Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekają lub są wstępnie niezadowoleni Ci którzy oczekiwali prawdziwego następcy serii. Zadowoleni są Ci którzy dostali następce BC2. Prosty podział.

 

Tyle ze BF3 nie jest następca BC2... to dwie różne gry ;)

 

Oczekiwalem nastepcy serii i jestem zadowolony, w BC2 prawie nie gralem. :rolleyes:

 

Polecam pograć, choćby ze względu na to ze oryginał można teraz nabyć bardzo tanio ~30zł jak się nie mylę :)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem wcześniej w żadnego BF'a, więc nie miałem żadnych oczekiwań i mi się spodobała beta. Bardziej do gustu przypadł mi RUSH - dawał chociaż iluzoryczne wrażenie rozgrywki teamowej. To co się działo na Conquest'cie na Caspianie to był totalny chaos, każdy latał byle gdzie, mało kto dążył do wykonania głownego zadania... Pełną wersję zamierzam kupić, beta dostarczyła mi dużo frajdy.

Edytowane przez moreno
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te dwie sytuacje nader często miałem, do tego niezaliczanie trafień doprowadzało mnie do szewskiej pasji, już myślałem że mi skill opadł ale po kilku rundach w bc2 i końcowym ratio około 4-5 do 1 stwierdzam że z bf3 w becie coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze BF3 nie jest następca BC2... to dwie różne gry ;)

 

Serio, no co ty :lol2:

 

Nazywa się BF3 a podobna jest bardziej do BC2 niż BF2.

 

Tak czy inaczej preordera nie wycofam, na pewno pogram a w najgorszym razie będę grał tylko na starych/nowych mapkach.

Zawsze mogę też wrócić do BF2 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to BF3 nie jest następcą BC2? To, że BC2 to podtytuł nie znaczy, że BF3 i BC2 nie należą do tej samej rodziny. To, że BC2 jest bardziej "lekkie" to nie znaczy, ze jest to odnoga od serii, a raczej wskazuje drogę w która seria ma zamiar iść później - co widać po BF3 => przecież to praktycznie BC2 z pełną ilością bugów, z większą mapą i samolotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowałbym takiego z miejsca.. W becie było zatrzęsienie snajperów, którzy nic nie wnosili w rozgrywkę. Farmerzy k/d i punktów.. Mogliby zmniejszyć liczbę punktów uzyskanych za banię, to może nie grałoby tyle osób tą klasą. Na hilltop w becie ubiłem raz 6 snajperów rozłożonych na skale, jeden po drugim.. Kampią na punkcie bo nie opłaca im się zdobywać kolejnego. Wolą przyczaić się na fraga i dostać dodatkowe punkty za obronę flagi ewentualnie, niż lecieć i ryzykować życie za zdobycie maks 200pkt przejmując flagę. Ten nawet z respa anie wyszedł.. Filmik widać, że też jest montowany i fragi nie leciały mu jeden za drugim.

 

Beretek jest za dużo jak Harry pisał i wymiarowo (beretki, gwiazdy, rangi) też lekkie przegięcie moim zdaniem. Ribbon za spawn, rozegranie rundy, mvp2-3 są zupełnie nie potrzebne. Momentami spam na ekranie był przeokrutny. Piny z BC2 też mi bardziej podchodzą.

 

Zerknijcie na ten temat. Mam nadzieję, że zrobią coś z kontrastem i poprawią cieniowanie. Ostatnia faza metra jest strasznie oczoyebna, caspian border też przydałby się mały fix kolorów. Niby słoneczna mapa a cienie rzucane przez drzewa powodują, że obiekt na który pada cień staję się ciałem idealnie czarnym, nie wspominając już o pomieszczeniach.

 

Wszystko fajnie, poza jedną rzeczą - "The amount of damage it takes to kill an enemy on regular mode seems a little less than the beta."

 

Bez jaj że jeszcze mniej. W becie jest zdecydowanie za mało, ginie sie i zabija za szybko, szczególnie z bliska jak sie dobrze trafia.

 

Nie grałem na konsoli w żadnego FPSa, ale bronie w bf3 mają porządnego kicka i możliwe, że zmienili dmg bo trudniej wycelować w gościa na analogu? :unsure:
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dmg broni będzie zwiększony o 50% na HC. Jeżeli rejestracja obrażeń nie będzie zawodzić jak w bc2 to będziesz miał konkretny hardkor. Dwie, trzy kule z m4 i leżysz ;] Ładna kamperiada będzie na HC

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta skonczyla sie 10'go, i zadnego dema juz nie bedzie.

Premiera 25'go w US i 27 w Polsce.

 

Polecam pograć, choćby ze względu na to ze oryginał można teraz nabyć bardzo tanio ~30zł jak się nie mylę :)

 

Nie powiedzialem ze nie mam BC2 tylko malo gralem, mam oryginal wraz z Vietnamem od premiery.

Gra mi krotko mowiac nie podeszla.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialem ze nie mam BC2 tylko malo gralem, mam oryginal wraz z Vietnamem od premiery.

Gra mi krotko mowiac nie podeszla.

 

Mnie wrecz przeciwnie, za BF3 nie podoba mi sie zbytnio, przynajmniej po pograniu w Alfe i Bete.Niemniej jednak zaryzykowalem i zamowilem pre Order z limitowana wersja, moze mapki z BF2 chociaz zmienia moj poglad na ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THE COMPLETE BATTLEFIELD 3 MULTIPLAYER MAP LIST

(IN ALPHABETICAL ORDER)

Caspian Border / Level Designer: Diego Jimenez

Damavand Peak / Level Designer: Niklas Åstrand

Grand Bazaar / Level Designer: Niklas Åstrand

Kharg Island / Level Designer: Inge Jøran Holberg

Noshahar Canals / Level Designer: Niklas Åstrand

Operation Firestorm / Level Designer: Inge Jøran Holberg

Operation Métro / Level Designer: Inge Jøran Holberg

Seine Crossing / Level Designer: Diego Jimenez

Tehran Highway / Level Designer: Niklas Åstrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czyli 13 map na wstęp :) tak przy okazji ile map miało BC2? Tyle godzin na niej spędziłem i nie pamiętam :)

 

 

Rozwinięcie wątku o mapach. Blog Battlefield

 

Nie na wstęp, bo Karkand będzie dopiero po jakimś czasie dostępny.

 

 

W BC2 było 10 map na starcie, tyle że tylko kilka w każdym trybie. Dopiero w map packach je poprzerabiali dla innych trybów.

 

Conquest miał na starcie tylko cztery mapy, z czego były one dość mało conquestowe, bo tylko dwie z większą ilością pojazdów (Atacama i Panama). Potem i tak doszły tylko konwersje typowo Rushowych map, dopiero Map Pack 7 dodał prawdziwy Conquest.

 

Tutaj też już widać że bedą Rushowe i Conquestowe mapy przerabiane do innych trybów, ale przynajmniej wszystko od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Back to Karkand:

 

"If you pre-order Battlefield 3, you will be able to play Back to Karkand at no extra charge as soon as it is released, but it is not day one DLC and it is not on the base game disc. We think it’s a sweet deal, and it’s available to everyone everywhere. If you do not pre-order Battlefield 3, you can still buy Back to Karkand separately and play it as soon as it is released, the very same date as anyone who pre-ordered. In other words, there is no segmentation of the community when we launch the base game."

 

Ciekawostka na temat skinów w grze:

 

"there will be 12 sets of unlockable camo. We know there is a SPECACT camo set, which is a pre-order incentive for Best Buy in North America. But we don't know if SPECACT will be part of that 12."

 

Skiny Specact do BF3 na allegro chodzą po 10 zł.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Battlefield 3: Limited Edition in turn entitles you to the expansion pack Battlefield 3: Back to Karkand once it is released (after launch, date to be confirmed). If you pre-order, this bonus content will be yours at no extra charge. If you do not pre-order, you will still be able to buy it when it is released (price to be confirmed). The goal from the separate development team behind it is to make it every bit as ambitious and full of content as Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. Closer to the launch of the base game, we will be able to show you just what that means.

http://blogs.battlef...-Karkand-3.aspx

 

Mogło sie zmienić, ale nic takiego nie widziałem. Wg tego newsa ma być token na dodatek, który pojawi się później.

 

EDIT.

 

Wader uprzedził mnie z cytatem.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czekac beda wszyscy ci bez preorderów, dodatek bedzie dostepny odrazu (dowiadywalem sie na czacie z supportem)

 

A teraz cos dla wszystkich ktorzy chcieli by zmienic nicka w BF'ie 3 / Origin:

Wszem i wobec oglaszam koniec uzerania sie i czekania w kolejce na czacie z supportem w ww. celu!

Potwierdzone przezemnie osobiscie, dziala jak nalezy...

 

Po 1 potrzebujemy telefonu z Androidem lub iOS. (ponizszy opis jest dla Androida, dla iOS wyglada tak samo tylko sami musicie sobie sciagnac Scrabble Free z Apple Store)

Dla Androida sciagamy Scrabble Free (trzeba sciagnac stad ew. poszukac na wlasna reke jesli mi nie ufacie, z Marketu nie da rady - blokada regionalna)

Instalujemy, po czym logujemy sie nasze konto w ktorym chcemy zmienic nicka, po czym wchodzimy w opcje (niebieski trybik ponizej "PASS N' PLAY), nastepnie EDIT ACCOUNT.

Tutaj wpisujecie nicka jakiego chcecie w BF'ie 3, potwierdzacie haslo i gotowe.

Zmiany mozna zobaczyc logujac sie w Origin. :mrgreen:

 

Jeszcze mala uwaga, powyzszy sposob powinien dzialac z wszystkimi grami EA gdzie trzeba sie zalogowac.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

@UP

Czekac beda wszyscy ci bez preorderów, dodatek bedzie dostepny odrazu (dowiadywalem sie na czacie z supportem)

 

To dlaczego nie było oficjalnej informacji, tylko trzeba sie pytać jakiegoś supportu? Skoro ostatnia oficjalna informacja twierdzi że nie będzie na premierze, to sie ludzi mogą wkurzyć jak sie okaże inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...