Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zamówiłem od cdkey24. Przed zamówieniem dzwoniłem się zapytać jak wygląda dostępność (bo każdy normalny wie że dzisiaj żaden automat czy ręcznie tego nie wyśle). Klucze powinny być dostępne jutro. Taką dostałem informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdkey24 posłał już.... login i hasło do fileserve ? Gdzie klucz?

EDIT: właśnie zauważyłem na aukcji:

 

 

Dodano 2011-10-24 14:50

 

UWAGA ! !

WYSYŁKA KLUCZY W DNIU PREMIERY ! !

 

No to pojechali.

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za krótko grałem, próbuje teraz multi. Wkurzyłem się strasznie bo tak wolno mutli mi chodzilo. Okazało się, że przeglądarke muszę wyłączyć bo battlelog mi tak mulił, w becie tego nie miałem. Ale na początku kampanii to skrypt za skryptem... trochę sie zniesmaczyłem.

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w multi póki co wypas! Wydajność lepsza niż w becie, ale jak mówiłem trzeba przeglądarkę z battlelog-iem wyłączyć. Mapy są świetnie wykonane póki co...

 

EDIT: grafika w kampanii na ultra zrywa beret (oświetlenie) i chodzi płynniutko.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemniam mistrzu, do kogo pijesz. Chodzi płynniutko bez MSAA w ultra@1920x1200. Wypas optymalizacja.

 

Przeszedłem ten pierwszy etap co był wielokrotnie na filmikach, więc nie mogę z niego już screenshotów zrobić ale na bank było 50-60fps bo wiem co to jest ~60fps a ~30.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Nie wiem czy się gdzieś włącza dx11, czy ultra to jest dx11, więc bierzcie na to poprawkę.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...