Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

specjalnie dla ciebie strongmen:

 

Bashiok:

 

zrodlo: forum BN

 

a co do atrybutow, "Poki co najbardziej brakujacym elementem jest rozwijanie atrybutow postaci -- by stworzyć bardziej indywidualne niepowtarzalne bulidy." wez sobie nie zartuj, w d2 nie bylo zadnych unikalnych buildow, wszystko szlo pod sprzet a to co zostalo miales do wyboru wklepac w max life, max dex albo max mana. wszystko inne bylo bez sensu. brak mozliwosci rozdzielania atrybutow to tych oficjalne potwierdzenie rzeczywistosci z d2.

 

Chyba masz Zły dzien chlopie :) majac dostep do rozwijania poszczegolnych atrybutow postaci, mozna bylo wspaniale rozwijac indywidualnie postacie do PvP czy innych potrzeb... a nie kazdy musiał robic utarte schematy postaci, pod dany sprzet w d2.

To ze zrezygnowano z tego pomyslu jest Bardzo duza strata. Wlasnie teraz kiedy KAZDA postac na danym poziomie nie bedzie sie roznic w zasadzie niczym od pozostalej bedzie decydowal GLOWNIE sprzet i ew obsadzenie gemamami.

Zreszta czy to bedzie taki wspanialy pomysl sie zobaczy w praniu narazie beta jest za krotka i ograniczona by przetestowac pewne kombinacje.

Generalnie trzeba sie bedzie nieco przestawic na wiekszy nacisk na itemy/craftowanie niz na wspomaganie odpowiednimi atrybutami postaci.

Edytowane przez Strongmen
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze ktos tak robil nie zmienia faktu ze przygniatajaca wiekszoc graczy korzystala wlasnie z tych utartych schematow. tak, teraz ciezar modyfikowania postaci zostal w zasadzie w 100% przerzucony na itemy co wcale nie jest zle.

 

akurat dzis mam dobry dzien ;)

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanika gry byla taka ze nie bylo sensu manewrowac tymi punktami. Nie uwazam sie za "najnizszy wspolny mianownik" dlatego ze nie probowalem na sile robic uzytku ze statystyk. Podaj mi costi jeden solidny przyklad kiedy uzycie jednego ze scenariuszy sprzet + max reszta bylo mniej korzystne od wyrafinowanego rozdzielania punktow pomiedzy wszystkie atrybuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to powiedzieć... za czasów D1 lubiłem mieć możliwie dużo poznanych czarów, bez względu na klasę.

W D2 już się co prawda tak nie dało, ale też często robiłęm postać tak jak mi się podobało a nie jak było najskuteczniej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaka karta graficzna jest potrzebna żeby pograć z wszystkim na high w full HD żeby przy mocnych rozróbach nie przycinało? Jest co prawda rozpiska kart graficznych, ale nie napisali do jakiej rozdzielczości się odnosi. No i w praktyce może być nieco inaczej.

 

I czy beta jest już na Windowsa i OS X, czy tylko windows?

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 470GTX obnizone takty 825mv @ 600/1300 i e8200

przy Full detalach smiga Pieknie

Choc gdy jest mega zasdyma spadal troche fps - ale jest to juz podykowane raczej salbym prockiem

undervoltowanym i dodatkowo skreconym na 2ghz :lol:

Powtarzam gra ma stosunkowo niskie wymagania sprzetowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale trudno żeby na 470gtx gra nie chodziła świetnie, to jest wiadome nawet z obniżonymi taktowaniami. Bardziej mnie zastanawia czy na 5770 faktycznie będzie high w full HD. Dobrze by było, bo sam taką kartę sprzedałem za 300 zł. Chętnie bym wrócił do jakiejś w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel HD4850 @ 800/2400

Procek e5200 @ 3,6ghz

 

1980x1080 - praktycznie non stop 50-60 fps

przy mega zadymach spadek do ok 30

 

Na laptopie zaraz jeszcze obadam siedzi tam M240GT

 

Z wszystkim na maxa? Zapowiada się świetnie. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba zartujesz. U mnie na laptopie, P8400, 9600M GT i 4GB ramu na 1280x800 na full detali mam superplynna rozgrywke. Co prawda jedynie w trybie emulacji ale z drugiej storny to jedynie beta ktora na pewno bedzie dopieszczona przed wydaniem. Jak dla mnie zapowiada sie bardzo niewymagajaca gra (wymagania sprzetowe) z doskonala optymalizacja.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT Znając podejście Blizzarda nie bałbym się o to czy i jak będzie chodzić na przeciętnym sprzęcie, jeszcze niedawno (z rok, półtora roku temu :wink: ) w patchlogu wowa widziałem wpis pod tytułem: "drobne poprawki usprawniające działanie pod GF2&GF4". :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=So0CU-pBnuA&feature=player_embedded

 

6GB RAM

Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67 Ghz

NVIDIA GeForce GTX 460 SE

 

Bieganie po pustym mieście, czy walka z małymi grupami przeciwników to jedno, większy crowd i robi się mniej ciekawie. Szczególnie doliczając opcje party, 4 graczy, bo pewnie w grze nie będzie miejsc z takim zagęszczeniem potworów, o ile ktoś się wcześniej o to nie postara.

Podobnie sytuacja wygląda w sc2, niskie wymagania, ale jak się spróbuje 4v4 jakaś walka limitów to są spadki na najmocniejszym sprzęcie.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinny byc bany za linki do grafiki z gry ktorej nazwy w tym temacie sie nie wymawia :wink:

 

...bo juz tyle razy zostala wypowiedziana :) Ale fakt faktem, grafika w diablo3 to polaczenie karykaturalnej kreski z wowa z masa pstrokatych kolorow co w kombosie daje to co widac na filmikach z bety. Ja nadal nie czuje tego mroku (patrzac na bete d3), ktory byl obecny w d1 i d2. W duzej czesci dzieki calkiem "realistycznej" grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...