Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tja, a powie mi ktos od ktorej mozna bylo normalnie wbic na serwery WoWa REALNIE? :> To sie nazywa ironia.

 

Moga sobie robic rozne czasy wyjscia, i tak skonczy jak pseudo atak DDoS bez wzgledu na region.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz nie powiedział jeszcze jak to dokładnie będzie, więc zakładam że obędzie się globalna premiera 15 maja o północy PST i wtedy EU zagra przed US. Gdzieś czytałem też że najpierw zostaną postawione servery w Azji, potem w Europie i na końcu w Stanach.

 

@Aurora001

Nie siej paniki, podczas premiery SC2 wcale źle nie było, ja grałem przed 24.00 czasu polskiego.

Edytowane przez stalowy sracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest za 154 PLN z wysyłką: DIABLO 3- FOLIA +MAGICA GRATIS NAJTANIEJ W POLSCE! (2284992521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A kody są jak najbadziej bezpieczne. Tylko trzeba sprawdzić u kogo się kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się niezbyt starałem przy szukaniu, ale jakoś nie widziałem taniej niż 180PLN(z wysyłką) za pudełko. Więc jakoś nie bardzo widzę to za mniej niż 164.

 

jak już ktoś podawał, najtaniej 150 tu:

http://www.kontagier.pl/product/176/diablo-3.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 kluczy wziętych hurtem podobno wychodzi po 140 zł za jeden, także jeszcze coś może stanieć :>

 

moze wezmiemy 'paczke' na forum? wiesz cos wiecej o tym? ^^

 

chyba bredze bo to tranzakcja na 7000. ide spac...

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko jedna rzecz - real money AH - mam nadzieję, że najepsze itemy (end-content dropy itp) nie będą dostępne do sprzedaży i top tier będzie można zdobyć tylko własnymi siłami, bijąc bossów, a nie wydając kilka euraszków z kieszonkowego od mamy.

 

A ja wręcz przeciwnie. Jak pokazuje przykład Diablo2, WoW i wielu innych gier posiadanie top tier sprzętu z g*****nego gracza mistrza nie zrobi, szkopki będą płacić ładne ojro za wyfarmiony sprzęt, a to, że komuś zależy na przedłużeniu e-penisa przez posiadanie jedynego i wyjątkowego wyposażenia...? Sorry... :lol: Będziesz sobie epeena dorabiał achievementami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł nie jest zły, tylko przelać komuś na konto 7k to niekoniecznie mądry pomysł.

 

Co do kupowania przedmiotów, to jeśli o mnie chodzi to niech sobie ludzie kupują, ja tam wole je sam zdobyć grając.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się bawić za 140zł, można kupić ze sklepu keya za 150, z allegro za 144 (można napisać że nie chcesz pudełka tylko klucz), za mała różnica żeby było warto w ogóle kombinować.

 

A z AH pewnie tak będzie, że najlepszy sprzęt będzie leciał na AH za kasę, a nie za game gold (to są oddzielne domy aukcyjne po przełączeniu się z golda na euro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle z tymi kluczami, jest 100% brak region locka? Tzn. gracze z chin mogą sobie farmić na EU? Bo były jakieś jaja z kluczami w niektórych grach, kupowali hurtowo jakieś klucze z azji tanio, potem sprzedawali w EU i sypały się bany po jakimś czasie. Ale chyba z d3 nie powinno być podstaw skoro gra jest region free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria battlefield obfituje w rosyjskie i ukrainskie klucze za pol ceny ale tam niby jest regionalizacja.

 

Ostatnie co pamietam to ze zmiana AH z gold na RM jest ostateczna/jednorazowa wiec trzeba miec d2a konta zeby wykorzystac roznice cenowe. Albo wspolnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, no chyba faktycznie zmienili zdanie

 

THE CHOICE IS YOURS

Use of either the real-money or gold-based auction house is completely optional -- that decision can be made on a per-item basis, and both versions of the auction house are functionally the same. In addition, players have the option to simply sell the items they obtain to in-game vendors for gold. They can also trade items to other players through a direct character-to-character trading system in the game in exchange for gold, other items, or just an overwhelming sense of goodwill.

No to juz mozna zapomniec o dobrych itemach za zloto.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle z tego co znalazłem to działa tak:

Gra jest region free - dowolny klucz działa z dowolnym kontem bn.

Domyślny realm zalezy od naszego adresu konta bn (europa), można w grze zmienić i dołączyć się np. do NA.

Każdy realm ma własny AH na gold i własny RMAH.

RMAH jest region locked, i zależy od adresu konta bn. Więc jeżeli mamy konto na Polskę, to mamy dostęp wyłącznie do RMAH EU. Jak zmienimy sobie realm na NA w grze, to tam mamy nowe postacie, nowy AH gold, ale nie mamy dostępu do ich RMAH (ani do naszego EU bo jesteśmy na realmie NA).

Nie ma sposobu na przetransferowanie postaci, przedmiotów ani złota pomiędzy serwerami. Oczywiście poza prawdziwymi pieniędzmi.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w d2 co płaciłeś zlotem? tylko runy;D

Złoto od pewnego momentu służyło tylko po to by je wyrzucać i pokryć nim całe miasto;P

 

Tu na szczescie troche sie przyda... nie sadze by wszyscy zaraz jak jeden mąż płacili PLN/EURO, by potem kupic złoto in game... lepiej od razu kupić złoto, które z tego co widzę będzie dość istotne (craftin/jewelery) mam tylko nadzieje że nie przegną tak jak w WOW gdzie trzeba było trochę zabulić za średni stuff/mounta .

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że wszystkie dobre przedmioty będą lądować na RMAH, bo każdy będzie chciał zarobić. Gdybyś nie chciał nic inwestować z prawdziwej kasy w d3, to nie masz np. opcji kupienia danego przedmiotu za złoto ALBO za pieniądze, te AH są oddzielne i jak coś ląduje na RMAH to jest do kupienia wyłącznie za pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W diablo 2 za wszystko placilem wirtualna waluta, obojetnie czy to byly soje runy czy fg . Tutaj kiedy mozna zmieniac AH dla kazdego przedmiotu to najbardziej prawdopodobny scenariusz mowi ze gracze beda sprzedawali kiepskie/malo zyskowne przedmioty za golda a wszystko lepsze za prawdziwa kase bo wreszcie moga zarobic na grze. Jesli ktos nie jest zainteresowany robieniem kasy na diablo to bedzie mial duzo trudniej nabyc jakis wartopsciowy item. Pamietasz ile kosztowal w np JMOD w fg? byla to wartosc kilka tysiecy razy wyzsza niz jednej HR. Spodziewalbym sie podobnego trendu w d3 dla najbardziej wartosciowych przedmiotow tylko ze teraz cene zobaczymy w euro.

 

Mozesz powiedziec "dobra, no to najpierw sprzedam cos za euro i potem kupie cos za euro bez wkladania ani zlotowki". No to nie bedziesz jedynym ktory tak pomysli, ale wszyscy nie moga sprzedawac, ktos musi kupowac zeby wrzucic te euro do obiegu i wydaje mi sie ze ilosc osob ktora normalnie byla/bedzie gotowa zaplacic prawdziwa kase za itemy bedzie daleko niewystarszajaca zeby kazdy najpierw mogl sobie cos sprzedac za euro. Efekt bedzie taki ze przecietny gracz moze zapomniec o kupieniu dobrego sprzetu i bedzie musial spedzic miesiace na farmieniu i ciulaniu kasy/itemow. :mur:

 

Jakis czas temu gracz mial decydowac na poczatku gry czy chce zostac przy starym systemie i sprzedawac za zloto (ktore mialo miec w koncu jakas wartosc) czy moze zaryzykowac i cos zarobic ale tez kupowac za RM. Wtedy mielibysmy dobre itemy po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dochodzi sam gold. Ludzie będą potrzebować dużo golda, bo wszystkie upgradey, crafting, jest to pomyślane na gigantyczne ilości golda (sam upgrade gemów, są potrzebne setki milionów). Jeżeli gold z tego powodu też będzie w cenie, to można wymieniać go na kasę i w ten sposób mieć kontakt z RMAH, nie inwestując nic z własnej kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to ciagle sprowadza cie do sytuacji ze ktos musi kupic ten gold za euro. zanim ten biznes sie rozkreci troche minie czasu

 

zrobienie tego ostatniego kamienia kosztuje 130k zlota (total, wszystkie poprzednie poziomy wliczone)

 

Total Leveling Cost and Materials

 

130,000 gold

10 Page of Jewelcrafting (Nightmare)

10 Tome of Jewelcrafting (Hell)

15 Tome of Secrets (Inferno)

Mój odnośnik

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powinien być dość wcześnie potrzebny. Jak przechodzisz grę, bez farmingu żadnego, to nie starczy ci złota nawet na upgrade artisana. Później koszty rosną, dobra analiza a propos gemów:

 

How Much Does One Rank 14 Gem Cost in Diablo 3? Oh Just About 42 Million Gold To Create | Diablo 3 Professions

 

42,5 miliona golda na 1 gem level 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze to sie zmienia co kilka dni doslownie, twoj link jest z 21 marca a juz 25 napisali na tej samej stronie ze :

 

Assuming this cost goes live, it will no longer take 42 million gold to create a single rank 14 gem. The new prices to combine the 19683 rank 5 gems into one rank 14 gem is 492,050 gold,. A much more reasonable number, however the pages and tomes required were increased significantly to 3645 Tome of Jewelcrafting, 6561 Page of Jewelcrafting, and 550 Tome of Secrets. Going from a rank 4 to rank 5 gem now costs a page of jewelcrafting as well.

Mój odnośnik

 

Jakby sobie przypomniec ile potrzeba wysilku zeby stworzyc rune Zod w d2 bez kopiowania, to jest to niemozliwe. Przez cala moja kariere znalazlem 4 moze 5 HR (JAH+) gdyby nie d2jsp to bym nigdy w zyciu nawet nie zobaczyl Zoda a juz na pewno nie zrobil BoTD albo Infinity. Czy to nas czeka w diablo 3? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...