Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Naszła mnie znów ochotą na pokera.

Ostatnio dorwałem Governor of Poker 2 - Premium Edition - bardzo fajna gra.(tutaj jest jakaś mini fabuła)

Czy znacie jakieś fajne odmiany (żeby nie było na sucho bez postaci same karty itd).

Wiem jest mnóstwo online za kase i na niby ale coś takiego miłego do pogrania.

Poleci ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie za pierona przypomnieć tytułu jednej gry.

 

Chodzi mi o ten pikselowy twór sprzed 2 lat bodajże. Dar...der...nie wiem coś takiego. Kierowało się 2-wymiarowymi zielonymi ludzikami malutkimi, wyglądali jak z papieru. Świat złożony z cybernetycznych kwadratowych pagórków. Z jakimiś tam wężami się walczyło m.in. Oddziały naszych bojowników się tworzyło w zasadzie przez jedno kliknięcie.

 

 

 

Darwinia, dosłownie sobie od godziny 14 starałem przypomnieć aż w chwili sięgania po kanapkę przyszło mi na myśl. Zadziwiający jest ten głupi mózg ludzki ;-D

Edytowane przez Havoc
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam gry I.G.I obojetnie jaka czesc byle by byla IGI tylko nie 2 bo ta mam gdzie moge znalezc gre IGI pelna wersje

 

jeśli jeszcze nie próbowałaś to polecam przejrzeć serwisy aukcyjne, choćby tu: Project IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym żebyście podrzucili mi tytuły gier które pod względem przechodzenia(sposobu zdobywania misji i ich wykonywania) są podobne do Far Cry 2 lub Stalker Zew Prypeci. Wiecie o co mi chodzi - nie jakieś nawalanki tylko coś w stylu że musimy gdzieś dotrzeć żeby ktoś dał nam misję i potem wracamy do tego kogoś z wiadomością że misja wykonana, że mamy możliwość opowiedzenia się po stronie jakiejś frakcji, że mamy do wyboru np kilka miejsc w których możemy dostać misję.

Jednym słowem chodzi mi głównie o gry w których zadania nie są z góry narzucane choć takie czyli typu Far Cry lub Crysis też możecie zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam gier, które poszłyby na moim pc (radeon 4250). Muszę zabić czas, dopóki nie kupię sobie jakiejś grafy z prawdziwego zdarzenia.

 

 

Titan quest będzie hulał? Bym sobie przeszedł po raz n-ty ;) Diablo nie chcę, bo bnet się skundlił. Preferuję hack'n'slash (torchlight przebyty) ;)

 

 

Plants vs zombies przeszedłem ;) world of goo też praktycznie całe ;)

 

Interesują mnie także strzelanki, ścigałki (bez rpg/crpg bo nie lubię fabularnych). Od biedy jakaś dobra strategia (HOMM3 znam na wylot).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej wypróbowac coś bardziej sprawdzonego

- może Devil May Cry - nie wiem czy 4 będzie chodzić, ale na GF8600 poszło;

-można zajrzeć do 'Sacred' (jako hack'n'slash) ale mnie odrzuciło skalowanie się potworów za nami

-skoro HOMM3 został załtawiony, to może HOMM5 z dodatkami [chyba że masz ochotę na powrót do przeszłości w postaci HoMM2]

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz link w opisie video:

 

Now, follow our instructions below to the letter and you’ll be firing your gravity gun through portals at unsuspecting Combine in no time.

 

* First off, backup up your entire Portal directory in a safe place. It’s the folder marked “portal” in ..\Steam\steamapps\(your_steam_id)\. We, nor Valve, take any responsibility in the unlikely event of you hosing your game files. Worse comes to worse though, you could always just redownload from STEAM.

* Next, download and install, if you haven’t already, GCFScape. This handy program will allow you to access the cached game files for any Source-powered game, in addition to several other Steam games you may have downloaded.

* Once that’s done, browse to the directory ..\Steam\steamapps\. There, you’ll see all the available GCF archives. We’ll start with Half-Life 2.

* Open the GCF marked “half-life 2 content.gcf” You’ll see a directory tree in the left pane. Click the box to the left of the folder marked “hl2″ to see the directory listing contained within it. Then, right-click “maps,” select ‘Extract’ and extract the entire folder into the directory \Steam\steamapps\(your_steam_id)\portal\portal. This will merge it with the existing Portal map folder.

* Do the same with the ’scenes’ folder

* Fire up Steam and run Portal. When it’s done doing its thing, open up the developer console with ‘~’ (you may need to enable it under your keyboard options).

* At the console, type “maps” to list all the available maps. Now that you’ve imported the Half-Life 2 maps, this will be a fairly lengthy list and some of the names, like citadel and canals, should seem familiar.

* Type “map” and then the map name to open that map. For instance, “map d1_canals_01″

* When the map is done loading, pull up the console again and enable cheats by entering “sv_cheats 1″

* To give yourself all weapons, including the portal gun, enter “impulse 101″

* Depending on how far you got in Portal, you may need to upgrade the portal gun to fire both portals. Enter “upgrade_portalgun” to do so

* Go lay waste to some alien scum with the power of portals!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry. Prawdopodobnie koniec lat 90. Gra polegała na bieganiu robotem i niszczeniu przeciwnej drużyny. Każda z drużyn miała latający statek (bazę), która po przywołaniu dodawała np. amunicji. Bazę tę można było też zniszczyć. Roboty mogły stawać się niewidzialne.

Gra była kiedyś na płycie pisma Gambler CD (na płycie tej było też G-Police jak dobrze pamiętam).

Czy pamięta ktoś tytuł tej gry? Ciągle po głowie mi chodzi słowo "Osiris" jakby jedna z ekip tak się nazywała a druga "Re" lecz nie mam pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier w miarę nowych, w które da się grać we dwóch na 1 kompie -> split screen?

 

Oczywiście sportowe i strategie odpadają ;-) raczej chodzi mi o przygodowe (np. nowy Tomba Raider) i FPSy? Słyszałem, że L4D da się na split screenie grać jeżeli posiada się pada od x360, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć ciężko o gry spełniające twoje wymagania, to uważam, że kwestia dobrej zabawy zależy w dużym stopniu od grających. Najlepsza tego typu gra, z jaką się spotkałem, to LittleBigPlanet - przy którym kapitalnie się bawiliśmy ze znajomymi (cztery osoby), celowo rzucając w siebie bombami, spychając się do lawy, uciekając najwolniejszemu - ogółem przeszkadzając sobie na wszelkie możliwe sposoby. To wydatnie urozmaica i wydłuża rozgrywkę ;). LBP niestety na PC nie uświadczymy, w przeciwieństwie do: Serious Sama, Dooma Legacy, Airfix Dogfightera, Jazz Jackrabbit, Fighting Force. Można emulować Secret of Mana, Kunio Kun no Nekketsu Soccer League (Goal 3), Bombermana, Gauntlet, Golden Axe, Cadillacs and Dinosaurs, Contrę. Odnośnie Left 4 Dead: zajrzyj tu i tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tu nowy. Mam pytanie czy znacie jakąś ciekawą grę na PC? Chodzi mi głównie o taką grę, gdzie był byś robotem i mógł sobie robić, lub znajdować bronie(luki miecze itd) i walczył z maszynami potworami( coś w stylu "9" tego nowego filmu ) znacie coś takiego? Bo szukałem gry 9 no i nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zax, Space Hack, Frater (choć nie te klimaty), Alien Swarm - te izometryczne hns-rpg przychodzą mi na myśl.

 

Poza tym jest jeszcze DeathSpank, Diablo (i 2), Fate, Torchlight - ale to już fantasy, robotów tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam takiej dość starej gry. była kiedyś dołączona do bodajże Cybermychy.

grafika 2D, raczej taka kreskówkowa. głównym bohaterem był chłopak i jakie stworzonko. pamiętam, że były takie zadania jak bodajże przetoczenie kuli, zabranie jakiejś rzeczy, ustawienie ludków w odpowiednie miejsca, szukanie torfu. a'propos - te 'stworzonko' mogło przybierać różne formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam takiej dość starej gry. była kiedyś dołączona do bodajże Cybermychy.

grafika 2D, raczej taka kreskówkowa. głównym bohaterem był chłopak i jakie stworzonko. pamiętam, że były takie zadania jak bodajże przetoczenie kuli, zabranie jakiejś rzeczy, ustawienie ludków w odpowiednie miejsca, szukanie torfu. a'propos - te 'stworzonko' mogło przybierać różne formy.

 

Opis przypomina
- ale to gra na NES-a. Powstał też, zdaje się, remake na Wii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mi chodzi o takie coś, że masz widok zza postaci nie jak diablo

 

Lineage II spróbuj. Ta gra wciąga na maxa. Jest to MMORPG, kammera nad bohaterem (możesz nią sterować) a łazisz po świecie klikając. Musisz zabijasz potwory, zgarniasz expa kase, kupujesz skille itd. Najlepiej poczytaj coś i poproś kogoś żeby cię wkręcił :P

Serwer od razu polecam Graveland.pl x13 Hunter.

Jak zacząć gre masz napisane w zakładce "jak się połączyć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...