostu ma SKILLA przes DUZE SSSS ;), no albo ściemnia i pogrywa na jakimś 2500k + gtx580 ;). w każdym razie BIG SZACUN i do zobaczenia na polu bitwy (w krzokach hehe).

 

męczyłem się kilka dni na x2 i po przesiadce z powrotem na i5-sb wróciła przyjemność z gry - płynność, płynność, miodzio. w końcu leje jak stary ;)

mimo 50fsp na x2 gra na MULTI jest płynna ale chyba jakoś inaczej. każde spotkanie 1on1 gleba - jak gdyby reakcja na FIRE była opóźniona, podobnie przy chowaniu się za górki, murki itp. do tego xonar dx i po prostu pała staje od odgłosów broni, wybuchów, przelatujących samolotów itp. na integrze to jakoś strasznie płytko brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy 30fps (ja nie dałbym rady grać) masz dobre staty to co by było na dobrym sprzęcie. ;>

 

nie zawsze to dziala w ta strone... wiem z wlasnego doswiadczenia, ze jak gralem w MoHaa na The Brige na mx440 i mialem 15-30 FPS to wycinalem wszystko ;) jak przesiadlem sie na ti4200 i mialem >60 FPS juz mi tak nie szlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOW ULTRA towarzyszy mniejsza ilość detali = lepsza widoczność przeciwnika, chyba na CUP też ustawie wszystko na LOW.

 

pewnie, masz rację, tylko w ustawieniach na LOW w porównaniu do HAJ wszystko wygląda tragicznie, tekstury jak gumoleum, ble!

w CUP to nie potrzebne ważny jest wynik. na co dzień jednak gram dla przyjemności, nie tylko przyjemności wirtualnego zabijania ale także żeby nacieszyć OKO i UCHO :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wyjściu patcha ciężej jest wbić na serwer, bo albo ładuje się baardzo długo, albo wyskakuje info, że zostałem wylogowany z EA Online. Przed patchem było to jakieś sprawniejsze. Zdarza się też, że kiedy już wejdę na serwer, to okazuje się, że jestem na nim tylko ja i ktoś po przeciwnej stronie, a jak w Battlelogu klikałem play to było np. 8-10 graczy. Jednak jak już trafi się dobry serwer, to wczytuje się całkiem szybko i po przejściu do okna gry nie trzeba dodatkowo czekać na załadowanie mapy, tylko od razu można grać (wcześniej jeszcze czekałem).

 

Wciąż brakuje mi informacji, jaka mapa i w jakim trybie będzie następna runda - to powinno być w podsumowaniu. Nie zawsze mam ochotę grać na Caspian Boarder czy Kharg Island, a jednak muszę czekać, aż się załaduje, żeby wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw:

 

wygląd gry

 

ustawienia. ;>

 

Z ustawieniami się jeszcze pobawię, aktualnie 19 fps min. w najbardziej zatłoczonej części, ale po chwili pobytu w tym otoczeniu mam z powrotem 25 fps zwykle. Jakby coś się doczytywało o.0

 

A i widzę że screeny są jakieś pomniejszone. Gram w 1280 jak coś. [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahah

 

Przesuneli rozgrywki GIGABYTE o 7 dni :blink:

 

I teraz nie wiem, czy to jakis blad, bo w timetable jest to samo. Takich rzeczy sie nie robi, i widac jak polprofesjonalnie do tego podeszli. Zaplanowalem sobie dzien, i teraz nie wiem co robic.

 

Drunk, rozdzielczosc odgrywa tutaj swoje, mimo wszystko.

Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądze że roździałka robi swoje.

 

W regulaminie mają napisane że mogą zmienić daty/godziny etc bez poinformowania wcześniej graczy. :/ Ciekaw jestem ile drużyn odejdzie po takiej akcji, bo faktycznie na pewno wiele osób sobie zrobiło dzień wolny od pracy etc. tylko po to by zagrać for fun, a tu takie coś... Już z Unimorkiem się śmiałem że za 3 tygodnie będzie na 64 graczy ustawione. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizowanie turniejów w trakcie wypuszczania poprawek do gry jest imo wielkim nieporozumieniem. Np w takim Squad Rush nie ma teraz możliwości tworzenia składu ;| Jeżeli zamierzacie grać w tym turnieju, a nie korzystacie z IRNV, to radzę zacząć póki jeszcze nie zmodyfikowali tego ciach!a. Chleb powszedni w ligach/turniejach.

 

Skoro przy 30fps (ja nie dałbym rady grać) masz dobre staty to co by było na dobrym sprzęcie. ;>

 

Zapewne to samo ;p Jak już się przyzwyczaisz do niskiego fps-a to ważne jest, aby trzymał stały poziom. Nie ma nic gorszego jak Skoki płynności. Kiedyś, jak męczyłem jeszcze TC:E, to specjalnie limitowałem fps do 25, żeby zniwelować efekt latania lunety na boki przy celowaniu. Jak już się przyzwyczaiłem to był ogień ;D Wraz z nowym patchem dodali komendę do limitowania fps - GameTime.MaxVariableFps. Niestety gra crasciach!e jak doda się ją na stałe do user.cfg ;/

 

Potwierdzam czyjeś tam słowa. Beez 8gb nie podchodź. sam wmontowałem, i nie ma przycinek, gra się szybciej wczytuje, no i mogę normalnie wyjść do przeglądarki sprawdzić coś w przerwie gry np. ;) (alt + tab, wcześniej trwało to ok. 20 sekund, teraz praktycznie płynnie przechodzi odrazu) :D A i żeby było ciekawiej - Zauważyłem że mam brak spadków fps (takich nagłych z [gluteus maximus], dużo osób to miało) oraz po dodaniu tych dodatkowych 4gb mogę grać na medium/high (oczywiście niektóre opcje, ale nie powiem działa gut. :D min. stały fps - 30.

 

Proszę cię.. Musisz mieć straszne wycieki pamięci, albo przypadkiem zgrałeś dorzucenie ramu z nowym patchem. Dodatkowe 4gb nie polepsza rozgrywki, było wałkowane. Skończcie z pisaniem typu "nie podchodź bez 8gb", bo Kowalski przypadkiem przeczyta tego posta i od razu poleci do sklepu żeby dokupić ram, zupełnie niepotrzebnie.

 

U mnie po wyjściu patcha ciężej jest wbić na serwer, bo albo ładuje się baardzo długo, albo wyskakuje info, że zostałem wylogowany z EA Online. Przed patchem było to jakieś sprawniejsze. Zdarza się też, że kiedy już wejdę na serwer, to okazuje się, że jestem na nim tylko ja i ktoś po przeciwnej stronie, a jak w Battlelogu klikałem play to było np. 8-10 graczy. Jednak jak już trafi się dobry serwer, to wczytuje się całkiem szybko i po przejściu do okna gry nie trzeba dodatkowo czekać na załadowanie mapy, tylko od razu można grać (wcześniej jeszcze czekałem).

 

Poprawa stabilności i płynności gry co u niektórych zadziałała wręcz odwrotnie. Niestety, ale pozostaje czekać do następnego patcha, którego już zapowiedzieli (BattleRecorder?!). Oby tym razem nie schrzanili czegoś, co w przypadku DICE będzie sukcesem.

 

 

Edit

Opcja na pozbycie się okienka chat-u/całego hud-a:

www://i.imgur.com/0A8GA.jpg

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhem. W samej grze może nie pomogło, ale jakoś mam wrażenie że stabilniej jest. Grałem już na patchu, owszem, dodało mi fps, ale wydłużyło wczytywanie map. Po dodaniu 4gb gra się po prostu szybciej ładuje. Wiem że gra zużywa łącznie z windą 3.4gb (dokładnie tyle mi zużywało) ale teraz przynajmniej mogę spokojnie kliknąć alt+tab i gra mi się nie wykrzaczy i przeskakuje między oknami niemal natychmiast, wcześniej czekałem parę ładnych sekund (ok. 20) na zejście bf'a do pasku i przejrzenie neta podczas ładowania nastepnej mapy. Na pewno jest lepiej z 8gb niż 4. A ram drogi nie jest, więc chyba nie szkodzi że poleci i kupi? Różnicę widać gołym okiem między 8 a 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wyglada na to, ze napierdzielamy sie dzisiaj wieczorem miedzy soba :)

 

Szkoda, ze sie to dziadostwo przesunelo, wyglada na to, ze te lamerskie ustawienia na naszym serwerze zagoszcza na dluzej, zal troche, ze trzeba przyebac dwa razy z czolgu zeby kogos zabic :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz bezpośrednio w/pod gościa to na raz :) ale ogółem szkoda że na normalu w ogóle będzie turniej. Btw. co raz więcej drużyn się zapowiada na cup'ie. Nie zniechęcili się tą zmianą najwyraźniej... a szkoda :D

 

Btw. właśnie dobrze że są te ustawienia. Imo pogramy tak jak na turnieju, i będzie nam łatwiej, niż takiemu kowalskiemu, który gra na hardzie i nagle na normala musi się przesiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...