Skocz do zawartości
Xarlith

Wakacyjny Konkurs Msi & Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania, nie powiem dość trudne (przynajmniej dla mnie), ale za to jakie nagrody! Wyjazd do Amsterdamu. Sponsor się postarał :razz: .

 

Ale chciałem też napisać o czymś innym. Jest malutkie niedopatrzenie. Konkurs trwa do 21 lipca, a po wysłaniu odpowiedzi moim oczom ukazał się taki tekst:

 

"Dziękujemy za udział w konkursie.

Wyniki już w czerwcu!."

 

Chyba w lipcu, albo w sierpniu?

Edytowane przez Xarlith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, niby wyniki się wysłały, no ale... nie daję rady zalogować się na stronie głównej przy wykorzystaniu loginu i hasła z forum, więc jak mnie rozpoznacie w razie wygranej (ta, pomarzyć każdy moze :P ) ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udało Ci się wysłać, to się nie martw. To jest chyba rozpoznawane na takiej zasadzie, że jak jesteś zalogowany na forum, to wykrywa Cię ;)

 

A na stronie głównej nie da się zalogować. To jest (chyba na razie) tylko dla redakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lexus: A Ty jaki masz problem, hm?

 

To z czerwcem to oczywiscie blad w sztuce, wyniki beda do konca lipca (najpewniej w ciagu 2-3 dni od zakonczenia konkursu).

 

Zwracam jednoczesnie uwage, ze konkurs (inaczej niz wczesniejsze) jest przeznaczony tylko dla osob pelnoletnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A na stronie głównej nie da się zalogować. To jest (chyba na razie) tylko dla redakcji.

No no, pytanie nie były proste tylko nie jestem pewien czy mi odpowiedzi wysłało bo nie było żadnego komunikatu :/

/A jednak wysłało bo pojawił się napis "W konkursie można brać udział tylko raz" :)

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To sobie wzialem udzial:

4. Uczestnikiem konkursu nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody, ani organizatora oraz ich rodziny

Ten zapis jest bez sensu , co ma piernik do wiatraka. :| Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie wzialem udzial:

 

Ten zapis jest bez sensu , co ma piernik do wiatraka. :|

A no niestety to ma sens. Zeby potem nie bylo jakis oskarzen, ze wygrales ze wzgledu na to, ze jestes bratem ciotecznym ze strony babki szwagra swojej corki :P *

 

*Tak wiem, to nie ma sensu i sensu mialo nie miec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten konkurs :P Nawet jakbym wygral 1 nagrode, to i tak nie moge jechac, ze wzgledu na prace. A z kolei MB bym nie pogardzil, szczegolnie w swietle nadchodzacej.. ze tak sie wyraze "modernizacji" :P Czy w razie wygranej w konkursie, mozna sie zrzec nagrody na korzysc innej osoby (np mojej siostry, zony,kumpla czy sasiada)? Czy moze w jakims sensie ma tu zastosowanie punkt 9 regulaminu: "Nagrody nie podlegają wymianie na inne a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest ostatnie pytanie. Lubicie jak się wam dupsko liże nie?

A kto sprawdzi czy masz 18 czy 10 lat?

? A tobie co? Chcesz wylecieć z forum za takie teksty? Na przyszłość pomyśl zanim coś powiesz bo sami userzy się na ciebie skarżą w raportach. Zazdrość chyba kogoś tu zjada, że on nie może jechać.

 

Proszę takie odzywki zostawić dla siebie bo wg regulaminu obraza innych jest karana.

 

Co do 18 lat to tak jest to wymóg organizatora, ze względu na zagraniczny wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? A tobie co? Chcesz wylecieć z forum za takie teksty? Na przyszłość pomyśl zanim coś powiesz bo sami userzy się na ciebie skarżą w raportach. Zazdrość chyba kogoś tu zjada, że on nie może jechać.

 

Proszę takie odzywki zostawić dla siebie bo wg regulaminu obraza innych jest karana.

 

Co do 18 lat to tak jest to wymóg organizatora, ze względu na zagraniczny wyjazd.

OK co do 18 lat to fakt, pominąłem fakt wyjazdu. Co do lizania dupska to pomyśl... wchodzi ktoś na tą stronę tylko dla konkursu i napisze że nie lubi to jest od razu na straconej pozycji mimo że odpowie dobrze na wszystkie pytania. Nie chciałem nikogo obrażać a jedynie zwrócić uwagę na beznadziejność tego pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie nie z czapy tylko wymóg organizatora. Nie jest brane pod uwagę tak jak poprawne odpowiedzi:

A> zabezpiecza przed botami, które by starały się głosować

B> chwile ktoś pomyśli zamiast google i tyle...

C> wprowadza trochę śmiechu i trochę zastanowienia za co nas można lubić

D> osoba, która wpisze tam: Ja i tak Was nie lubię tylko serwis X a odpowiedziała poprawnie to oczywiście może wygrać. Wszystko już wybiera automat nie my. Ludzka ręka się nie dotyka by ktoś nie powiedział, że wybraliśmy koleżkę zamiast człowieka, któremu się należało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie nie z czapy tylko wymóg organizatora. Nie jest brane pod uwagę tak jak poprawne odpowiedzi:

A> zabezpiecza przed botami, które by starały się głosować

B> chwile ktoś pomyśli zamiast google i tyle...

C> wprowadza trochę śmiechu i trochę zastanowienia za co nas można lubić

D> osoba, która wpisze tam: Ja i tak Was nie lubię tylko serwis X a odpowiedziała poprawnie to oczywiście może wygrać. Wszystko już wybiera automat nie my. Ludzka ręka się nie dotyka by ktoś nie powiedział, że wybraliśmy koleżkę zamiast człowieka, któremu się należało.

No chyba że tak, myślałem że bierzecie pod uwagę zawartość tego pola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...