Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z EA live chat:

Dołączona grafika

 

Czyli lepiej zamówić wersję pudełkową, nie będzie problemu ze zmianą języka. Tym bardziej, że sklepy gram.pl, ultima itd. do pre-ordera dorzucają teraz dodatkowo specact :D :

"Wszyscy, którzy zamówili lub zamówią Edycję Limitowaną Batttlefield 3 w przedsprzedaży do 10 października jako bonus otrzymają Ekwipunek Specact zawierający zestaw skórek (mundurów dla żołnierzy) do wykorzystania w trybie wieloosobowym."

 

 

Rekomendowany konfig PC to jednak ustawienia high a nie medium (twitter)

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam gdzies te wszystkie spacacacty, niesmiertelniki itp. Pograsz pare dni i wogole o tym zapomnisz.

Dwie rzeczy na ktorych mi zalezy to Back to Karkand (z gram.pl tego nie dostaniesz) i pakiet uzbrojenia.

 

 

Rekomendowany konfig PC to jednak ustawienia high a nie medium (twitter)

 

O najs, to moze jednak pogram na High z low AA w 1680x1050. :D

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy, którzy zamówili lub zamówią Edycję Limitowaną Batttlefield 3 w przedsprzedaży do 10 października jako bonus otrzymają Ekwipunek Specact zawierający zestaw skórek (mundurów dla żołnierzy) do wykorzystania w trybie wieloosobowym."

 

ale gdzie w przedsprzedaży, tylko z originu, czy jak zamówię ze sklepu internetowego za pobraniem to też się liczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam już z pół roku powinienem otrzymać 50 i gutling guna z celownikiem snajperskim, te wszystkie dodatki to jedna wielka głupota, choć nie obraziłbym się jakbym dostał finalną wersję dwa tygodnie wcześniej aby opanować jety i heli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam gdzies te wszystkie spacacacty, niesmiertelniki itp. Pograsz pare dni i wogole o tym zapomnisz.

Dwie rzeczy na ktorych mi zalezy to Back to Karkand (z gram.pl tego nie dostaniesz) i pakiet uzbrojenia.

 

 

 

 

O najs, to moze jednak pogram na High z low AA w 1680x1050. :D

 

 

yyy jak to nie? info z gram.pl:

Battlefield 3 - Edycja Limitowana zawiera dodatek "Powrót do Karkand", który jest przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej i oferuje cztery mapy z gry Battlefield 2 (Wake Island, Strike at Karkand, Gulf of Oman oraz Sharqi Peninsula)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam gdzies te wszystkie spacacacty, niesmiertelniki itp. Pograsz pare dni i wogole o tym zapomnisz.

Dwie rzeczy na ktorych mi zalezy to Back to Karkand (z gram.pl tego nie dostaniesz) i pakiet uzbrojenia.

 

Zamawiając preorder z gram.pl dostajesz Back to Karkand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie w przedsprzedaży, tylko z originu, czy jak zamówię ze sklepu internetowego za pobraniem to też się liczy?

 

Tylko pudełkowe wersje w przedsprzedaży z tych sklepów.

 

Origin:

- Karkand

- PWP (po jakimś czasie będzie za free dla pozostałych)

- 48h wcześniej beta

- beret i pompa 870 z BF Play4Free

 

Sklepy internetowe:

- Karkand

- PWP

- specact

- nieśmiertelniki

 

ja czekam już z pół roku powinienem otrzymać 50 i gutling guna z celownikiem snajperskim, te wszystkie dodatki to jedna wielka głupota, choć nie obraziłbym się jakbym dostał finalną wersję dwa tygodnie wcześniej aby opanować jety i heli

 

Pół roku wcześniej, ale 50zł taniej :P Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak pomylilem B2K z wczesniejszym 24h dostepem do bety. :mur: (to tego nie ma z gram.pl)

 

Btw. jestem troche zawiedziony ze w B2K nie bedzie Road to Jalalabad, moja #1 played mapa zaraz po Karkandzie. :sad: (no chyba ze ma byc w standardowym game packu wtedy sie nie obraze :wink: )

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vinoo - no może, może. Jeśli tak, to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Od jakiegoś czasu zamawiam już tylko cyfrowe wersje, to nie przyglądałem się już wersji pudełkowej.

 

edit: tak z ciekawości pytanie do ludzi obeznanych z battlefieldami: jak jest u nich z balansowanie drużyn? Moje jedyne doświadczenie z grami od DICE to najnowsza MOH'a a tam ten element ssie. Praktycznie żadnego mieszania graczy, efektem czego są bardzo często jednostronne potyczki.

Druga sprawa to mapy, w niektórych trybach praktycznie wygraną/przegraną ma się w kieszeni, co nie zachęca do grania. Oby w BF3 było pod tym względem lepiej.

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ma to sens, skoro jest wymienione. Myślałem, że to z powodu zastosowanego silnika. To tak przy okazji: czy w battlefieldach jest motyw, że za jakąś ilość kill'i całą drużyna jest wyposażana np. w kamizelki albo w lepszy rodzaj amunicji? Dobijająca sprawa, gdy gra się w drużynie słabszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w BF3 najważniejszym elementem będzie karta graficzna ;/ Mam nadzieje, że mój gtx 560 ti hawk da sobie radę. Zresztą zobaczy się jak to będzie naprawdę już za 4 dni ;]

Rozumiem, że w origin będzie normalna opcja do pobrania bety 29.09?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była gra na pustym serwerze, więc lepszy procek by nie zrobił różnicy. Obciążenie nie przekraczało 75%.

 

Dokładnie. Gdyby mocno ciągnął z proca to, by wszystkie rdzenie byłyby na poziomie co najmniej 90%. Widać dużo pamięci na grafie jak i sama grafa musi być wydajna. Do komfortowej gry na wyższych detalach trzeba pomyśleć już nad czymś mocniejszym niż Radeon 6850. Ciekaw jestem jakby tu się zachował pojedynczy GTX 580 i Radeon 6970 z takim i5 2500k czy też PII X4, który jednak jest wolniejszy od 2500k. Przy pełnym obciążeniu GTX 580 zapotrzebowanie na proca też mogłby wzrosnąć, ale niekoniecznie. Pozostaje czekać do bety i na jakieś rzetelne testy. Myślę, że z moim GTX 460 nie powojuje za dużo. Do MP pewnie będą średnie detale. Ale jak będzie z SP to nie wiem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...