Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kuowania z Amazonu to poruszalismy to juz kilka razy pare stron wczesniej. Pamietajcie ze sa roznice w podatku VAT w UK i w PL i to tez nalezy wziac pod uwage (tam jest chyba 20% na gry a u nas 23%. Trzeba wiec te 3pp doliczyc). Wiecej http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=hp_left_sib?ie=UTF8&nodeId=502578

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klas, którymi grałem Wizard mi się najbardziej podobał. Fajne skille, efektowne i czuję powera.

 

Przeszedłem też Demon Hunterem, ale nie podoba mi się ta klasa, w ogóle nie czuję tego powera.

No i trochę pograłem Monkiem, ale też [gluteus maximus] nie urywa.

 

Przy pierwszym podejściu na pewno będę grał czarodziejką, później pewnie barb.

 

To prawie tak samo jak ja, najpierw czarodziej, później barbarzyńca. Chociaż zastanawiam się czy tego drugiego nie wymienić na...właśnie, mnicha.\

Piszesz, że d..y nie urywa. Jego kopniak z półobrotu@ChuckNoris podrasowany ognistą runą jest mega op, moim zdaniem oczywiście.

pzd

 

@Miazga powróciłeś do świata (nie)żywych? ;) diabełek ma jednak siłę ;)

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, klasa sama w sobie fajna, ale wygląda tragicznie, jak jakiś menel na pierwszych 13 levelach. Wiadomo, że to nie takie istotne dla niektórych, ale dla mnie również ważne, fajnie jest jak postać wygląda okazale.

Z tego względu, też się zastanawiam czy po premierze nim grać czy może jakąś inną postacią,

 

 

wybierasz female barba i jest na co popatrzeć na niskich poziomach :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miazga powróciłeś do świata (nie)żywych? ;) diabełek ma jednak siłę ;)

 

Tia ;> DIabełka trzeba skosztować!

 

 

wybierasz female barba i jest na co popatrzeć na niskich poziomach :)

 

http://i.imgur.com/o6VKL.jpg

 

Żeby było jeszcze na co popatrzeć, ale baba której siano wystaje z butów, nie jest zbyt pociągająca ;> Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujecie, wygląda to miernie, bo na początku dostępne są tylko łachy i skórzane katanki, w dalszych levelach jak zacznie spadać (dla barba w tym przypadku) plate, który do tego można barwnikami samemu malować - będzie dobrze.

 

Ale mówimy o Doktorze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierasz female barba i jest na co popatrzeć na niskich poziomach :)

http://i.imgur.com/o6VKL.jpg

 

gruuubas :wink:

 

imo nic nie przebije tych szpilek:

 

Dołączona grafika

 

DPS to jedno a realne uszkodzenia to co innego. Zwiekszenie z 30 na 60 wcale nie przeklada sie na 2 razy wieksze obrazenia, wiec trzeba to brac z przymrużeniem oka.

Brakuje mi konkretnych i szczegolowych informacji o umiejetnosciach przy wybieraniu ich. Nie ma nawet info o % dmg broni a to juz imo absurd.

Widze ze w temacie juz zostało ustalone ze WD i jego "skille" sa glupkowane co najmniej. Jak gralem z ojejku to bylo nas 3 z WD i jak sie ogladalo to spamowanie wazami to facepalm. Jestem pozytywnie zaskoczony możliwoscia tworzenia magicznych itemow na zamowienie, swietne zrodlo podstawowego sprzetu.

 

Moim zdaniem najkorzystjniej jets zaczac gre albo barbarzynca albo mnichem bo obie te klasy dostaja 30% redukcje obrazen jaka klasy melee. Wizard wydaje sie zbyt delikatny bez dobrego sprzetu, szczegolnie na pozniejsyzch poziomach. Ten Norris Kick u Monka niby mocny ale energii starcza mu na poczatku na jeden-2 a poza tym rozrzuca moby po calej planszy co nie jest efektywne jak je trzeba dopijac potem. Dla mnie symbolem tej bety jest Barbarzynca wbijajacy sie z Leap w tlum wrogow, potem Cleave/ground Stomp i wisienka na torcie Seismic Slam zamiatajacy reszte planszy :lol:

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi konkretnych i szczegolowych informacji o umiejetnosciach przy wybieraniu ich. Nie ma nawet info o % dmg broni a to juz imo absurd.

Jest, tylko trzeba zajrzeć do opcji i włączyć rozszerzone opisy. Zupełnie jakby się bali, że na widok % amerykański gracz ucieknie z krzykiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZlyDzien nacisnij i przytrzymaj CTRL jak wjeżdżasz na skill - wtedy widzisz procentowy damage

 

2. W WD pajączki są słabe - nie wszystkie trafiają w swój cel - lepiej poison dart + pierwsza runa i masz prawie 3*weapon damage i psy żeby trzymać przeciwników z dala od ciebie

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiekszenie z 30 na 60 wcale nie przeklada sie na 2 razy wieksze obrazenia, wiec trzeba to brac z przymrużeniem oka.

 

Na tej podstawie obliczane są obrażenia wyjściowe wszystkich skilli, więc jest to jak najbardziej miarodajny wskaźnik - oka przymrużać nie trzeba, bo gołym widać przyrost w dmg output wraz ze wzrostem DPS postaci.

 

Brakuje mi konkretnych i szczegolowych informacji o umiejetnosciach przy wybieraniu ich. Nie ma nawet info o % dmg broni a to juz imo absurd.

 

Absurdem, IMO, jest niezapoznanie się z funkcją klawiszy na klawiaturze, bo dokładnie takie informacje "ctrl" wyświetla po naciśnięciu.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przebije tooltipa po najechaniu na orb z życiem :)

Moim zdaniem nawet te opisy dokładniejsze skilli, są stosunkowo ubogie, brakuje więcej detali na temat mechaniki.

Ale pewnie część graczy będzie przechodzić grę na default, bez wczytywania się co dokładnie zwiększa obrażenia i o ile. Jakiś niemały % zapewne skończy przygodę z diablo przechodząc grę na normalu, tak jak to było często w d2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO nie wlaczylem tego bo myslalem ze chodzi o porady w stylu 'jak grac' aka 'tooltips'.

 

pff jak to jest advance info to....

 

 

Na tej podstawie obliczane są obrażenia wyjściowe wszystkich skilli, więc jest to jak najbardziej miarodajny wskaźnik - oka przymrużać nie trzeba, bo gołym widać przyrost w dmg output wraz ze wzrostem DPS postaci.

 

 

To powiedz mi, ktorej umiejetnosci dotyczy DPS pokazany w oknie ekwipunku? Zadnej, bo obrazenia z broni sa inaczej liczone i zwiekszenie dwukrotne dps w oknie ekwipunku wcale nie oznacza dwukrotnego zwiekszenia obrazen z umiejetnosci. Tylko to mialem na mysli. Punktem wyjsciowym do liczenia obrazen ze skilli jest DPS broni a nie ten w ekwipunku stad roznica. Nie wiem czy to czasem nie dotyczy normalnego ataku bez zadnych bonusow.

 

Nie podoba mi sie ze nie wiem ile dokladnie zadaje obrazen dana umiejetnoscia.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam diablofans forum jesli chodzi o roznice miedzy dual-wieldem / 2h lub 1h+shield/offhand.

 

Generalnie, dual wield oznacza slabszy "NON DOT" damage ze skilli, gdzie do ataku brany jest pod uwage tylko DPS z 1 broni na przemian z MH i OH. Za to jest szybsza generacja rage'a czy spirita.

 

Takze buildy trzeba ustawiac konkretnie pod DW/2h.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, jeszcze pograć przez 20min, ale nie da rady niestety. Dobiłem Mnicha do 9 lvl, Czarodzieja do 10 i Łowce Demonów do 7, szkoda, że to już koniec bety. W fullu chyba zacznę od Mnicha a później, Czarodziej.

 

U czarodzieja Shock Pulse + Explosive Bolts i naprawdę można siać spustoszenie wśród przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podliczylem czas spedzony w grze i mam 21h z czego 9 barbarzynca i 8 czarodziejka, mysle ze podobne proporcje bede mial w p[elnej edycji.

 

PS jakby ktos chcial nabyc Book of Cain to napiszcie PM. Niestety bede musiał się pozbyć mojej :-|

 

 

EDIT

 

Bashiok napisal na Twiterze, że Diablo bedzie mialo regionalne premiery - rozne godziny. Dokladnie podadza "soon".

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bashiok napisal na Twiterze, że Diablo bedzie mialo regionalne premiery - rozne godziny. Dokladnie podadza "soon".

 

Zapewne decyzja zapadła po tym jak zobaczyli co się stało z serwerami jak betę włączyli dla wszystkich w jednym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fear not ! Europa będzie cisnąć przed amerykańcami !

 

Nie wiedzialem ze ziema obraca sie odwrotnie niz do tej pory sadzilem :lol:

 

Jesli bedzie regionalna jak w WoWie to otwarcie mamy 7h po US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...