Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ile to zajmuje bo mam łącze 1mb i 10mb/s w roznych lokacjach i sie zastanawiam własnie czy sie meczyć i sciągać na 1....?

 

do mnie przyszedł mail 15:27. Pozdro!

 

a już widze, ze 3.5gb

przez noc się ściągnie...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego aż padł help desk na Origin , zresztą temat na EA forum mówi sam za siebie. Pewno już z jakaś setka osób narzeka ,że jeszcze klucza nie dostała. Jak dla mnie ot lekka nie wygoda, Ziemia się nie zawali jak pogram później ale i tak sądzę ,że EA mogli ciutke wcześniej zacząć rozsyłać klucze a nie tak rzucić na ostatnią chwilę wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem z godzinke, sprzet z podpisu.

A wiec sprzet dosc wiekowy (z 2 lata juz ma?), BF3 chodzi jak te cudo.

FPS praktycznie nie spada ponizej 40klatek, 1680x1050 wszystko na High, AA x4.

Jesli ktos ma podobny sprzet to nie ma sie czego obawiac.

Niestety (a moze i stety) gra dosc mocno wygrzewa CPU i GPU, ale to chyba dobrze wyciska ze sprzetu siodme poty.

Zauwazylem troche glitchy, tzn. flickering, jakies dziwne przeblyski, ni z gruchy ni z pietruchy pojawiajace sie czarne paski ale obstawiam ze problem lezy w nowych (beta) sterownikach Nvidii.

 

Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony, sam gameplay tez niczego sobie. (aczkolwiek wolalbym CQ zamiast Rush) B-)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Łooo, sprawdzę maila.

 

A miałeś jakąś specjalną subskrypcję czy coś? Ja nawet keya do alphy nie dostałem. :-|

 

Grałem w alphe, ale w mailu podziękowanie za pre-order, którego nie składałem, przynajmniej nie w Origin.

 

Ale spoko, kodzik oddałem znajomemu, mi sie nawet nie chce ściągać tego dziadostwa. Do tego ściągamy Caspian Border, na której nie można grać, hiper lol. Jak odblokują to sie ściągnie, jak nie to mogą się cmoknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem z godzinke, sprzet z podpisu.

A wiec sprzet dosc wiekowy (z 2 lata juz ma?), BF3 chodzi jak te cudo.

FPS praktycznie nie spada ponizej 40klatek, 1680x1050 wszystko na High, AA x4.

Jesli ktos ma podobny sprzet to nie ma sie czego obawiac.

Niestety (a moze i stety) gra dosc mocno wygrzewa CPU i GPU, ale to chyba dobrze wyciska ze sprzetu siodme poty.

Zauwazylem troche glitchy, tzn. flickering, jakies dziwne przeblyski, ni z gruchy ni z pietruchy pojawiajace sie czarne paski ale obstawiam ze problem lezy w nowych (beta) sterownikach Nvidii.

 

Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony, sam gameplay tez niczego sobie. (aczkolwiek wolalbym CQ zamiast Rush) B-)

 

To na multi zdecydowanie za mało, mając na uwadze jaką mapkę dali. :]

Mnie czeka zmiana k. graficznej i o/c procka do ~4ghz, żeby to po ludzku wyglądało i chodziło, no i liczę na jakąś optymalizację w trakcie patchowania. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już na dysku, pograłem ustawienia all high, tekstury ultra, wyłączone filtrowanie, AA, blur i to oslepiajace oswietlenie 55-80fps rozgrywka za bardzo mi sie nie podoba, bardziej przypomina cod czy ostatni moh, widać troche osób juz jest obstukanych w tej mapie, liczyłem na duze obszary a tu wasko jak w [gluteus maximus] weża , średnio mi się to podoba, rozgrywka mnie jakoś nie wciaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. BF3 zapowiada sie na niezly benchmark, ja juz musialem wrocic do Stock'a bo okazalo sie ze OC nie stabilne w zadnej innej grze mnie taka przykra niespodzianka nie spotkala, wliczajac w to np. Metro 2033. :lol:

Grafa praktycznie caly czas obciazona w 99%, jak z CPU nie wiem ale pewnie podobnie.

 

Edit:

Jutro byc moze pojawi sie Caspian Border.

Zrodlo: http://forums.electronicarts.co.uk/19969439-post9.html

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się keye na allegro Battlefield 3 PC - BETA! Najtaniej! Od EA (1845834720) - Aukcje internetowe Allegro

ale płacić za w sumie już 1,5dnia gry 35zł to przesada, dyszkę bym mu zapłacił :)

 

Z opisu wynika ze on "sprzedaje" ta bete od 29'go, a od 29'go beta jest otwarta dla wszystkich za darmo z tego co mi wiadomo. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu w licznych tematach na równie licznych forach sypać się będą mniej lub bardziej uzasadnione odpowiedzi "wymień zasilacz" jako rozwiązanie problemów chociażby z internet explorerem, wszakże battlefield 3 do multi wykorzystywać będzie przeglądarkę internetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przyjemnie sie słucha gościa, dobry akcent. No i mówi to co w sumie wiadomo od czerwca. Ta mapa to kompletnie nie jest Battlefield, już Port Valdez prędzej pasował, choć też jest strasznie liniowa i ciasna. Oby odblokowali ten CQ chociaż na PC, bo na konsolach chyba wcale nie ma tej mapy zawartej, a też bym chciał zobaczyć jak by była ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się pograć kilka minut na Low, ale to nie jest granie, gdzie FPS sięga w porywach 25-27 i to dość rzadko.. Cóż trzeba ogarnąć kasę na lepszą grafę i proca pewnie. Może jakieś optymalizacje z czasem jeszcze wyjdą. A na razie zostanie mi BC2.

 

Co do samej rozgrywki, to nie mogłem się przyzwyczaić do ciągłego trzymania PPM, żeby przymierzyć. A mimo, że dużo nie pograłem i nie widziałem, gra jest dobra i moim zdaniem zdobędzie tylu fanów co BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej rozgrywki, to nie mogłem się przyzwyczaić do ciągłego trzymania PPM, żeby przymierzyć. A mimo, że dużo nie pograłem i nie widziałem, gra jest dobra i moim zdaniem zdobędzie tylu fanów co BF2.

 

Wystarczy wejsc w opcje i to przelaczyc...

 

Co do samego BF'a, przjemnosc grania na 6770 zadna, zaraz odpale w pracy na 6870 wiec moze bedzie troche lepiej. Ogolnie wrazenia dosc negatywne, jakies takie wszystko w tej grze powolne, te ruchy takie ospale, ciezko bedzie przejsc z Bad Company 2 na to cos...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...