Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakie to ma znaczenie czy to jest zaplanowane czy nie? Siadam do gry i nie mogę grać bo cośtam, jestem podirytowany? Idę do kina, a tu zamknięte, jestem podirytowany. Plan nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie zmieni, ale swoja dezaprobatę wyrazić można (najlepiej na oficjalnym forum).

 

Swoja drogą, jeśli mobki, dropy itd. bedą generowane po stronie serwera nawet w singlu, to do ryzyka niepogrania dochodzi jeszcze ryzyko lagów i wysokich pingów. W singlu. Czy tylko ja dostrzegam tutaj absurd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inną sprawą natomiast jest, gdy np. w piątęk w pracy opracuję sobie zajebisty plan pogrania w weekend w D3, a tu się okazuje, że net/sprzęt padł i co? I wtedy rzeczywiście mam problem.

Oczywiście mogę sobie zaplanować coś innego, ale to można odnieść do każdej aktywności, gdy zaplanowałeś sobie, że pójdziesz do kina/baru/kręgielni i okazuje się, że to miejsce jest z jakiegoś powodu nieczynne, to jesteś podirytowany. I to jest analogiczna zależność.

 

Fakt jest taki, że wymagane stałe połączenie z netem przez grę SP jest jakąś tam niedogodnością, większa czy mniejszą. Zdumiewa mnie, że niektórzy tą niedogodność akceptują i jeszcze dziwią się, że inni ludzie nie przepadają za niedogodnościami.

 

Załóżmy że masz ten swój single player, grasz na B.netcie, masz zrobionego posta na 60lvl, masz już jakieś fajne itemy i nagle o zgrozo brakuje netu. Chcesz powiedzieć że w takiej sytuacji zaczniesz robić nowego posta od 0 na singlu ? wiedząc że wszystko co znajdziesz zostanie na singlu ? Naprawdę staram się zrozumieć twoje argumenty, ale nie potrafię ;/

Swoja drogą, jeśli mobki, dropy itd. bedą generowane po stronie serwera nawet w singlu, to do ryzyka niepogrania dochodzi jeszcze ryzyko lagów i wysokich pingów. W singlu. Czy tylko ja dostrzegam tutaj absurd?

 

Gram w SC2 od premiery (tak od godz 0.00 w noc premiery) i nie uświadczyłem żadnych lagów, nigdy. Za to w SC:BW jak najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą, jeśli mobki, dropy itd. bedą generowane po stronie serwera nawet w singlu, to do ryzyka niepogrania dochodzi jeszcze ryzyko lagów i wysokich pingów. W singlu. Czy tylko ja dostrzegam tutaj absurd?

Teraz widać lepiej?

 

Załóżmy że masz ten swój single player, grasz na B.netcie, masz zrobionego posta na 60lvl, masz już jakieś fajne itemy i nagle o zgrozo brakuje netu. Chcesz powiedzieć że w takiej sytuacji zaczniesz robić nowego posta od 0 na singlu ? wiedząc że wszystko co znajdziesz zostanie na singlu ? Naprawdę staram się zrozumieć twoje argumenty, ale nie potrafię ;/

Nie wiem, czemu niektórzy nie potrafią ogarnąć, że kogoś interesuje tylko SP. Lubię grac po swojemu i nie potrzebuję, żeby jakiś matoł za mną latał i zawracał d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu niektórzy nie potrafią ogarnąć, że kogoś interesuje tylko SP. Lubię grac po swojemu i nie potrzebuję, żeby jakiś matoł za mną latał i zawracał d...

 

Aż boję się pomyśleć co Cię spotkało na B.netcie :D TP PK, ktoś Cię okradł, pokłóciłeś się z kimś o drop ? :D

 

P.S. Z Twoim podejściem to aż dziwię się że siedzisz na forum, przecież tyle tu "matołów" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak prowider urwie internet to się komórką połączę ! A jak kom zawiedzie to odpalę darmowe aero2 ! A jak to zawiedzie to się podepnę do pobliskiego hot-spota ! Ło !

Po prostu blizz broni się jak może przed piractwem. Grę haxną raz dwa a uczciwi gracze będą się męczyć, standard, ale jaki mamy wybór, zawsze można nie grać. ;]

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się pomyśleć co Cię spotkało na B.netcie :D TP PK, ktoś Cię okradł, pokłóciłeś się z kimś o drop ? :D

 

P.S. Z Twoim podejściem to aż dziwię się że siedzisz na forum, przecież tyle tu "matołów" ...

 

Konkretnie na BN nic, ja po prostu nie gram po sieci. Póki co jedynym wyjątkiem, który zatrzymał mnie trochę dłużej, jest World Of Tanks, ale i do tego sięgam coraz rzadziej.

Ale jakbym miał nazwać rzeczy, które mnie od rozgrywek sieciowych odrzucają, to podane przez Ciebie rzeczy są gdzieś na szczycie listy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mam powiedzieć ja ? gość który jedyny internet jaki posiada to iplus.... ( nie nie mogę założyć innego neta bo nie mam takich możliwości technicznych)

 

Jadę na tym samym zapyziałym wózku. Ale jest światełko w tunelu...

gracze będą się męczyć, standard, ale jaki mamy wybór, zawsze można nie grać.

Nie, wystarczy cierpliwie poczekać na wersję na konsole i trzymać kciuki żeby tam takich cyrków nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy cierpliwie poczekać na wersję na konsole i trzymać kciuki żeby tam takich cyrków nie było.

 

git majonez kupuje konsole i cierpliwie poczekam sobie tutaj na krześle przy stole zaciskając piąstki zeby wyszstko było dobrze. he. he. he... ;] w diablo 3 bedzie się grało "pomimo", to juz nie pasja ani hobby, tylko prawdziwie obledna milosc :D nie, serio, dobrze ze wydawca tak o odbiorcę i jego kulturę grania. śpię dzięki temu spokojniej... :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ci którzy D3 kupią dla singla raczej znajda rozwiazanie w postaci jakiejs Vitaminki...i beda zadowoleni, blizz bo gre sprzedal, i gracze ze nie musza byc online

Nie panikujcie.

 

Na to liczę.

 

ps. mam oryginalne gry które ... crackuję (by nie wkładać płyty do napędu) - trochę to chore w sumie, ale po co mam katować napęd, wyciągać za każdym razem nośnik (wbrew pozorom jednak upierdliwe), przy okazji zawsze robiąc na nim jakąś mikro-ryskę

 

ps2. podobają mi się "gesty" niektórych firm ... po najnowszej aktualizacji np. taki Battlefield 2 już nie wymaga płyty

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszy wywiad z gamescoma: Jay Wilson

Ninja gameplay:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=7A2WaVZWGB0&feature=player_profilepage

Gwoli ścisłości, na minimalnie 61 lvl.

 

All monsters in Inferno will be 61, which is probably sufficient, but we're leaving it open if we need to tweak some higher.

źródło

Edytowane przez stalowy sracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrane do kupy ostatnie wiadomości o d3 - Gamescon Informations about Diablo 3 | diablo3.progames.pro

 

ponoć beta rusza gdzieś pomiędzy 1 a 3 tygodniem września. POwodzenia w losowaniu kluczy :)

 

nie ponoć, tylko zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią że będzie w trzecim kwartale tego roku (czyli do końca września), chyba że znowu coś pokręcą ale ja wierzę że wreszcie im się uda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwodzenia w losowaniu kluczy :)

 

To jest chyba jakiś ponury żart, Europa dostanie bete dużo (parę tygodni) później niż USA.

Pojawiły się nowe animacje wszystkich klas.

 

To najprawdopodobniej filmy które Blizz pokazał prasie 1 sierpnia. Niską jakość tłumaczyło by to że zostały nagrane po partyzancku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III – cóż…. Z tego, co widać na stronie gry, graficznie będzie kaszana totalna. Gra zostanie spłycona i odklimacona. Poza tym, jeśli nie będzie można zapisywać w każdym dowolnym momencie jak w jedynce – nie tykam tego. Nie wiem, dla czego wszystkie firmy rozwijają tryby sieciowe. Nerwica mnie bierze jak słyszę o graniu sieciowym, a to dla tego, że jest to kosztem singla. Tylko cz. I może nosić miano diablo – reszta to kiła. Multiplayer – sory ale nie każdy chce być „naiwnym lokatorem globalnej wioski”. Są jeszcze ludzie, którzy w grach cenią sobie spokój i prywatność, o czym nie myślą twórcy gier, albo myślą mniej. Generalnie mam obawy. Penie poziomy będą jeszcze większe niż w dwójce, która jest totalnym gniotem – brak sejwowania. Na razie po tym, co czytałem i widziałem w sieci- jestem grubo na nie. Nie ma to jak najlepsza na świecie Diablo I w singlu. Gram w nią od jej wyjścia do teraz i ciągle mam radochę nie trzeba netu i 4 miesięcy żeby gre przejść jak w dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś? Bo ja grałem, i twierdzę, że klimat jest DUŻO lepszy, niż w dwójce. System runowania umiejętności to według mnie najfajniejsza rzecz w D3, to będą niezliczone godziny kombinowania z różnymi zestawami run, niezależnie od tego, czy grasz na singlu, czy na bn. A jeśli potrzebowałeś 4 miesięcy, żeby przejść D2, to sorry, ale chyba coś z Tobą mocno nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potzebowałem 4 miesięcy bo np mam dzienie 40 minut czy pół godzinki zeby pograć od czasu do czasu no to stary jak sejwowania nie ma to zapomnij. Nie będe siedział 3 godziny zeby do jakiego portalu zakichanego dojść. w D1 nie ma problemu - siadam pykam 15 minut czy ile chce save i wyłączam - a tu makabra. Nie uznaje siedzienia godzinami przy kompie, a przynajmniej niej już nie. Poza tym ja tam run czy innych pierdół nie kompletuje - nie bawie się w takie sprawy, lubi eszybkie gry z nieskomplikowanymi poziomami - D1 takie własnie jest. Niestety dwójka jest spitolona, a trójka niewiem nie grałem, ale jak pisałem wyżej. Pewnie kupie oryginał zagram raz wkurze się i będzie leżeć na półce. Młodziakom co to mogą nie jeść nie spać i nie oddawać moczu żeby czasem nie odchodzić od komputera może pasować mi nie. Dla mnie komputer i gry to od czasu do czasu dla rozrywki a nie maniactwo - wole w teren iść i bawić w realu.

 

Mówisz że grałeś - jest save? ale taki w każdym momencie gry, nie jakieś autosavy czy portale czy inne ciach!ły.

Edytowane przez kukuryku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...