Skocz do zawartości
svende

Jaki Wybrać Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nikt nie licytuje tych Seasonicow? Użytkownik Kowalewczany wystawia po kilka tych zasilaczy co kilka dni, na przedostatniej aukcji poszły za 116zł, ostatniej 136zł afair. Wciąż staram się upolować :P

 

 

Może skoro się kończy o 11 to mało osób będzie licytowało do końca

A święty mikołaj nie istnieje :lol:

Edytowane przez Palato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek będę testował nowego Tagana BZII - podzielę się wrażeniami... być może zrezygnowanie z fabryki Topowera wyjdzie im na dobre. Na papierze zasilacz wygląda fajnie, ale wiadomo jak to jest ;D

 

 

//UPDATE

 

- sprawność od 82%

- bardzo stabilna linia +12V

- praktycznie cała moc może być pobrana z linii 12V

- mocna +5Vsb

- znacząco cichszy od poprzednika BZ

 

jonny jak zawsze pierwszy... http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=...y5&reid=149

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam zasilacz pod zestaw:

e7200 + OC

p5q-e

2x2gb

4770 + oc

2xhdd

2xdvd/rw

fdd

card reader

sb audigy

2-3 fan

 

raczej nie bede sie ladowac w sli/crossfire. zasilacz na przyszlosc co bym mogl za rok/dwa wlozyc nowe bebechy i przy okazji nie zmieniac zasilacza.

 

moje typy to:

- BeQuiet Straight Power 450W

- Corsair VXEU 450w

 

cena to ok 300zl z haczykiem jakie chce wydac. dobrze by bylo jak by zasialcz byl jak najcichszy :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

jako ze spalil mi sie nowo zakupiony zasilacz (fortron 350). potrzeba mi kupic nowy, i tym razem cos lepszego. maxx 200 zloty

sprzet to:

x2 7750 po oc

asrock 780gxh

2 gb ramu

radek 4830 oc

dysk i inne ciach!ly.

na oku mam bequite pure power 350. podola zadaniu ;] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozbierałem :

 

Chieftec GPS 450AA i ASUSA Atlas A-45GA 450W

 

W srodku DELTA i to dokładnie ta sama.

 

Asus ma tylko kosmetyke lepsza ( ładniejsza obudowa ) i rózni sie wentylatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tego seasonica z allegro, 140zł za 500w - aukcja:http://allegro.pl/item623602362_seasonic_s12_500_500_watt_ostatnia_sztuka_bcm.html user: allegrocomp

 

przyszła nówka sztuka kozacko zapakowana, dobry zakup. zdawało mi sie ze będzie miał typowy problem s12 - lekkie jakby cykanie - ale w ciągu dnia mu przeszło,, mówić lekkie mam na myśli lekkie - kompa słychać ale - po przyłożeniu ucha do obudowy i w nocy przy pozamykanych oknach;)

 

polecam, w tych pieniążkach nie ma raczej nic lepszego. 600 nie brałem bo mi nie potrzeba tyle :P cenowo różnica kosmetyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poradźcie proszę co wsadzić do kompa klasy (e5200, 4850 +hdd 500GB i jakas nagrywarka z LS) ? Ma to wytrzymac i byc ciche, ale jako ze skladam to w pracy z hurtowni to wybor ciut ograniczony, dlatego wlasnie zwracam sie do Was ;)

 

ZASILACZ AMACROX WARRIOR 400W BOX

ZASILACZ FORTRON (FSP400-GLN 80+) 400W (80+) 12CM

Zasilacz PENTAGRAM Silent Force 450 Value [P 9102-2]

ZASILACZ XILENCE REDWING 480W (XP480.(12)R) Pasywne PFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę Fortron kupiony i działa świetnie, a przynajmniej klient nie wrócił ;)

 

Druga rzecz. Potrzebuję zmienić swojego rupiecia z sygnaturki, którego zdobyłem zamieniając na starego huntkeya.

To dziadostwo głośne i wkurzające. Szumi jak wentylator w chłodnicy...mojego auta. Tak więc co do tego configu? Pisaliście o tych Seasonicach, jak to się sprawuje? Nadaje się i ciche jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zamawiam komputer i nie wiem na który zasilacz się zdecydować: Corsair CX400W vs. Antec EarthWatts 380W?

Zasilacz do: Dual Core E5200 i Radeona HD4770 - proszę o pilną odpowiedź bo chciałbym zamówić sprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej odpuść sobie ten zasilacz, a przynajmniej u tego sprzedawcy. Jestem w trakcie wózkowania się - pierwszy przyszedł niesprawny -widać było że był rozkręcany i serwisowany. Odesłałem szrota - na dzień dzisiejszy czekam na kolejny sprawny - a minęło już 30 dni od zakończenia aukcji.

Wniosek jest jeden w razie kłopotów pozostaniesz bez kasy i zasilacza.

Edytowane przez mrlooki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupiłem dziś Enermax Modu82+ 525 W, póki co jest cichuteńki (trzyma poniżej 500 RPM), dokładniej będę mógł sprawdzić wieczorem i w nocy, zwłaszcza kwestię łożyska, którego póki co nie udało mi się usłyszeć (ale na polu głośno).

 

Odpinane kable super sprawa, obecnie nie miał bym gdzie schować nieużywanych wiązek bo mam wszystkie zatoki 5.25" zajęte.

 

Moc powinna styknąć na długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem poradnik (wychodzi 450W) i nie jestem pewien

czy Chieftec GPS-400AA-101A da radę takiemu zestawowi ?

I czy da się go bezpiecznie kręcić ?

 

AMD Phenom X3 720

Palit HD4850 GDDR5

2x2GB ram

2 x HDD 7200rpm

1 x DVD-RW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile miarodzajny jest ten kalkulator

Bo wychodzi 425W po OC.

Co prawda nie ma X3 710/720 ale przyjąłem X4 920 - to ten sam rdzeń.

Przy OC X3 710 trzeba podnieść HTT - czy przez to nie zwiększa się zapotrzebowanie na moc zasilacza.

Przy 720 to tylko zmiana mnożnika.

 

Edit:

Znalazłemi X3 710/720 ale X4 940 symuluje zapotrzebowanie na moc po odblokowaniu czwartego rdzenia.

Edytowane przez dekar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...