Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu wszyscy płaczą o latarki i moździerze. Więcej razy zginąłem od noża niż przez te rzeczy, ale gram tylko podbój duże mapy, może to przez to. Ogólnie gra jest dobrze zbalansowana moim zdaniem. To że pilot lecący nisko na ziemią wprost pod AA giną szybko to normalne, ale tacy szybko wpiszą swoje żale na forum EA i tylko czekać na niedorzeczne "nerfy". W BF2 był trzeba być w miarę dobrym pilotem żeby dłużej polatać, w BF3 wystarczy pomyśleć i zginiemy z dwa razy na rundę, że niby "stingery" za mocne. Przecież to zanim złapie "loka" to zdąży się uciec . Flary są bardzo skuteczne, a "unloki" dają duży bonus na niewykrywalność. Oby Dice nie szedł za stadem krzykaczy tylko wydawał przemyślane "pacze" do rozgrywki.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buauahaha dobry patch.

 

Mam potworny micro stuttering. Z i bez HT

W heli brak HUDa, celownika.

To samo w infantry bez hardcore.

 

Patrzac na forum BFa, turnieju chyba nie bedzie ;D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli poprawic Spawny , zeby sie nei spawnowac pod nogami wroga :) przed 10 minutami trzech sie spawnowalo dokladnie przedemna

Dodac nalezy ze AVir rozpoznawal w nowym pliku BF3.exe malware , widac E.A cos dodala zeby usprawnic szpiegowanie userow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buauahaha dobry patch.

 

Mam potworny micro stuttering. Z i bez HT

W heli brak HUDa, celownika.

To samo w infantry bez hardcore.

 

Patrzac na forum BFa, turnieju chyba nie bedzie ;D

 

Na 2ch jajach chyba nigdy nie będzie idealnie chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ath

Poprawili 4 rdzenie i nagle 2 rdzenie mozna wywalic do kosza ktore do patcha sprawialy sie wysmienicie? :lol: C'mon

 

Zreszta testy pokazaly ze w BFie proc ma znaczenie tylko przy kompletnym low endzie gdzie ktos uzywa Athlonow II czy E2160/E4300/E8400.

 

Do tej pory gralem w BF3 na core i3 z roznie zalaczonym HT ze wzgledu na WoW'a. Raz nie chcialo mi sie przestawiac HT na ON, raz zapominalem wylaczyc.

I nie mialem zadnych problemow

 

Obecnie nie da sie grac z HT wlaczonym (2 jajka + 2 HT) jak i bez HT (2 jajka)

Microstuttering jak nie wiem.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu zaliczyłem już 4 wysypania. Gra poprostu wychodzi do pulpitu kiedy przed patchem nie miałem żadnego tego typu zdarzenia. Jeszcze poczekam na jakieś nowe stery.

 

Spowny przy wrogach są nadal. Zresztą dzisiaj trafiłem na kolesi którzy czekali tylko na takich.

 

Wczoraj troche z wami pograłem. Prawie cały serwer [PPC] musze częściej was wyszukiwać bo gra się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie troche z innej beczki, gra zaktualizowala tylko rosyjska wersje jezykowa, natrafil ktos moze na pliki eng/pol po patchu, badz jest sklonny mi takowe uploadnac?

 

 

/Fixed, BF3 Rus to Eng patch 1.1.rar pliki jezykowe angielskie, o ile ktos chce.

Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam 2jajka :biggrin: (ph x2 4.0ghz + hd5870) i jest lepiej. na średnich da się grać... ale po kilku mapach jest coraz wolniej i szlaq trafia :/

jednym słowem bez 4jaj mimo 50fps gra się cinżko...

 

@Drunk_ZoZol podziwiam jak możesz grać na tym sprzęcie - musisz mieć stalowe nerwy :) - no chyba że leżysz w krzokak z nożem :D

Edytowane przez pr1est

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Drunk_ZoZol podziwiam jak możesz grać na tym sprzęcie - musisz mieć stalowe nerwy :) - no chyba że leżysz w krzokak z nożem :D

 

pograj z nami na serwerze to się przekonasz czy Zozol leży w krzakach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...