Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się że w ostatecznym też tak będzie - poza tym przecież można chyba założyć osobne konta na Battle.net dla każdej osoby (jedna gra -> wiele kont) ?

 

 

osobne konto = nowy klucz, wlaczajac gre logujesz sie na konto BN, jesli nie ma tam zarejestrowanej gry to nie grasz. Skrzynak i rzemieslnicy sa wspolni. Nie jestem pewein ale wydaje mi sie ze Artisan moze robic przedmioty wszystkich poziomow, ktore zna, wiec na poziomie 10 moze robic tez te z 5.

 

heh , nie kupouje diablo od kolesia sprzedajace go legowisko dla psa i spodnie narciarskie ^^

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam wam panowie sprawdzona strategie...

W dzien przed premiera lub w jej dzien, udac sie do

sklepu nie dla idiotow ew saturna

I prawie "zawsze" sa tam gry Najtansze dostepne od reki

Nie wierze w to aby z tak wielkim tytulem jak Diabolo 3 nie bylo podobnie

To przynajmniej moja strategia na 14/15 maja br.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam będą dantejskie sceny, pudełka z grą rzucane w tłum, pole namiotowe na parkingu, bójki.

Najlepsze strategia zamówić keya ze sprawdzonego źródła, dostać na maila przed premierą i tyle (klient ściągnięty wcześniej).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam będą dantejskie sceny, pudełka z grą rzucane w tłum, pole namiotowe na parkingu, bójki.

Najlepsze strategia zamówić keya ze sprawdzonego źródła, dostać na maila przed premierą i tyle (klient ściągnięty wcześniej).

 

E... nie ma co przesadzac, przeciez nie zyjemy w dzungli

Sklepow z diablo 3 jest w Krakowie cala masa, sa nawet oferowane sprzedaze nocne itp

Oczywiscie jesli komus nie zalezy na pudelku i dodatkach to najbezpieczniej/najwygodniej

zrobic jak piszesz.

 

u mnie w miescie nie ma zadnego z nich wiec musialbym zaplacic 25 za pociag do warszawy. Moze bedzie w biedronie ^^

 

No w takim wypadku to rzeczywiscie lepiej zamowic w dobrym sklepie internetowym ew zrobic jak kolega wyzje napisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a taki malutki OT, Gdzie najlepiej zamówić DIII? Chodzi mi o to, żeby była pewna wysyłka, pewny sklep i nie za 200zł :)

 

Ja zamówiłem na www.go2arena.com. 165 zł + 10 zł wysyłka DHL. Wysyłają keya na maila 14 maja, a potem przysyłają pudełko z grą(do wyboru są jeszcze 2 opcje - sam key na maila, albo zafoliowane pudełko pocztą), dodatkowo gratis pudełko bez keya do wybranej gry, zniżka na authenticator i jakieś inne bonusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wlasnie rozwiazal sie moj problem z uzyskaniem kopii Diablo 3. Wyobrazcie sobie ze moj brat ktory dostal D3 z Annual Pass stwierdzil ze nie bedzie w 'to' gral. Tak wiec mam zagwarantowany dostep na jakis czas, a jak bedzie jakas okazja to kupie sobie wlasne i przerzuce itemy. Musze tylko sie dowiedziec czy mozliwe jest korzystanie z 2 gier jednoczesnie na jednym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze tylko sie dowiedziec czy mozliwe jest korzystanie z 2 gier jednoczesnie na jednym koncie.

 

Kiedyś grałem w WoWa, a jednocześnie na moim koncie kumpel w SC 2, tak więc jest możliwe, o ile nic się nie zmieniło. Nie wiem jak rozwiązana jest kwestia przyjaciół Real ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że w ostatecznym też tak będzie - poza tym przecież można chyba założyć osobne konta na Battle.net dla każdej osoby (jedna gra -> wiele kont) ?

 

To jest już głupota, z dwóch powodów:

1. to ten co napisałem że np. brat będzie miał dostęp do moich itemów i kasy...

2. będziemy zbierać itemy wysoko poziomowaną postacią i dawać za free słabszej, nie mówiąc już o kasie, więc cały fun ze zbierania sprzętu jak się bedzie grało nowymi postaciami toszku pewnie ucieknie I jeszcze pewnie dodatkowo będzie jak w d2 że z bratem ciągle się wymienialiśmy rzeczami bo jemu wypadały jako barbowi itemy dla necro i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena będzie trzymać, jedyne konta z drugiej ręki będą dość tanie (np. sc2 chodzą po 50zł).

 

Ciekawa jest kwestia edycji kolekcjonerskiej, sc2 są ciągle dostępne 2 lata po wyjściu gry.. więc ta "limitowana" edycja nie była wcale taka limitowana :) Pytanie czy podobnie będzie z d3.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupuję żadnych gier (jedyna "nowość" jaką posiadam to League of Legends, która jest darmowa i Orcs Must Die, które kupiłem na przecenie Steam za ~25 złotych), to za Diablo chętnie zapłacę całą kwotę.

Blizzard jeszcze złej gry nie zrobił, ba, nie zrobili nawet gry przeciętnej. Beta tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziła. Zwyczajnie, w mojej opinii, warto w ten tytuł zainwestować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, bedzie festyn.

 

Blizzard Entertainment: Wydarzenie z okazji premiery Diablo III

 

Weź udział w tym apokaliptycznym wydarzeniu na skalę roztrzaskania Kamienia Świata, uczestnicząc w jednym ze specjalnych wydarzeń odbywających się w sklepach naszych lokalnych partnerów w całej Europie. Sprzedaż Diablo III rozpocznie się o północy, z 14 na 15 maja, więc dołącz do nas i bądź wśród pierwszych osób, które wezmą w ręce niezwykłą edycję kolekcjonerską gry! Na oficjalnych wydarzeniach pojawią się projektanci gier Blizzard Entertainment, którzy spotkają się z graczami i podpiszą ich gry. Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w organizowanych konkursach i turniejach i wygrać wspaniałe nagrody. Godzinę rozpoczęcia i pełną listę atrakcji znajdziecie poniżej.

CZAS

14 maja, 21:00

PRACOWNICY BLIZZARD NA MIEJSCU:

Russel Brower

Dyrektor ds. udźwiękowienia - Dźwięk

Chris Thunig

Dyrektor - Sekwencje Filmowe

 

Złote Tarasy, Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena będzie trzymać, jedyne konta z drugiej ręki będą dość tanie (np. sc2 chodzą po 50zł).

Sorki za OT, ale czy to oznacza, że SC2 można nabyć za 50zł?? Nie przeszkadza mi, że od kogoś, putanie tylko na ile to legalne, czy nie zbanują i gdzie szukać pewnego źródła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kupujesz konto na allegro/forum, gość daje ci swoje dane, hasło, zmieniasz potem sobie na nowe hasło i tyle.

Nawet jest opcja zmiany nicka (1x, jeżeli poprzedni właściciel konta jeszcze tego nie wykorzystał), jakbyś chciał grać na bn pod swoim nickiem.

Nie da się chyba zmienić imienia i nazwiska właściciela, tylko adres na koncie battlenet, ale w niczym to nie przeszkadza. Kupujesz ofc całe konto bn z grą sc2.

Zgodnie z zasadami blizzarda nie można sprzedawać kont, ale w praktyce nic ci nikt nie udowodni.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można zmienic maila ? Bo inaczej orginalny właściciel mógłby odzyskać "skradzione" konto.

 

I tak moze bez problemu odzyskac konto nawet jesli zmienisz maila, pare razy stracilem dostep do swojego konta (a nawet maila na ktorego mialem zarejestrowane to konto), wystarczy telefon do supportu i skan dowodu osobistego.

Takze odradzam kupowanie kont battle.net , w razie problemow z kontem bez skanu dowodu wlasciciela nic nie zrobisz.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też uczciwi sprzedawcy, równie dobrze mógł by ci ktoś nie wysłać danych do konta po przelaniu pieniędzy, niż wysłać te dane, a potem zmienić. Jak kupisz od kogoś z setkami pozytywów to raczej nic się dziać nie będzie. Co innego zakupy od "juniora"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można zmienic maila ? Bo inaczej orginalny właściciel mógłby odzyskać "skradzione" konto.

 

I tak moze bez problemu odzyskac konto nawet jesli zmienisz maila, pare razy stracilem dostep do swojego konta (a nawet maila na ktorego mialem zarejestrowane to konto), wystarczy telefon do supportu i skan dowodu osobistego.

Takze odradzam kupowanie kont battle.net , w razie problemow z kontem bez skanu dowodu wlasciciela nic nie zrobisz.

 

@ Kelcior straciles konto i zmiane maila przez to ze blizzard dawniej mial zwalony system odzyskiwania konta, obecnie jest to prawie niemozliwe aby ktos przejal Ci konto ze zmiana mail'a przez co niemozliwe jest ewentualne skorzystanie z SQA.

 

Tak mozna zmienic adres mailowy, nie mozna za to zmienic Secret Question Answer w OGOLE. Support czy call center nic nie pomoga w tej kwestii NIGDY. Jedyna rzecza ktora mozna zrobic odnosnie SQA (Secret question answer) jest prosba o wskazanie prawidlowej odpowiedzi, ale to jest akurat niepotrzebne przy kupnie/sprzedazy konta. W kazdym razie taka prosbe trzeba potwornie udokumentowac jesli ktos zapomnial SQA.

- Billingi z Credit Carda lub KODY ze zdrapek, najlepiej z kilku miesiecy/lat!

- Skan dowodu

- CD-keye, najlepiej ze wszystkich gier boxowych na koncie

 

Teraz do sedna, przy kupnie konta od kogokolwiek najlepiej jest

- dostac Authenticatora i generalnie nie kupowac kont bez aktywnego Autha.

- numery CD-keyow z boxow najlepiej wyslane do nowego wlasciciela

- SKAN DOWODU poprzedniego wlasciciela.

- SQA

- Zmienic mail'a na wlasny

- W momencie przejecia konta zaplacic KARTA za 1 miesiac GRY w WoW'a lub kupic dowolna WoW/SC2/D3.

 

Przy takiej iloscii informacji mozemy spac w miare bezpiecznie odnosnie bezpieczenstwa kupionego konta. W miare, poniewaz wlasciciel moze efektywnie odzyskac konto, ale tylko na chwile... bo inaczej zostanie zbanowane jesli sie zabezpieczycie tak jak opisalem powyzej. Wiec sprzedajacy musialby byc idiota zeby probowac odzyskac konto ktore w takim przypadku kupujacy moze z latwoscia 'zbanowac' podajac informacje dalej. Jest to dobry bat na sprzedajacych jesli ich sie odpowiednio poinformuje.

 

No chyba ze sprzedajacy jest kompletna szuja i robi to specjalnie aby sprzedane konto zbanowac.

 

PS. sprzedaz i kupno kont w EU jest legalna, EULA i TOS nie maja zastosowania w polskim i generalnie europejskim prawie.

W niemieckim sadzie toczy sie obecnie rozprawa odnosnie tego iz EULA i TOS jest bezprawna na gruncie lokalnym (Tak naprawde EU i Polsce),

zas sam rzecznik praw konsumentow ostatnio sam wzial sie do roboty wskazujac ze podobne praktyki czy DRM przy odsprzedazy sa bezprawne na gruncie prawa lokalnego.

Poniewaz blizzard jak i inne podmioty musi sie podporzadkowac prawu lokalnemu wiec mozecie spac spokojnie, ale nie polecalbym chwalic sie ze kupiliscie konto :wink:

 

PS2. Tak samo jest z prywatnymi serwerami aka emulatorami na gruncie prawa EU, jako ze emulatory na gruncie europejskim podpadaja pod tzw. "Reverse Engineering", tego zas blizzard ruszyc nie bardzo moze. Podobnie z BOTami.

 

PS3. Nie chce ktos kupic fajnego konta lub charow z WoW'a z full BIS gear/achiev/top 30 world boss kills lub niedostepnym gearem z classica? : >

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...