Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

co do nowych sterów 8.9 to się trochę zawiodłem, myślałem że ATI w końcu poprawi chociażby artefakty w grze CS:S o których wielu userow sie skarżyło... Nvidia już poprawiła ten problem , a ATI , nie zamierza ? :angry:

 

jakby ktoś nie wiedział ocb :

http://i35.tinypic.com/2aohf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nowych sterów 8.9 to się trochę zawiodłem, myślałem że ATI w końcu poprawi chociażby artefakty w grze CS:S o których wielu userow sie skarżyło... Nvidia już poprawiła ten problem , a ATI , nie zamierza ? :angry:

 

jakby ktoś nie wiedział ocb :

http://i35.tinypic.com/2aohf7.jpg

a to ciekawostka bo mam gigabyte 4850(wcześniej gainwarda 9600gt) i na żadnych sterach nic takiego nie zaobserwowałem a codziennie tłukę w source

oczywiście obydwie karty były nie kręcone(bo i po co?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że dużo użytkowników forum ma te karty, możecie więc zdać relację jak działa u was tv out? u mnie jest blue screen po podpięciu, albo nagle czarny ekran po 10-15 minutach jeśli nie było wcześniej blue screena (jasny niebieski i bodajże fioletowe paseczki o grubości 1 px)... A jak jest u was? Próbował już ktoś go podpinać pod TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nowych sterów 8.9 to się trochę zawiodłem, myślałem że ATI w końcu poprawi chociażby artefakty w grze CS:S o których wielu userow sie skarżyło... Nvidia już poprawiła ten problem , a ATI , nie zamierza ? :angry:

 

jakby ktoś nie wiedział ocb :

http://i35.tinypic.com/2aohf7.jpg

 

To to sa arty?? :blink:

Ja myslalem, ze jakis efekt czasteczkowy czy cos w tym stylu :lol2: :lol2:

Generalnie na zadnej innej mapie tego nie ma no i jak juz to tylko w tunelu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to sa arty?? :blink:

Ja myslalem, ze jakis efekt czasteczkowy czy cos w tym stylu :lol2: :lol2:

Generalnie na zadnej innej mapie tego nie ma no i jak juz to tylko w tunelu..

:lol2: :lol2: :lol2: Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz. Myślę, że chodzi o te białe światła w tle, wchodzące z "zewnątrz", a nie o pyłek, który nie jest żadnym artefaktem. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz. Myślę, że chodzi o te białe światła w tle, wchodzące z "zewnątrz", a nie o pyłek, który nie jest żadnym artefaktem.

No widzisz moj blad :sad:

Nie przyjrzalem sie dokladnie, no ale ja tego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz kartę, i w jakim directx uruchamiasz sourc-a i (zakladka video-advanced, tam jest napisane)

 

a tu więcej przykładów i wątek na ten temat:

http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=227&threadid=98286&enterthread=y
Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do kupna Palit HD4850 Sonic. Intryguje mnie jedna sprawa.

Na tym zdjęciu widoczne jest 8-pinowe gniazdo zasilania. Mój Amacrox Warrior 460w posiada wtyczkę 6-pinową. Czy to uniemożliwi mi montaż karty?

Edytowane przez PonuryMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tak przeczytałem kilka ostatnich stron... Nastawiłem się na Gainward Radeon HD4850 GoldenSample ale trochę mnie przeraziły posty mówiące o artefaktach itd...

A nic innego w tej cenie znaleźć nie mogę.. Żadnego odpowiednika GF...

Czy na pewno większość tych kart jest zrypana?

 

Możecie polecić jakiś sklep w Krakowie gdzie zakupie ewentualnie tę kartę? Bo w Apollo nie posiadają jej w ogóle... Preferowałbym jakiś sklep, bo będę mieszkał w akademiku i wysyłka do domu, zajechanie po niego itd... trochę potrwa :P

Edytowane przez Arxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pęczuś

Co lepiej kupic...?

ASUS HD4870 512MB 256bit PCI-E HTDI

czy

Gainward 4870 512MB 256bit GDDR5 Golden Sample PCI-E

Ktora lepiej bedzie sie krecic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze... to po co kręcić ?? wez pod uwagę też to że te karty się strasznie grzeją , no chyba ze wlaczysz odkurzacz to temp. spada drastycznie / Zresztą 1 i druga to to samo...

Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do kupna Palit HD4850 Sonic. Intryguje mnie jedna sprawa.

Na 3102007[/snapback]

Co lepiej kupic...?

ASUS HD4870 512MB 256bit PCI-E HTDI

czy

Gainward 4870 512MB 256bit GDDR5 Golden Sample PCI-E

Ktora lepiej bedzie sie krecic ?

Jeden ciul co weźmiesz. Ja odradzam ATI - artefakty w grach i w ogóle. Polecam tylko nVidie - zero problemów. Warto dołożyć troszkę kaski i kupić odpowiednik u nVidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dziwny problem .. otoz mam wifi w domu i korzystam z karty na usb. kompa spietego na biurku.. i nieraz internet smiga jak ta lala a nie raz musze miec odpalona gre zeby miec polaczenie- wtf ? po alt-tab z gry net przestaje dzialac ..

 

win xp sp3 stery 8.9beta na poprzednich bylo podobnie .. karta to asus 4850...

 

po lekendzie bedzie kompletna reinstalka bo teraz nie mam czasu ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy ktoś z was może mi ostatecznie wyjaśnić, z jakim chłodzeniem są Radeony 4850 od Asusa w Agito, bo nie mogę się do nich dodzwonić, a cena jest super.

Na zdjęciach jest referencyjne chłodzenie, ale ludzie dostawali Glaciatora. Moje wątpliwości pojawiły się po ostatnim komentarzu - gość dostał zwykłe chłodzenie (Asus podobno już referencyjnego nie zakłada). Mam mętlik w głowie. Może ktoś ma jakieś informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odpaliłem sobie 3DMarkVantage i bardzo się zdziwiłem.

komp się zawiesza kiedy dochodzi do „FEATURE TESTS”. pozostale 3dmarki przechodzi bez problemów

 

dokładnie zawiesza się za każdym razem na: FEATURE TESTS; TEST 2 // COLOR FILL

co ciekawe, kiedy puszczę tylko właśnie ten jeden test odhaczając pozostałe to go przechodzi

 

 

co może być problemem?

 

 

 

grafika jak w podpisie, Vantage v.1.0.1, stery 8.9

Edytowane przez kiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...