Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

W newsie na PurePC jest napisane:

"Nadchodzące hack'n'slash będzie grą wyłącznie online. Blizzard uznał, że czasy się zmieniają i należy zmienić również grę, a w związku z tym, że większość potencjalnych użytkowników ma stałe łącze internetowe, będzie to najlepsze wyjście i pozwoli na uzupełnienie zabawy o możliwości Battle.net. W grze pojawi się możliwość wyboru czy działamy w kooperacji czy nie"

 

Oznacza to, że będzie można grać normalnie single player tylko trzeba będzie być w tym czasie połączonym z internetem, czy w ogóle takiej opcji nie będzie? Mam nadzieję, że to pierwsze bo klimat jaki miały poprzednie części Diablo podczas samodzielnego przechodzenia był niepowtarzalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy to biadola tak jakby w stodole mieszkali... ludzie co za roznica czy gra bedzie sie laczyla z netem czy nie?

 

Taka że czuję jakiś dyskomfort. Jaką mam gwarancję że za 7 lat będę mógł w ogóle uruchomić legalnie zakupiony produkt (kwestia utrzymywania serwerów). Czasem wracam do starych gier. No nie wiem ... jakoś nie jestem przekonany.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka że czuję jakiś dyskomfort. Jaką mam gwarancję że za 7 lat będę mógł w ogóle uruchomić legalnie zakupiony produkt (kwestia utrzymywania serwerów). Czasem wracam do starych gier. No nie wiem ... jakoś nie jestem przekonany.

 

Blizzard do takiej sytuacji na pewno nie dopuści. Prędzej jeśli już mieli by zamknąć serwery jakiejś gry to wyszedł by patch umożliwiający granie w singla/ po lanie (o ile będzie taka opcja) bez podłączonego neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A) a Starcraft II jak dziala? by grac w SP tez musisz byc podpiety do neta

B) stawiam przyslowiowego piataka ze gdy utrzymanie serwerow Diablo 3 przestanie byc oplacalne Blizzard wyda patch ktory pozwoli grac bez polaczenia z netem (chocby jak patch Diablo 2 usuwajacy CD-check)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że będzie można grać normalnie single player tylko trzeba będzie być w tym czasie połączonym z internetem, czy w ogóle takiej opcji nie będzie?

 

grać single player jak najbardziej będzie można, ale będzie wymagane połączenie z internetem (zapewne coś w podobie do scII, gdzie trzeba się uprzednio zalogować) chociaż sami twórcy zachęcają do gry co-op, bo na tym m.in. ma się skupiać nowy diabełek

 

wspieranie wypuszczonych tytułów stało się już dewizą tej firmy, chyba nikt inny nie wydaje patch'y do tak starych gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy to biadola tak jakby w stodole mieszkali... ludzie co za roznica czy gra bedzie sie laczyla z netem czy nie?

 

Żadna. Natomiast jest ogromna różnica między istniejącym trybem single player a nie istniejącym w ogóle i o to właśnie pytałem.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze jak na tej czesci beda zarabiali za jakies itemy, sprzedaze itd to juz za 2 lata bedziesz pykal w diablo 4

 

Jak diablo będzie szło w tym kierunku w którym idzie (japońska bajerzasta kolorowanka) to nie będę grał nie tylko w Diablo 3, ale też 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do mojej dezaprobaty do kwestii wymaganego połączenia z internetem by uruchomić jakąś grę w trybie single player (za co nie wiem czemu zostałem zminusowany) - nie podoba mi się też taka nadmierna kontrola gracza ... kiedy gra, czy gra ... w ogóle ta przesadna zależność od sieci mi się nie podoba. Wyobraźcie sobie sytuację w której macie 10 zainstalowanych gier i wszystkie by się uruchomić potrzebują połączenia z siecią. Pewnego dnia macie awarię sieci i chcąc rozładować lekki dyskomfort tym wywołany chcecie sobie w coś zagrać :ploom:

 

Albo posuńmy się dalej - by uruchomić jakikolwiek program potrzeba połączenia sieciowego - mi się ten pomysł nie podoba ... ale skoro Wy jesteście innego zdania ... :)

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A) a Starcraft II jak dziala? by grac w SP tez musisz byc podpiety do neta

B) stawiam przyslowiowego piataka ze gdy utrzymanie serwerow Diablo 3 przestanie byc oplacalne Blizzard wyda patch ktory pozwoli grac bez polaczenia z netem (chocby jak patch Diablo 2 usuwajacy CD-check)

 

 

Możesz grać offline w StarCrafta 2 tylko nie zdobywasz wtedy osiągnięć i takich tam, net potrzebny tylko do zarejestrowania gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myxymalizacja zysku -> zmiana targetu = PEGI 3+ :)

 

No właśnie to mnie najbardziej boli. Wydaje mi się ze Blizz chce do D3 zachęcić fanów WOWa (których jest masa...) i w ten sposób zarobić. Grafika też jakaś tekturowa się wydaje (wolałbym ostre i ekstra artystyczne 2D niż niedorobione 3D...)
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mnie najbardziej boli. Wydaje mi się ze Blizz chce do D3 zachęcić fanów WOWa (których jest masa...) i w ten sposób zarobić. Grafika też jakaś tekturowa się wydaje (wolałbym ostre i ekstra artystyczne 2D niż niedorobione 3D...)

 

Wątpię aby udało się nolifom z wowa pykać równolegle w D3.

A raczej blizz nie strzeli sobie w stopę, i nie chce aby gracz który co miesiąc płaci abonament przerzucił się na sieczke w D3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo widze ze na moja wypowiedz o zabezpieczeniu antypirackim kilka osob sie rozjuszylo jak mlode prostytutki... ;]

 

Ano taka kolej rzeczy... coraz wiecej bedzie takich zabezpieczen.

Wszyscy chca zajebiste gierki, super wykonane i ah oh, ale placic chce juz jakis procent tych chcacych.

Niestety firmy musza sie zabezpieczac, albo beda musialy sobie odpuscic PC jako platforme do gier.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko w tym, że prędzej czy później każde zabezpieczenie okazuje się za słabe i góra po tygodniu można sobie pograć "w pirata".

A zabezpieczenia najwięcej problemów przysparzają tym, którzy kupią oryginalną grę. Wystarczy sobie przypomnieć niedawną premierę naszego Wiedźmina, gdzie przez ładnych kilka godzin nie można było uruchomić gry, bo serwery nie były gotowe na szturm fanów. A niektórzy właśnie po to kupili edycję kolekcjonerską, aby pograć dzień wcześniej w długo wyczekiwaną grę.

Moim zdaniem drm-y i inne zabezpieczenia robią więcej szkody niż pożytku tej branży. Kto chce kupić oryginała i tak go kupi, a piratom żadnej szkody i tak nie zrobią. Natomiast przez upierdliwe zabezpieczenia zniechęcają potencjalnych kupców gry.

Edytowane przez Stanko
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że nie da się tego zabezpieczenia obejść?

Zdaje się, że coś podobnego wymyślił już Ubisoft w Assassin's Creed II, jednak po pewnym czasie "lewe" kopie działały i savy się zapisywały.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wszystko tego jak beda sprawdzane ow savy...

Moze kazda kopia bedzie specjalnie rejestrowana

 

Moim zdaniem drm-y i inne zabezpieczenia robią więcej szkody niż pożytku tej branży. Kto chce kupić oryginała i tak go kupi, a piratom żadnej szkody i tak nie zrobią. Natomiast przez upierdliwe zabezpieczenia zniechęcają potencjalnych kupców gry.

 

Wybacz ale wiekszej glupoty nie slyszalem...

Jakos do tej pory zadne zabezpieczenie mnie nie odrzucilo od zakupu gry

 

Conajwyzej przy GTA4 wkurzylem sie ze nie pogram online i tylko dlatego ze podalem polskiego maila

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale się z Tobą nie zgodzę :-)

Nie wierzę w to, że zabezpieczenie spowoduje, że więcej osób kupi daną grę.

Albo ktoś jest złodziejem i kradnie, albo kupuje oryginalne gry, bo uważa że tak jest w porządku.

A zabezpieczenia gier są upierdliwe, czego udowadniać specjalnie nie trzeba. Jeden na to przykład napisałem wcześniej.

 

P.S. Chcesz posłuchać większych głupot od moich wypowiedzi? Posłuchaj obietnic przedwyborczych naszych polityków.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale się z Tobą nie zgodzę :-)

Nie wierzę w to, że zabezpieczenie spowoduje, że więcej osób kupi daną grę.

 

 

Kupiłem ostatnio za 35zl klucz do HAWX2, z tego co wiem gra nie złamana do tej pory.

Moze i zabezpieczenie nie zwiekszylo sprzedaży, ale uniemożliwiło skuteczną kradzież owoców pracy UBI....

Proste i skuteczne, pod warunkiem ze zabezpieczenia nie są przegięciem (z wieśkiem 2 się wkurzyłem ostro)

 

 

W przypadku d3 mam w tyłku zabezpieczenia itd, bo i tak gre kupie...bardziej intryguje mnie podejście do cheaterów..

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wszystko tego jak beda sprawdzane ow savy...

Moze kazda kopia bedzie specjalnie rejestrowana

 

Napiszą emulator BN, tak jak swego czasu napisali emulator Steama, żeby oszukać instalator HL2, i po temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi - pewnie i napiszą, tak jak są pirackie serwery do WoW'a. Choć swoją drogą, teraz po wydania wersji starter edition, ciekawe czy dalej będzie to miało sens. Ale i tak gra na normalnym battlenecie to gra na normalnym battlenecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...