Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę wybrać języka. Miałeś wybór jest przed rozpoczęciem preloada?

 

Kurde nie jestem pewien czy przed preloaded czy przy instalacji wybieralem jezyk, ale byl napewno.

 

@kelcior kupiłeś klucz na allegro? (podaj link na PW)

Ja kupowalem w marcu przez EA Store.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem z allegro.

 

Battlefield 3 | PRE-ORDER | ORIGIN | BF3 PC | 24/7 (1884721345) - Aukcje internetowe Allegro

 

Rozmawialem ze sprzedawca na gg... chcialem sie dowiedziec czy to rzeczywiscie jest limited edition key, czyli z back to karkand. Dostalem odpowiedz ze na pewno to jest LE. Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje :D

 

Link podany na poprzedniej stronie niby tez ma na obrazku BF3 Limited Edition, lecz po ktorkiej rozmowie na gg okazalo sie ze chodzi o wersje STANDARD!

Edytowane przez kekq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pack wg. blogu EA ma kosztowac £11.99 czyli ok. 45zl...

 

dzieki, dobrze wiedziec

 

zatem pozostaje pytanie: kupic na allegro wersje z Karkland (LE) czy zamowic preorder (do kiedy mozna)?

za ta gre zaplacic te 135zl to naprawde nie jest duzo i mysle ze mozna wydac ta kase z czystym sumieniem, ale jak mozna zaoszczedzic to chcetnie bym to zrobil, pytanie tylko czy wersje z allegro beda banowac? jak to sie mowi, "chciwy 2x traci"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)wersje z allegro beda banowac? jak to sie mowi, "chciwy 2x traci"...

 

Od niektórych sprzedawców zapewne tak. Dużo zależy od szczęścia. Dodatkowym minusem jest to, że z pre-orderem masz gratis BtK, a potem po ew. banie będziesz musiał dokupić osobno.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamałem się i kupiłem w Origin. Myślałem, że będę miał preload a mam nieaktywny "Pobierz"? Trzeba poczekać jakiś czas od zakupu czy już preload się skończył?

 

EDIT: Już nieaktualne.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem dwie wiadomości od origin:

1 kilka dni temu :

Szanowny kliencie,

 

Dziękujemy za złożenie przedpremierowego zamówienia na grę Battlefield

3. Chcielibyśmy przypomnieć, że od jutra, czyli od 21 października

udostępniamy możliwość wstępnego pobrania gry. Do godziny 8:59 rano 22

października otrzymasz wiadomość, która będzie zawierać informacje o

zamówieniu oraz instrukcje odnośnie rozpoczęcia pobierania.

 

Z poważaniem,

Zespół Origin

 

druga dzisiaj:

Szanowny Kliencie,

 

Niedawno wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z informacjami dotyczącymi wstępnego pobrania gry Battlefield 3. Data premiery podana w tamtej wiadomości dotyczyła Stanów Zjednoczonych.

 

W Twoim kraju data premiery to 27 października 2011 r.

 

Z poważaniem,

Zespół Origin

 

nie wytrzymałem i odpowiedziałem "je.. was pies", to co 2 dni temu nie wiedzieli że mieszkam w Polsce??

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu wygląda sprawa z językami na Origin, można instalować grę w jakim tylko się chce języku, czy klucze są przypisane do regionów i z góry ustalony jest język? Jak jest u was (klucze z origin i z allegro)? Na portalach sprzedająhttp://www.youtube.com/wacych klucze widziałem, że dają dodatkowo jakiś programik "language changer".

 

 

Edit

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=eedRhcpOsuU

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=pW9z4OUyDAE

a tak wygląda wyszukiwarka serwerów na konsolach. Widać ustawienia serwera, w tym:

- Bullet damage modifier in %

- Player health in %

:blink: Ciekawe jaki jest skok podczas przestawiania tych procentów.

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jeden gosc co sprzedaje B3 LE napisal ze jezyk wybiera sie w originie przy pobieraniu

wiec jak to wreszcie jest? kupujemy b3 a dopiero przy pierwszej instalacji/pierwszym pobraniu decydujemy sie na jezyk?

interesuje mnie wersja angielska

 

Przeciez napisalem ci 2 posty wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu wygląda sprawa z językami na Origin, można instalować grę w jakim tylko się chce języku, czy klucze są przypisane do regionów i z góry ustalony jest język? Jak jest u was (klucze z origin i z allegro)?

 

Na orginie, przy zakupie wybierasz jaką wersję językową kupujesz. Później już przy ściąganiu nie ma wyboru, albo ja nic nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc wygląda na to, że jednak wybiera się jeden język na stałe w Origin i przy kolejnych instalacjach opcji wyboru nie będzie? Sprawdźcie tak z ciekawości pliki, czy ściągnęło wam także inne paczki językowe i w rejestrze ustawiło wybrany przez was język, czy tylko tą, którą wybraliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\Battlefield 3\Data\Win32\Loc

 

Tylko jeden jezyk, wybralem English i w srodku siedzi en.sb i en.toc

Czy bedzie mozna ponownie wybrac nie wiem, nie mam zamiaru sciagac jeszcze raz zeby sprawdzic. :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym folderze są 2 języki: en.sb - 1.12GB i pl.sb - 690MB. No i odpowiednio dwa pliki toc. Nie przypominam sobie żebym wybierał język przy zakupie, czy instalacji. Folder Battlefield 3 ma 12GB.

 

Battlefield 3\Data\Win32\Loc

u mnie to wygląda tak:

- en.sb 1.12 GB

- en.toc 206 KB

 

Cały folder ma 11.4 GB.

 

Podobnie, nie miałem wyboru języka ani przy zakupie gry, ani przy preloadzie.

 

 

Rejestr:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Battlefield 3

Locale - en_US

 

Origin od zawsze używałem w języku EN.

 

Mi to bardzo pasuje że nie ma śladu po PL :)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym origin, pogubiłem się już, każdy ma inaczej ;d kelcior dawno zamawiał i to jeszcze w ea store, może dlatego dali mu wybór języka, natomiast wy pewnie kupowaliście już w origin. Przynajmniej śmieci na dysku nie ma. W BC2 wszystkie lokalizacje jak instalowałem grę zajmowały ponad 3gb bodajże.

 

Ponoć skorzystanie z vpn nie łamie TOS EA i mając już fizycznie grę na dysku można odpalić singla już 24 właśnie dzięki vpn, bo łączyć się z serwerami z Korei czy skądś tam żeby pograć w multi raczej mija się z celem ;] Banują konta, jeżeli przez vpn kupuje się gry i wykorzystuje w innym regionie, a tak jak wyczytałem wiele ludzi korzysta z tego połączenia, żeby szybciej zagrać w kupioną już grę i żadnych negatywów skutków nie było. Tutaj opis jakby ktoś był zainteresowany

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz pliki EN to zmień sobie poprostu wpis w rejestrze, i tak jesteś w dobrej sytuacji bo ja np. mam tylko angielski w razie gdybym chciał zmienić będę musiał pewnie ściągać z torrentów. (chociaż nie planuje)

 

O to ciekawe co piecie z tymi językami. Sprawdziłem i u siebie mam i en i pl. A w rejestrze w local mam wbite pl. Dziwne, bo zamawiałem wersję angielską :blink: Coś ten Origin do końca chyba dobrze nie działa...

 

 

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...