Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem jaki sprzęt trzeba mieć aby osiągnąć takie detale i stałe 60 fps.

 

 

2x radek 6950 powinno styknac ,do tego proc 4 jajeczny np 2500K puszczony na 4.4GHz

 

ktos kiedys na tym forum mial napisane w sygnaturze :

 

Double the Gun Double the Fun

 

sama prawda i tylko prawda

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x radek 6950 powinno styknac ,do tego proc 4 jajeczny np 2500K puszczony na 4.4GHz

 

ktos kiedys na tym forum mial napisane w sygnaturze :

 

Double the Gun Double the Fun

 

sama prawda i tylko prawda

 

To był Sulaco maniak od nvidi, straszny funboy choć sam miał swego czasu hd5870, niektórych jego wywodów czytać nie mogłem, dosłownie rzygać się chciało ale co tam opuścił to forum i jest spokój ;), do czasu premiery nowych kart ati zostaje na gtx480, kurcze cracka nie ma grać nie idzie samolotem w becie polatałem moze dwa razy czuje że początkowe ratio to będzie porażka, dzisiaj w bc2 na mapie Heavy metal miałem 45/2 generalnie większość rund kończę z ratio 4-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co musze zmienic w swoim kompie zeby pograc? :E

 

ramu 2gb + to co nizej.

procek lekko podkrecony na boxie ale i tak beta sie tnie.

 

sprzedaj wszystko kup i5 2500k jakąś płytkę pod niego i hd6950 lub gtx480 (można wyhaczyć w dobrej cenie) + 8gb ramu, to takżeby pograc komfortowo w multi na low-medium, bo tam potrzeba minimum 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptys nie przesadzasz? gtx480 i 60fps przy low/medium ;0 Pytanie jaką ma natywną rozdzielczość? Jeżeli ma starocia jak ja, czyli 1280x1024, czy nawet 1680x1050, to przy gtx480 miałby spokojnie 100fps na high (o ile high w becie = high w finalnej wersji). Z reguły ludzie i tak ustawiają wszystko na LOW żeby więcej wyłapywać w multi + ewentualnie cienie na high i delikatny AA. Kręcnie procka w becie nie wiele dawało, jeżeli ma się już te 4 jaja, to warto zadbać o dobrą grafikę. 28 przekonamy się jaka jest różnica między beta a finalną w wydajności, jedno jest pewne szykujcie się na patcha z dniem pierwszym. Ciekawe ile każą nam ściągać.. Komfort gry w BF3 na 50fps miałem większy niż w bc2 na 90 :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta pierwsza jest z B2K. Możesz zaryzykować. Ja kupiłem rok temu klucz do BC2 na allegro i działa do dzisiaj. Będziesz miał do wyboru tylko jeden język na Origin przy rejestracji tego klucza. Teraz pytanie czy wykrywa automatycznie region/język po IP, czy jeżeli masz ustawiony język angielski w Origin to w takim Ci zarejestruje gre na koncie. Na pewno nie będziesz mógł wybierać języka podczas instalacji. Druga sprawa, dostajesz sam klucz na LE, czyli bez dodatkowych nieśmiertelników, skinów i wcześniejszego PWP (o ile cię to interesuje).

 

Akurat w BF3 High daje lepsza widoczność (wszytko jest ostrzejsze i nie tak rozmyte w oddali), na low widzisz wyraźnie na mniejszy dystans.

 

Nie wiem jak na high może być lepsza widoczność na dystans, jeżeli przy LOW masz wyświetlanych mniej szczegółów, przykład (trzeba brać poprawkę na unoszącą się mgłę). Rozmycie w cale nie wpływa na gorszą widoczność, wręcz przeciwnie. Od czasów pierwszych FPSów z multi ludzie kombinowali, żeby jak najbardziej rozmyć tekstury/uprościć grafikę.

 

Commorose będzie dostępne w dniu premiery, będzie zawarte w pierwszym patchu (twitter)

W Co-op będzie można odblokować 6 dodatkowych broni, które również będzie można używać w multi (twitter, _twitter)

 

Kolejne informacje na temat bf3 z imprezy Nvidi:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=U1fmB6xFCjY

Edit

Można zmieniać już oficjalnie na stronie origina EA master ID/Origin ID (www.origin.com/us/change-id)

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

Można zmieniać już oficjalnie na stronie origina EA master ID/Origin ID (www.origin.com/us/change-id)

 

Czyli jednak dalej Orgin ID będzie nickiem w grze? Kiepsko zważywszy na fakt, że znalezienie nicka na orginie do prostych nie należy, bo większość jest już zajętych. Pominę fakt, że pokazujemy wszystkim swój login z którymi gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dalej Orgin ID będzie nickiem w grze? Kiepsko zważywszy na fakt, że znalezienie nicka na orginie do prostych nie należy, bo większość jest już zajętych. Pominę fakt, że pokazujemy wszystkim swój login z którymi gramy.

 

Nie będzie, będzie można mieć kilka profili graczy, każdy o innej nazwie.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domena origin.com jest własnością EA

 

@marcell - ty czytasz coś więcej poza ostatnim postem, czy na pałę walisz odpowiedziami? Pisaliśmy o tworzeniu nowych żołnierzy/profili w battlelogu, a link który podałeś masz w 5 poście nad twoim ostatnim..

 

Z najnowszego battlebloga, sklejka akcji z singla (twarze i ich mimika wyglądają przekozacko):

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Q7GVSx7yMaA

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vinoo Wybacz... :damage_wall: swoją drogą ciekawe określenie

czy na pałę walisz odpowiedziami

Co do trailera, to taki trochę odgrzewany, praktycznie wszystkie "wstawki" gdzieś się już przewinęły.

 

p.s. Jednak zmieniam zdanie po obejrzeniu jeszcze raz, stwierdzam, że jednak jest sporo "nowości".

 

Pzdr.

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz preloadowac clienta z Origin - 12.1GB.

Co wazne sa do wyboru wszystkie jezyki wlacznie z polskim. :wink:

 

Also dokladna data premiery w PL: 27 październik 2011, 01:00

Informacja prosto z Origin po zainstalowaniu gry, oj bedzie zarwana nocka. :lol:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz preloadowac clienta z Origin - 12.1GB.

Co wazne sa do wyboru wszystkie jezyki wlacznie z polskim. :wink:

 

Also dokladna data premiery w PL: 27 październik 2011, 01:00

Informacja prosto z Origin po zainstalowaniu gry, oj bedzie zarwana nocka. :lol:

 

Ja nie mogę wybrać języka. Miałeś wybór jest przed rozpoczęciem preloada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...