Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Za dual wield dostajesz tylko +15% attack speed - używaj więc tego, co pozwala osiągnąć jak największy dmg. output i sensowne staty. Jak się zrobi za trudno, zamień na 1h+ tarcza i tyle :)

A, naczytałem się ostatnio kretynizmów na temat przewagi 2x1h nad 2h spowodowanej 2x większą liczbą prefixów/affixów - oczywiście jest to kompletna bzdura, bo broń dwuręczna, mimo że ma ich mniej, dostaje je w odpowiednio wyższych wartościach.

 

wiec jeszcze jedno pytanie.. na ktoryms screenie kilka stron wczesniej ktos swoje staty wrzucal, w oczy rzucilo mi sie DPS. nigdzie nie widze ile robie DPS, tylko same obrazenia w statystykach sa?

 

bo posumowac dps z broni sie nie da bo inne czynniki na to wplywaja tez chyba..

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jeszcze jedno pytanie.. na ktoryms screenie kilka stron wczesniej ktos swoje staty wrzucal, w oczy rzucilo mi sie DPS. nigdzie nie widze ile robie DPS, tylko same obrazenia w statystykach sa?

 

bo posumowac dps z broni sie nie da bo inne czynniki na to wplywaja tez chyba..

 

no mnie to wkurza...mam pasywnego skilla ktory daje +3% szansy na crita co sekunde ( jak trafisz crita to to resetuje) .. i wtedy cały czas mi DPS rośnie (Bo zależy też od crit chance)

dochodzi do absurdu takiego że:

mam dps 6000, zaczyna rosnąć crit na 100% szansy, dps rosnie az do 10000

Używam cal trops z runą 45% obrażeń w tym miejscu.... te obrażenia nie niwelują działania crita i nie resetują tego

Dzięki czemu biegam sobie i zadaję obrażenia zostawiajac tylko pulapki ( na nightmare w 3 akcie bez problemu kosilem moby)

I pułapka zliczała obrażenia "jakby podstawowe"

Łowca demonów - Gra - Diablo III

Reasumując DPS rosł prawie 2x, ale obrażenia od broni nie, mało tego mimo 100% szansy na crita te obraża od pułapki nie były criticami :lol2:

 

Ogolnie to wszystko bywa naprawdę zagmatwane a sam DPS nic nie mowi B-) każdy skill ma jakąś dziwną zależność, nie można nigdzie doczytać :-P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie wiem czy to bug, ale gram Mnichem z dwiema broniami i teraz w przypadku jednej zauważyłem, że jak ją włożę w lewą rękę (w miejsce z symbolem tarczy) to obrażenia mi spadają. WTF?

 

Mam też dużo lepszą broń i jak ją wstawiam w to samo miejsce to wszystko idzie zgodnie z planem i DPS rośnie.

 

Zrobiłem parę screenów by to zobrazować: Diablo III - Minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wylicza średnią z tych broni ;) do tego chyba rośnie o 15% szybkość ataku i dochodzą bonusy z obu. Pisane o tym było kilka postów wyżej ^^ 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że to podchodzi pod to:

1.4.1 Attack Speed Transfer

thuGG to zalinkował

zakładam że główna broń jest sporo szybsza

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jakie są zasady naliczania expa? Tworzę 2gą postać i kiedy ktoś mi robi "windę do nieba" to leci podobnie wolno, co jakbym ganiał sam, na levelu na którym powinienem być :/ np za przejście 4 aktu nightmare level mi podskoczył z 36 na 38...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jakie są zasady naliczania expa? Tworzę 2gą postać i kiedy ktoś mi robi "windę do nieba" to leci podobnie wolno, co jakbym ganiał sam, na levelu na którym powinienem być :/ np za przejście 4 aktu nightmare level mi podskoczył z 36 na 38...

 

Ilosc graczy nie wplywa na ilosc expa za moba

Wzrasta tylko ilosc hp i dmg mobkow;) exp bez zmian

By sie naliczalo dla party trzeba byc nie dalej niz 2 ekrany (nie jestem tego pewien), no i nie wiem jaka moze byc roznica lvl miedzy playerami.

 

Na hellu wolę grac sam bo drugi gracz to 195% HP potworkow...wiec 2x wiecej trzeba lac...a jak na dodatek drugi gracz jest slabszy to juz wogole sie przeciaga.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesiowi ostro od***ało, ale nic nie wskazuje na to, żeby powodem było Diablo (można poczytać tutaj). Raczej zwykła choroba psychiczna. Równie dobrze można powiedzieć, że powodem było to, że "lajkował" strony prawicy. Albo lewicy.

Caleb - umieszczanie newsów o takich tytułach natomiast powoduje, że ludziki które tylko tytuły czytają jak lemingi zaczną między sobą te bzdury powtarzać.

 

W efekcie za tydzień znowu jakiś uczony profesor w telewizorze będzie straszył rodziców przed tragicznym wpływem gier na umysły ich dzieci siejąc irracjonalną propagandę.

Edytowane przez Pan_Borowik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb - umieszczanie newsów o takich tytułach natomiast powoduje, że ludziki które tylko tytuły czytają jak lemingi zaczną między sobą te bzdury powtarzać.

 

News jest napisany z jajem, więc jak lemingi nie potrafią wyłapać drugiego dna, to niestety pozostaje mi tylko pokręcić głową :>

 

W efekcie za tydzień znowu jakiś uczony profesor w telewizorze będzie straszył rodziców przed tragicznym wpływem gier na umysły ich dzieci siejąc irracjonalną propagandę.

 

Gadają tak od czasu Dooma ;]
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Wizarda farmiacego solo na inferno w trzecim akcie z templariuszem, ktory spokojnie dawal rade tankowac moby. Nie jest wiec az tak zle.

 

to moze najpierw zagraj wlasna postacia. Ci co farmia w 3 akcie to maja sprzet ktorego prozno szukac w tej chwilli na aukcjach a jesli jest to cena w milionach. zreszta barbarzynca a wizard to zasadnicza roznica tutaj. solo na inferno jest latwiej niz w grupie, w przeciwienstwie do pozostalych poziomow trudnosci.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze najpierw zagraj wlasna postacia. Ci co farmia w 3 akcie to maja sprzet ktorego prozno szukac w tej chwilli na aukcjach a jesli jest to cena w milionach. zreszta barbarzynca a wizard to zasadnicza roznica tutaj. solo na inferno jest latwiej niz w grupie, w przeciwienstwie do pozostalych poziomow trudnosci.

 

Gram, co wiecej nawet wizardem, tyle, ze powoli, wieczorami i z kumplem wiec dopiero co wczoraj przed padem serwerow udalo mi sie skonczyc dopiero 3 akt na normalnym poziomie trudnosci. Nie mam parcia na brniecie do przodu a tu chodzilo tylko i wylacznie o stwierdzenie, ze najemnicy, jakby nie patrzec dostepni tylko w grze solo, jednak sie do czegos przydaja i nie padaja na hita nawet na tym etapie rozgrywki. Czy jest to tylko zasluga itemow to juz zupelnie inna kwestia. Moj wczesniejszy post nie odnosil sie w zaden sposob do twoich klopotow a do postu @Michaeliusa, gdzie w trakcie pisania wiadomosci doszly dwie dodatkowe, w tym twoja. Nieszczesliwy zbieg okolicznosci ;-)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę nie w temacie, więc zapytam, czy po osiągnięciu limitu rozgrywki na guest pass można kontynuować rozgrywkę postacią po kupnie pełnej gry ?. Jeśli ktoś ma jeszcze wolny kod to chętnie przygarnę B-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

III Akt czas zacząć, ale na normalu padłem w walce z Belialem za 1 razem grając WD :( (może dlatego ,że zapomniałem <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ze sobą Templariusza ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie przyszła pora na Diabola ;) na normalu padł za pierwszym razem. Wizard @ 33 poziom.

Trzeba przyznać, że Archon jest mega op, zamiata wszystko wokoło że aż miło...mam nadzieję że nie znerfią.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...