Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

jak wy sobie to wyobrażacie, że jak wizard będzie rzucał jakiś fireball trzymając łuk, to jak ta animacja niby ma wyglądać? :) Ma machać bronią? Musi tak być, tylko typowo bronie dla castera będą mieć animacje, pozostałe chowane są "za pas".

 

Tylko jest problem, że ja nie znalazłem takiego skilla jak fireball w D3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, mnie się udało skończyć betę dwoma postaciami - czarodziejem i barbarzyńcą, a także pograć trochę demon hunterem.

 

Wrażenia nie najgorsze, chociaż brak drzewka skilli uznaję za porażkę po całej linii, a dodatkowo te regenerujące kule... niby praktyczne, ale takie Dungeon Siege III zalatujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no zaraz j..... męczyłem się z godzinę z problemem na win 7 64bit ze zwiechą na updating setup files... odpaliłem w końcu grę... kupa errorów 3003, 37 - olałem poszedłem na piwo, wróciłem i znowu problem z "updating setup files"... no ileż można się pytam.... ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wbić DH i Barba na lvl 13 i wizarda na 11. Później był dc (5 godzin temu) i to by było na tyle. Gram tymi postaciami którymi nie planuje grać na początku* w ogóle i jak narazie do żadnej nie zmieniłem zdania (tylko WD mnie jakoś bardziej ciekawi).

 

* po wydaniu gry

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mam zagwozdkę z Diablo 3. Chętnie bym przeszedł singla, ale niestety jakoś nie ciągnie mnie do multika. Tyle, że 180 zł za samego singla to trochę ciut dużo :/

 

to poczekaj na starter pack. Ja tak przeszedlem kampanie w SC2 za friko bo tez mnie multi nie interesowalo :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starcrafcie działał taki myk:

 

Graj jako gość

 

Gra jako gość jest dostępna przez klikniecie na przycisk „Graj jako gość" na ekranie logowania w grze. Ta funkcja zezwala na dostęp do trzech lokalnych kont na komputerze by móc grać w część gry dla jednego gracza. W to zalicza się kampania, wyzwania oraz mecze przeciwko sztucznej inteligencji. Należy pamiętać, że osiągnięcia oraz zawartość trybu online mogą być tylko uruchomione po zalogowaniu się na Battle.net.

 

Tryb Gry Offline

 

Jeśli komputer nie posiada połączenia z Internetem by połączyć się z Battle.net, StarCraft II oferuje Tryb Gry Offline. Okno informujące o tym, że nie można połączyć się z Battle.net pojawi się przy próbie logowania. Wybierając „Gra Offline" można kontynuować kampanie, grać wyzwania oraz mecze przeciwko sztucznej inteligencji. Tak samo jak przy grze na koncie gościa osiągnięcia oraz inne aspekty trybu Online nie będą dostępne.

StarCraft II “Tryb Offline” - Pomoc Battle.net

 

bo starter pack to jedynie 7h zabawy (osoba która kupiła grę, dostawała 2 do rozdania) i lepiej to wykorzystać do multi :)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starter pozwala na kilkugodzinna gre w SC2 (pelna wersja). Dodatkowo do kazdej kopii SC2 dodawano klucz dla znajomego na chyba 10h gry, mozna to bylo kupic na allegro za 1zł.

 

na jednym koncie BN mozna to raz aktywowac ale jak nie zdazysz przejsc np kampanii w tym czasie to wystarczy odlaczyc sie od neta i mozna grac dalej bo ten czas sie zatrzymuje.

 

nie pamietam szczegolow, kknd ma pewnie racje, dawno to bylo

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również spędziłem godzinkę nad grą, grałem teraz łowcą demonów czy jakoś tak i też przyjemna klasa, powiedziałbym, że nawet lepsza od Monka, przynajmniej mi sprawia więcej frajdy. Mam nadzieję, że jutro też będzie można z wieczora(a raczej nocą) pograć. Niestety czas spać, bo jutro znowu zjazd:/

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, beta ukończona Barbarzyńcą.

 

Czuję się tak jak wtedy, gdy dotarł do mnie długo wyczekiwany Unreal Tournament 3. Po latach spędzonych z bardzo dobrymi poprzednikami z serii miało być znowu tak pięknie, a wyszło... średnio.

 

Diablo 3 to właśnie taki solidny "średniak". Wygląda jak stareńki Titan Quest, w sumie fajnie się klika i wyrzyna hordy potworów, udźwiękowienie jak już pisałem jest spoko. Ale jednocześnie skrypt jest drętwy jak cholera, historia (ten kawałek opowiedziany w becie) wymyślona trochę na siłę i szczerze mówiąc nie wciąga ... Recenzenci i tak będą się onanizować nowym Diabełkiem, bo przecież "Blizzard nie robi kiepskich gier". Wydaje mi się, że twórcy tak bardzo bali się odejść od kanonów ustalonych przez 2 poprzednie części, że w końcu wyszedł produkt poprawny, ale nie porywający. W sumie niezbyt chciałoby mi się grać dalej, gdyby po Skeleton Kingu było coś jeszcze. Może stary się robię haha. Generalnie taki spin off World of Warcraft się z tej gry zrobił - kilka pomysłów żywcem przeniesionych stamtąd, podobny styl graficzny, interface do pewnego stopnia (okienko chatu po lewej, umiejętności z cooldownem, itp) - tyle, że oryginał był lepszy. I tak dobrze, że Quick Time Events nie wrzucono .. :-)

 

 

Tak czy siak, Diablo 3 odpuszczam (zobaczę tylko na YT jak wygląda główny bohater w wersji 3.0) i czekam na jesień i Borderlands 2 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktów nie marnujesz, skille możesz w każdej chwili zmienić, nowe odblokowują się same wraz ze wzrostem levelu. Żeby coś zmienić wciśnij S na klawiaturze, dalej już dasz rady :)

 

Dzięki, a ja cholera wzbraniałem się przed wciśnięciem "Accept" po wybraniu skilla, żeby nie stracić punktu :D Ehh ja durny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem z 2 godzinki i bez rewelacji ;) Jutro skoncze ta bete ale nawet niechce mi sie grac jeszcze raz inna klasa. Niestety ale bedzie to kolejny tytul blizza, ktorego na mojej polce raczej nikt nie znajdzie ;) Nudnawa jest ta bete, praktycznie zasnalem. Wole wydac pieniadze na kolekcjonerke Darksiders II :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw w d3 nie będzie singla w ogóle. Tylko granie na bn. Jak wejdziesz do gry, i zerwiesz połączenie, nie da się grać. Granie single to granie multi ale bez innych graczy w naszej grze.

W ten sposób chcą się bronić przed pirackimi wersjami, trochę czasu minie zanim powstaną pirackie serwery (tak jak do wowa).

 

edit:

 

https://imgur.com/lC2xn

 

:lol:

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłuższą chwilę i wydaje mi się że będzie z tego dobra gierka. Do niektórych rzeczy trzeba się przyzwyczaić, inne nieco przeszkadzają czy dziwią ale generalnie gra się przyjemnie. Ciekawi tylko ile rozwiązań zaczerpnięto z Torchlight bo skojażenia rzucają się z każdej strony. Fakt że często patenty te są dobre ale Blizz przyzwyczaił że kmini coś co potem inni kopiują a nie na odwrót.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak masz? Ja w pewnym momencie złapałem się na tym, że jakbym nie wiedział, to bym myślał, że gram w Torchlight dwójkę.

 

Diablo 3 to właśnie taki solidny "średniak". Wygląda jak stareńki Titan Quest, w sumie fajnie się klika i wyrzyna hordy potworów, udźwiękowienie jak już pisałem jest spoko. Ale jednocześnie skrypt jest drętwy jak cholera, historia (ten kawałek opowiedziany w becie) wymyślona trochę na siłę i szczerze mówiąc nie wciąga ... Recenzenci i tak będą się onanizować nowym Diabełkiem, bo przecież "Blizzard nie robi kiepskich gier". Wydaje mi się, że twórcy tak bardzo bali się odejść od kanonów ustalonych przez 2 poprzednie części, że w końcu wyszedł produkt poprawny, ale nie porywający.

Sam bym tego lepiej nie napisał. Do tego dodałbym jeszcze idiotyczny "rozwój" postaci. Od początku mówiłem, że to (w sensie rozwój) będzie kał, ale jak pograłem to jest jeszcze gorzej. Przez długi czas nie wiedziałem, ile mam właściwie HP, a do panelu skilli nie chciało mi się nawet zaglądać (szczególnie, że wkurzała mnie iście konsolowa ergonomia i zagospodarowanie miejsca) - całą grę przeszedłem w zasadzie na startowym skillu, inne odpalając tylko pro forma (a niektórych wcale). Do tego zupełnie nie czułem się związany z postacią, nie czułem, że to moja postać, tylko jakiś anonimowy ludek, którym sobie biegam.

Uprzedzając uwagi - wiem, że to ma być niby tutorial, że "not representative of final game quality" i tak dalej, ale pseudorozwój postaci jest strasznie czerstwy... naprawdę czuję się jak debil, któremu nie można powierzyć najprostszej rzeczy, bo spieprzy.

A mimo tego wszystkiego i tak jak usiadłem do gry to nagle zrobiła się 2:30 :lol:

 

EDIT: aha, od samego początku gram z darkd3 w wersji Strong i włączonym w sterownikach Ambient Occlusion i grafika jest akceptowalna, choć strasznie wieje Torchlightem - design poziomów, stylistyka teł i wystroju plansz (szczególnie architektury), kupa świateł i błysków, wszystko to wygląda jak żywcem wyjęte z Torchlighta.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...