Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

Czym mogę jeszcze odinstalować stery bo Driver Cleaner ani zwykły uninstaler nie dają rady... Ten pierwszy ich nie widzi a ten drugi niby je usuwa ale nie rozwiązuje to błędów z grafiką...

Ja wywaliłem RegCleaner'em. Zresztą nie tylko to wywaliłem masę starych niepotrzebnych wpisów. Ale uważaj bo sobie można usunąć zainstalowany prog i zostanie Ci na liście w dodaj usuń a nie będzie można go już wywalić.

Edit: wcześniej czyściłem drivercleanerem i miałem wrażenie jakby nie działał prawidłowo, że pomimo usunięcia sterów nadal coś zostaje i zakłóca wydajność.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uważaj bo sobie można usunąć zainstalowany prog i zostanie Ci na liście w dodaj usuń a nie będzie można go już wywalić.

Tak na marginesie, z listy "dodań/usuń" tez można spokojnie usuwać coś , czego faktycznie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie GTA wreszcie nie zawiesza się.

 

 

A tak pozatym Panowi , ukazało się nowe demo technologiczne dla seri HD48xx

 

March of the Froblins

 

Ja już je zasysam zobaczymy co to jest ciekawego :rolleyes:

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeży w temacie, więc nie bijcie. Czy cena 950zł za 4870 1gb, PowerColor albo Palita, to przyzwoita cena czy zawyżona w stosunku do okresu wcześniejszego (nieprzedświątecznego) ?

 

edit: jest gdzieś test 4870 512mb Vs 1024mb ? bo w testach z pierwszego posta nie znalazłem.

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś argumenty bym poprosił ;) OC ? chłodzenie ? akurat będe miał luzem Accelero S1 rev.2 po 8800GT więc z tym nie powinnobyć problemu

 

A co powiecie o Gainward HD 4870-1024 MB TV Dual Ultra Extrem ?

 

Znalazłem test na bit-tech'u i tam są obok siebie wyniki 4870 512 i 1024 i szczerze mówiąc nie jestem pewny czy warto dopłacać do ver 1gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1GB ma sens jesli grasz w wyzszych rozdzielczosciach przy wlaczonych "upiekszeniach". Wszystko zalezy od tego-no i oczywiscie wersja 1GB jest bardziej "przyszlosciowa". Ja kupilem 512 bo do rozdzielczosci w ktorych gram, nie potrzeba mi wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem palita 4850 sonic a dzisiaj go oddałem. Karta była od początku walnięta, sypała artefaktami w biosie i w windowsie. Po paru chwilach w windowsie gasiła monitor. W sklpie sprawdzi i mieli to samo. Oddali mi pieniądze i teraz planuję zakup 9800GTX+, chyba, że dostanę w dobrej cenie dobrą 4850 np. HIS 4850 ICEQ4, ale za niego mam spokojnie 9800GTX+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś argumenty bym poprosił ;) OC ? chłodzenie ? akurat będe miał luzem Accelero S1 rev.2 po 8800GT więc z tym nie powinnobyć problemu

 

A co powiecie o Gainward HD 4870-1024 MB TV Dual Ultra Extrem ?

 

Znalazłem test na bit-tech'u i tam są obok siebie wyniki 4870 512 i 1024 i szczerze mówiąc nie jestem pewny czy warto dopłacać do ver 1gb

http://forum.purepc.pl/Podstawowe-Zagadnie...70-t281794.html

Dodam, że Gainward klepany jest w tej samej fabryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to mnie zdziebko dziwi ...

 

Dołączona grafika

 

zapewniam ze moja grafika to asus hd 4850 z 512mb pamieci wiec z kad tutaj 1275 ?

 

Everest mowi:

 

Ekran:

Karta wideo ATI Radeon HD 4800 Series (512 MB)

Karta wideo ATI Radeon HD 4800 Series (512 MB)

Akcelerator 3D ATI Radeon HD 4850 (RV770)

Właściwości procesora graficznego:

Karta wideo Asus EAH4850

Nazwa kodowa procesora graficznego RV770 (PCI Express 2.0 x16 1002 / 9442, Rev 00)

Częstotliwość taktowania układu graficznego 500 MHz (oryginalny: 625 MHz)

Częstotliwość taktowania pamięci 750 MHz (oryginalny: 993 MHz)

Właściwości karty wideo:

Opis urządzenia ATI Radeon HD 4800 Series

Napis z karty ATI Radeon HD 4800 Series

Napis z BIOS'u XXXXXXXXXXXXXX

Typ mikroukładu ATI Radeon Graphics Processor (0x9442)

Typ konwertera DAC Internal DAC(400MHz)

Data sterownika 2008-10-28

Wersja sterownika 8.552.0.0

Dostawca sterownika ATI Technologies Inc.

Rozmiar pamięci 512 MB

Edytowane przez MantisGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw-jakis blad w grze prawdopodobnie-zreszta takie kwiatki sie kiedys zdarzaly dosc czesto.

 

MantisGhost-piszemy "skąd" jak widze taka wersje jak u ciebie, to mnie krew zalewa. :rolleyes:

Edytowane przez 3rr0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś podać na jakich ustawieniach i jak mu chodzi crisis warhead na HD4870 512 bo umnie nie mogę nawet pograć ciągle skacze;/ już próbowałem różnych ustawień i nie wiem czy to porostu wina gry czy może mam coś z karta lub systemem bo myślę ze na tej karcie (i na e8400) pogram sobie w niego w miarę normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość grubys

Na moim sprzęcie śmiga na full, w rozdziałce 1280x1024

Aha i w GTA 4 High i very high a suwaki nie mniej niż 70-80%

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to mnie zdziebko dziwi ...

 

Dołączona grafika

 

zapewniam ze moja grafika to asus hd 4850 z 512mb pamieci wiec z kad tutaj 1275 ?

Moja ma wiecej :wink: 4GB i do tego 512bit

 

Dołączona grafika

Edytowane przez hapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ciekawostkę zrypał mi się zasilacz no cóż zdarza się więc myślę podłączę starą zasiłkę 300Watt (SilverStone NIGHTJAR 300W (Peak 400W) APFC Fanless -0 dBA rev. 2.0)

 

no i ku mojemu zaskoczeniu DZIAŁA BEZ PROBLEMU zero zwiech itp nawet na podkręconym sprzęcie :) wiec teraz moje spostrzeżenie po co każą zasiłki po 500 Watt wsadzać :) (sam miałem poprzednia 650Watt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku już chyba z naście razy było mówione że przyzwoite 350W zasilacze wystarczają z mocnym kompem, więc nie wiem skąd to zdziwienie.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...