Skocz do zawartości
PC_Speaker

Znani I Lubiani A Wypadki Przez Nich Powodowane,

Rekomendowane odpowiedzi

Otylka pobiła jakiś czas temu kolejny rekord - powinna była pracować społecznie - pewnie pracowała bardzo mało :wink: skoro starczyło czasu na treningi.

Nie ma równości nie ma przestrzegania prawa jest demokracja - czas najwyższy sie przyzwyczaić ... albo obudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak było, ale moje zdanie jest następujące. Jeśli to prawda, że jechał 200 km i to w dodatku z samochodem o niskim zawieszeniu to dziwi mnie ogromnie, jak na takiego speca od motoryzacji zaprzepaścił swoją szansę, zabił kolegę i będzie sądzony. To mało, jego kariera i autorytet, jako szanowanego fana motoryzacji może bardzo ucierpieć przez taki głupi wygłup.

 

Jeśli chodzi o Otylię, powiem szczerze, że początkowo byłem zły, że dopiero po roku postawili jej konkretne zarzuty. Wyrok zapadł wiele miesięcy temu i mimo, że nadal czuję, że telewizja wzięła w objęcia Otylię to jednak nie chciałbym jej skazywać na porażkę. Każdy popełnia błędy, ona go zrobiła, jeśli się go kiedykolwiek wyprze wtedy będę miał do niej pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage
Moglbys podac link?

 

Jasne , to fotki , po co link :)

 

2926986[/snapback]

Wydaje mi się że niektórzy wypowiadający się tutaj nie mają za grosz szacunku dla ludzkiego życia. Zginął człowiek i trzeba to uszanować, nie ważne jaka była przyczyna.

Widzisz...czesc z nas ma znaczne wiecej niz szacunek do zycia , a mimo tego nie potrafia wspolczuc. Nie wazne , ktory zawinil , jesli nie Zientarski to sprawca poniosl juz kare a Zientarski cierpi przez niego , jesli nie to odwrotnie. Problem sprowadza sie do jednej rzeczy - przekroczenia dozwolonej predkosci i to nadmiernego przekroczenia i tyle...az tyle. Wspolczuje rodzinie zmarlego , ale jak mam cos innego czuc (poza tym iz zycze szybkiego powrotu do zdrowia) osobie , ktorej pasja byla motoryzacja i miala o tym doglebna wiedze , a ktora to brala udzial w takim wypadku? Oni wiedzieli co sie moze stac , to nie dzieci , ktore trzeba za raczke prowadzac. Kto nam mowi o bezpiecznym poruszaniu sie na drodze jak nie dziennikarze motoryzacyjni?

 

Szkoda , smutne ale prawdziwe. Zajomy brata 2 tygodnie temu zginal pod TIREM ,wracal z pracy a debil wymusil pierwszenstwo. Nikt nie robil akcji w stylu : zbierajmy krew , nikt nie mowil w dziennikach o niebezpiecznych drogach - ktorych mamy tysiace u nas itd.

 

Znajomi , a dokladnie 4 zgineli podobnie w 02.2006. Wyprzedzali na trzeciego i w drzewo. Auto rozcielo w pol , tyl odpadl. Tez nie widzialem nigdzie tekstow o niebezpiecznym drzewie itd...

 

Zrozumcie , przekroczenie predkosci dalo takie rezultaty , a ja tylko o tym. Wyzej masz foty , uwazasz ze jechali 50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się co się stało i się nie odstanie... Ja osobiście życzę powrotu do zdrowia dla Macieja, wyrażam głębokie wyrazy współczucia dla rodziny Jarosława, ale mam nadzieje, że Maciek zostanie odpowiednio ukarany, pomimo tego, że prowadzi program motoryzacyjny i jest znaną osobą w "szołbiznesie" ... Niech to będzie przestrogą dla nas wszystkich.

 

PS - Na dobrą sprawe to nie kupuje sie Ferrari, zeby jezdzic 50-tka :)

 

PS2 - Za ta tragedie powinni beknąć: Maciej ( o ile jest sprawca ), zarządca dróg, Ferrari i media.

 

To jest moje zdanie, nie kazdy musi sie z tym zgadzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IGI : nie bierz mnie pod włos synku bo ja też mam co do kotła dołożyć jak chodzi o brawurę i osoby mi bliskie z jej powodu wąchające kwiatki od strony korzenia.

Nie jestem Twoim synkiem ...

 

 

a pisali w temacie, zebym się nie podniecał, a tutaj masz... IGI ma normalnie orgazm.

bez komentarza - popatrz na swoją wypowiedź i zastanów się do kogo ma ona zastosowanie ...

 

Ale dlaczego człowiek, który mi pieprzy z ekranu o bezpieczeństiwe jazdy zapiendrala po ulicach

To jest kulturalna wypowiedź bez spinania się ?

 

I jeszcze jedno: Nie zawyrokowałem o tym czy Zientarski czy Jędrzejczak są mordercami. Według mnie sa sprawcami wypadków/kolizji ze skutkiem śmiertelnym. Tylko, że różnica między mordercą a sprawcą jest tutaj cieniuśka jak sik węża. I powinieneś o tym dobrze wiedzieć kierowco!.

Kolejny inteligentny tekst - czyli jak wsiadam do samochodu wiedząc że kolega chce mi pokazać jego możliwości i nagle wydarzy się wypadek a ja zginę to on jest mordercą ? To tak samo jak by przyszedł do mnie z nożem i wbił mi w brzuch ?

 

 

I na koniec - oczywiście Twoją wypowiedź zaraportuję bo nie lubię jak ktoś mnie obraża i wypowiada się niekulturalnie - argumentów braknie ?

 

A co do tego że napisałem że na podstawie zdjęć wraku wyrokujecie o winie Ziętarskiego to w domyśle mi chodziło o to że tak naprawdę nie wiadomo kto kierował ferrari -- Wg świadka kierował właśnie ten reporter który zginął - czyli wg Ciebie jest mordercą ? To może pozwać jego rodzinę i niech płacą odszkodowanie do końca życia ...

 

I dlaczego mi nie odpisałeś o statystykach ? Masz jakieś statystyki na poparcie tezy ?

 

I na koniec - jeżeli chcesz nadal kontynuować tą dyskusję to pomyśl o kulturze wypowiedzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filary wystarczyloby zabezpieczyc barierkami ktore na wiekszej powierzchni amortyzowalyby ( chociaz troche ) energie.

Co do drzew - zobaczymy jak bedziesz nastawiony gdy kilka razy zdarzy Ci sie uciekac na pobocze przed czolowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie porównujcie tych dwóch wypadków gdyż nikt, żaden pasażer nie był siłą więziony w samochodzie, też miał rozum, też mógł powiedzieć, stary zwolnij albo mnie wysadź.

masz racje ale nieraz jezdzilem z "podnieconymi" ktorzy nie dali sobie nic powiedziec i w ogole ich nie interesowalo co sie do niego mowi, a przeciez nie zlapie kolesia za kierownice przy predkosci np. 160km/h ( w tym przypadku 200) badz nie zaczne wykonywac innych manewrow bo wtedy sie to moze skonczyc rowniez tragicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 - Za ta tragedie powinni beknąć: Maciej ( o ile jest sprawca ), zarządca dróg, Ferrari i media.

A Ferrari i media czemu sa tu winne? :blink:

 

BTW. prosze o zachowanie kultury dyskusji (PC-Speaker, to przede wszystkim do Ciebie), bo sie zamknie topic, rozda nagrody i bedzie koniec dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

I co z tego? Wywalił bys wszystkie drzewa i budynki przy drogach, filary w wiaduktach (rotfl) i po zabijal wieksze od człowieka zwierzeta ktore moga wybiec na droge i puff wiadomo co dalej. Lepiej dla wszystkich by było zrobić blokady w licznikach do 100 km/h Koniec popisow i spieszenia sie do smierci na 3ego EOT! bo mnie to wkur bardziej odtego ze sa rowni i rowniejsi. :angry: <_< :evil:

Moja wypowiedz odnosnie drzew to byla ironia , ze wzgledu na niektore wpisy , ktore to pomijaja meritum sprawy - nadmierna predkosc i zwalanie winy na co innego (setki kierowcow tamtedy jednak jezdzilo...) , co nie zmienia faktu , ze te albo powinny byc przesadzone , albo wyciete bo sa zbyt blisko drogi , to jest fakt. Natomiast moi znajomi grzali zachodnim autem..mieli wypadek , a reszta wyzej.

 

Masz fotki wyzej , wiesz czemu ironizowalem. To nie jest 50 km/h i tyle w temacie. Pamietam co sie stalo z autem znajomych...jak nozem w maslo przez caly srodek...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się przekrzykiwać Panowie, sprawa wydaje się bardziej niż prosta i każdy powinien zgodzić się z poniższymi punktami:

- Otylia dostała już swoją karę, zabiła brata, to jest gorsze niż 20 lat więzienia

- Zientarski przesadził z prędkością, może 200 km/h nie jechał, bo to na oko ciężko zmierzyć, ludzie lubią przesadzać, jednak na pewno przekroczył prędkość w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h

- zabił kolegę po fachu, za to powinien być sądzony

- powinno się mu zabrać prawo jazdy na dłuższy okres

- reklama PZU powinna zostać zdjęta

- powinien z racji moralnych zrezygnować z występowania w TV

 

Tyle w tym temacie.

Costi@Nie zamykaj tematu, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego że napisałem że na podstawie zdjęć wraku wyrokujecie o winie Ziętarskiego to w domyśle mi chodziło o to że tak naprawdę nie wiadomo kto kierował ferrari

2927127[/snapback]

I co z tego? Wywalił bys wszystkie drzewa i budynki przy drogach, filary w wiaduktach (rotfl)

A pan to widział polskie drogi i ich pobocza?

Tak, wywaliłbym wszystkie drzewa....

 

A sam wypadek? Za przeproszeniem: wali mnie to...debil jadący 200km/h przez miasto, zawsze będzie debilem. Nie ważne czy jest dziennikarzem motoryzacyjnym, czy pracownikiem Mcdonalda <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorki ale nagle wszyscy jedziecie po Zientarskim a przedtem jego wielcy fani. Fakt mnie też to zamurowało jak zobaczyłem w TVN. Popełnił kardynalny błąd przez niego zginął jego kolega z resztą wszyscy jego przyjaciele również byli z szokowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli byłbym wcześniej jego fanem, nie zabrania mi teraz po nim jechać...

 

Czysty idiotyzm, a przy okazji skur#ysyństo, jak miał tak zapieprzać mógł przynajmniej nie brać pasażera. I nie usprawiedliwia go NIC.

To że siedział w motoryzacji jeszcze bardziej pogarsza jego sytuacje w moich oczach.

Jechał jak jakiś skretyniały małolat zaraz po odebraniu prawka i dorwaniu ekstra fury :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany powiem że nie rozumiem dlaczego cała Polska rozkmimia ten jeden wypadek. Przecież dziennie jest takich w kraju conajmniej dziesiątki i dziennie ktoś ginie - czy ktos się nad tym rozczula czy to komentuje ? Raczej nie...no może czasem na WP opiszą jakiś bardziej hardcorowy, ale nie za często... A przecież każde "życie" jest tak samo cenne.

 

Pozatym uważam że porównywanie Jedrzejczak i Zientarskiego nie jest do końca na miejscu. Nie grają w tej samej lidze. Zientarski to zwykły dziennikarz, znany dzieki bardziej znanemu ojcu. Natomiast Otylia była Polsce potrzebna - do zdobywania medali. Swego czasu była "dobrem narodowym", tak jak był nim Adam Małysz. A dobra narodowe się chroni. Więc robili co mogli żeby Otylia dostała jak najmniej. Wątpię czy będzie podobnie w przypadku Zientarskiego.

 

Mamy w Polsce warunki jakie mamy i stety czy niestety trzeba się do nich dostosować dla WŁASNEGO jak widać dobra. Może tego garba powinno tam nie być, ale gdyby miał tylko setkę to być może inaczej by się skończyło.

Nie można wyciąć wszystkich drzew dlatego że się na nich ludzie zabijają...Można winić zarząd dróg za stan ich nawierzchni ale przecież w bogatych krajach gdzie drogi są proste jak stół też są ograniczenia prędkości - tym bardziej w miastach. Przecież w UK jeżeli przekroczysz 100mil w mieście to zabierają prawko. A tam drogi są równiutkie jak stół.

Więc jak dla mnie niestety ewidentna wina kierowcy, ale ZDM też ma sporą zasługę w tym całym wydarzeniu

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles nie pieprz takich farmazonow, co?! Mlody Zientarski nic takiego nie powiedzial. Powiedzial tylko, ze ten wyscig byl ciekawy (bo zreszta byl - na torze dzialo sie bardzo duzo, nie to co na np. w monaco), a nie ze byl ciekawy tylko dlatego, ze sie Kubica roztrzaskal.

Och ach jakie oburzenie :D widać nie oglądałeś wtedy wyścigu więc zamilcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka : IGI przepraszam za ostrość wypowiedzi, również Plasmę przepraszam, ale sami daliście powód pijąc do mnie. (przynajmniej tak to odebrałem)

 

IGI - chodzi o to, że koleś prowadził to ferrari i to jego wina, co więcej ruszył ostro spod świateł jak się dzisiaj okazuje wię tymbardziej postępowanie godne potępienia, a jeszcze bardziej, że ten człowiek pouczał innych jak jeździć bezpiecznie - inaczej - szczyt hipokryzji p. Zientarskiego.

 

PZU zdejmuje reklamę i raczej im ten wypadek z początkiem wielkiej kampanii reklamowej na dobre nie wyjdzie.

 

Kolejny punkt - ja znam akurat ludzi, którzy jeżli stwierdza, że kierowca jedzie brawurowo to każą się wysadzać i biorą taksę lub autobus bo lepiej zapobiegac niż leczyć. Tak samo Ja czynię, co więcej wywalam z samochodu pasażera, który nie chce się zapiąć pasami i g... mnie obchodzi, że ma jakieś zaświadczenie... niech się za mocno nie zapina, ale w razie W nie będzie mi ciało fruwało po całym wnętrzu prawda?

 

Ferrari ma beknąć ? dobre sobie.

 

Kolejny inteligentny tekst - czyli jak wsiadam do samochodu wiedząc że kolega chce mi pokazać jego możliwości i nagle wydarzy się wypadek a ja zginę to on jest mordercą ? To tak samo jak by przyszedł do mnie z nożem i wbił mi w brzuch ?

tym mnie rozwalasz próbując podważyć moją inteligencję, ale odpowiem na tę zaczepkę : otóż jeśli kolega chce Ci się pochwalić osiągami to proszę bardzo - macie w wawie bemowo i opuszczone lotnisko ? furda tam a nie po ulicach szaleć. A jeśli Cie przy okazji (czysto hipotetycznie) zmasakruje przy wypadku? Cóż możnaby to nazwać morderstwem tylko zamiast noża on miał samochód - jak pijany za kółkiem. Szkoda, że u nas nie ma takiej kwalifikacji czynu jeszcze. W szwecji toraczej rodzina kolegi by się jednak nie wypłaciła za Twoją (hipotetyczną) śmierć. Życzę długiego życia i jazdy bez kolegów furiatów.

 

Co do raportów? Raportuj, wolno Ci, ja tam nie narzekam. Dostałem warna publicznie od Costiego to i się będę hamował. Przynajmniej się postaram. Czasem mnie poniesie.... jestem tylko człowiekiem.

 

Drzewa wzdłuż dróg - prosze bardzo - jedźcie teraz w bieszczady. Od Jasła po Zagórz wszystkie drzewa są wycinane w pień, utwardzane są pobocza i poszerzane drogi. Ciekawe dlaczego? Bo ruch turystyczny się zwiększył? otóż dyrektywa unijna i chwała im za to. Chociaz tye Unia dla nas - kierowców może zrobić za nasze zarządy dróg. Żaden z naszych nie mógł na to wpaść? btw. kiedyś widziałem, bardziej komiczny niż tragiczny wypadek (a raczej jego skutki) po wichurze. Koleś mercem S najechał przy 150 na leżący w poprzek jezdni konar - nic nikomu poza samochodem się nie stało. Komiczność sytuacji polegała na tym, że kierowca (którtego znam) jest sknerą i po wystrzelonej poduszcze kupił po prostu kierę ze szrotu i dał panu "Zeniowi" do regeneracji. Ten zapakował nabój CO2 oraz wzmocnił zawór spustowy czy jak mu tam. Kierowca siedział w strzaskanym aucie z 5 minut dopóki powolutku nie zeszło ciśnienie z odpalonej poduszki. Takich wypadków może i więcej by się przydało - mniej masakrycznych, bardziej komicznych, ale się nie da. Poza tym własnie z takich powodów wycina się drzewa. I chwała za to.

 

i jeszcze jedno:

 

@ eborg - masz rację, tylko z dzisiejszych doniesień wynika, że oni od ruszenia ze świateł tę prędkość rozwinęli. Nie wiem jak szybko do 200 rozpędza się modena ale podejrzewam, że i to jest możliwe. Strach tylko pomyśleć jaką by mieli prędkość gdyby mieli zielone, albo chciel "przelecieć" na żółtym.

 

@ TomCat - zasadniczo masz rację. Tylko, że to sa skrajnie znane przypadki. bardzo znane osobistości itp. Tak samo mozna by się zastanawiać dlaczego wzięła się ta wielka żałoba narodowa gdy pielgrzymi zginęli pod Grenoble prawda? Przeciez dużo więcej polaków ginie codziennie na ulicach w ten czy inny sposób. Chodzi tutaj o sposób przedstawienia oraz sam fakt, że :

a )ktoś sławny,

b ) wielka ilość na raz.

Smutne to, ale prawdziwe. To są przypadki, które powodują powstawanie - potrzebnych jak widać - dyskusji nad bezpieczeństwem oraz prawem jako takim.

btw. w GB jak przekroczysz w mieście V dopuszczalną o kilka mph to masz niezły mandat. Na autostradzie to samo. oni bodajże mają odpowiednik naszych 130kmh prawda? A takie płaskie drogi. Nawet w niemczech są tylko odcinki bez ograniczeń. Większa część niemieckich autobahnów ma ograniczenie do 130~140kmh.

 

Dobra narodowe powinny własnie świecić przykładem i pilnować się bardziej przed każdą głupotą, ale cóż. U nas jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie, nim zacznie się kultura "dóbr narodowych", które za wszelką cenę pilnują się by nie dopuścić do skazy na wizerunku. Cóż, co kraj to obyczaj.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się co się stało i się nie odstanie... Ja osobiście życzę powrotu do zdrowia dla Macieja, wyrażam głębokie wyrazy współczucia dla rodziny Jarosława, ale mam nadzieje, że Maciek zostanie odpowiednio ukarany, pomimo tego, że prowadzi program motoryzacyjny i jest znaną osobą w "szołbiznesie" ... Niech to będzie przestrogą dla nas wszystkich.

 

PS - Na dobrą sprawe to nie kupuje sie Ferrari, zeby jezdzic 50-tka :)

 

PS2 - Za ta tragedie powinni beknąć: Maciej ( o ile jest sprawca ), zarządca dróg, Ferrari i media.

 

To jest moje zdanie, nie kazdy musi sie z tym zgadzac.

Sugerujesz, że konstruktorzy ferrari powinni pójść pod szubienicę, bo sprzedają takie samochody???

To kierujący jest za siebie odpowiedzialny i proszę Cię nie pisz takich rzeczy, bo idąc Twoim tokiem myślenia to wszystkie samochody, które mają prędkość maksymalną powyżej dopuszczalnej powinny być nie sprzedawane, a firmy je sprzedające zlikwidowane (czyli na dobrą sprawę żaden samochód nie powinien być teraz sprzedawany, a ludzie powinni chodzić pieszo)...

 

A media? Są winne? Niby dlaczego? Powtarzam, jesteś kierowcą - odpowiadasz za to, co robisz, proste...

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nad czym ta dyskusja

Po wraku widac ze nie jechali oni 50km/h zachowanie podobne jakby wziac kalacha i poslac serie przed siebie, zastanawiajac sie czy zablakana kula kogos trafi czy nie. Jakby spiewali obroncy kierowcy gdyby zamiast w wiadukt uderzyl w pelen przystanek?? Tez nie bylby morderca?? Jego zachowanie moglo spowodowac czyjas smierc i nie tylko kierowcy i pasazera. Sorki ale dla mnie to jest proba morderstwa.

 

Jaki jest stan naszych drog to kazdy wie, chcial sie pochwalic przed kolega co potrafi samochod?? Niech jedzie do Niemiec na autostrade albo tor wyscigowy... ma takie auto to go stac.

 

Nie mam litosci dla takich idiotow, nie wazne kim oni sa. Jezeli dorosla osoba zachowuje sie tak nieodpowiedzialnie, na dodatek ktos ginie z jego powodu, to niech jedynymi 4 kolkami zostana kolka wozka inwalidzkiego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała Ci Jonathanie.... lubię Macieja a jeszcze bardziej jego ojca Włodzimierza... pamiętam go z programów z Piwowarskim i obłedną piosenkę "były sobie świnki trzy..." z Mr. Cox'em... ech czasy komuny i ich program jakże różny w tamtych czasach.

 

Wracając do tematu: Maciej okazał się zwykłym piratem (żeby nie zwac jak to Jonathan ujął i miał rację) mordercą. Gdyby zamiast słupa był przystanek to inaczej byłoby to odebrane. Wiem, mieliśmy nie gdybać, ale tak jest. Co innego słup a co innego wiata z ludźmi? Wyobraźcie sobie. Ich zatrzymał filar estakady, a gdyby z tą prędkością, poślizgiem przeszli dalej ? Gdyby trafili na bogu ducha winną rodzinę wracającą z odwiedzin u dziadków? O 22 to nierzadkie raczej prawda? A może, któryś z Was odwoziłby dziewczynę do domu a tu j.e.b ? chwalebna śmierć od F360 i znanego dziennikarza? Czy to coś zmienia na nagrobku? Przecież od tego już ego nie może urosnąć, prawda?

 

Zastanówmy się nad znaczeniem słowa gdyby.... jednak ono istnieje i ma sens w naszym, polskim języku.... jakieś znaczenie.... mocne znaczenie.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie w wawie bemowo i opuszczone lotnisko ?

G woli wyjasnienia. Lotnisko nie jest opuszczone w zadnym wypadku. Nie ma takze na nie otwartego wstepu.

 

Wracajac do tematu kto prowadzil. Z informacji ktore podal rzecznik prokuratury wynika iz sprawa tego kto kierowal NIE jest wyjasniona.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A media? Są winne? Niby dlaczego?

Imho sa. Winne czego? Niezdrowo pojetej solidarnosci zawodowej..... Wyzej macie przeca linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artykul genialny w 100% sie zgadzam.

@ IGI, Plasma macie prawo jazdy jezeli tak to chcialbym was za kolkiem zobaczyc czy tez propagujecie taka wspaniala jazde jak pan Zientarski?

A o tych dziennikarzach to po prostu jedna wielka ferajna przeciez kupujesz ferrari to chyba stac cie na zabawy chocby w Niemczech.

Ja nie moge zrozumiec jak takiego DEBILA ma mi byc zal.

Odnosnie wypadku wszystkim znajomym otwarcie powiedzialem ze kolesia mi wogole nie zal, ze jest skonczonym kretynem i takich ludzi nie powinni dopuszczac za kolko.

Mam prawko drugi rok troszke jezdze i to co niektorzy robia to poprostu przekracza ludzkie pojecie rozumie nawet na prostej autostradzie jechac 180 ale w miejscu przy ograniczeniu 50 to .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec, jak ojciec, ale spodziewałem się, że powie coś krytycznego na temat jego wygłupu, ale jak to w Polsce - Aj lawju maj san.

uczepie sie szczegółu ale po ludzku mysląc czy stać na krytyke ojca którego syn jest w takim stanie i walczy o życie ?

 

Dla niego teraz tylko jedna rzecz się liczy : żeby przeżył i wiesz dobrze że nie myśli o niczym innym.

Ja mu współczuję, miałem kiedyś nieprzyjemność obserwować podobną sytuację, ale to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...