Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

To jakim cudem w jakimś saturnie na półce stoją pudełka z diablo, przecież to nie możliwe, może to tylko jakaś reklama a nie gry do kupienia.

 

Możliwe, możliwe :D praktycznie zawsze ktoś się wyłamuje i sprzedaje przed premierą. Wieczorkiem mam zamiar wejść na jakigoś pclola w poszukiwaniu informacji gdzie kupić wcześniej, bo do tesco nie będę dymał w nocy ;)  Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecińskim saturnie stoją pudełka, tylko kupić będzie można je dopiero jutro. Hahahaha - normalnie Bareja.

 

A tymczasem, w świecie preorderów:

Dołączona grafika

Na poprzedniej stronie ktoś się nie mógł nadziwić, jaki jest ich sens. A właśnie taki, że cena w porządku, a i po sklepach biegać nie trzeba.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Preorder zaoszczędziłem 30 zł ;-) Szału nie ma. Plus że nie muszę nigdzie biegać biorąc pod uwagę fakt, że cały tydzień mam na rano do roboty i wracając jest już za późno na zwiedzanie sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecińskim saturnie stoją pudełka, tylko kupić będzie można je dopiero jutro. Hahahaha - normalnie Bareja.

Haha, jeśli to prawda to rzeczywiście komedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w mojej skrzynce pocztowej znalazlem gazetke media expert i co tam widze:

 

Dołączona grafika

 

Jutro po sniadaniu jade i kupuje kilka sztuk na allegro pojda jak cieple buleczki po 185zł :D

Edytowane przez czullo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście w obu media expertach nie wiedzą ile sztuk i czy w ogóle jutro będą, w komputroniku mają mieć 5 sztuk, a moja EK ma być dopiero na 14 do odbioru w salonie Sferis :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w mojej skrzynce pocztowej znalazlem gazetke media expert i co tam widze:

 

Dołączona grafika

 

Jutro po sniadaniu jade i kupuje kilka sztuk na allegro pojda jak cieple buleczki po 185zł :D

 

fak jea mam nadzieje, że w mojej dziurze ludzie się nie rzucą na tą grę jak na plazmy przy otwarciu media experta bo to był cyrk :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie rozpoczynamy grę? Właśnie przeczytałem wpis na bnecie

 

As Global Play will be disabled until after the game launches in all regions, it’s important that you choose your account’s correct region when attempting to play the game...

Wcześniej czytałem, że Ameryka pogra chyba 6 godzin po Europie i teraz nie wiem jak mam zrozumieć powyższy wpis. Musimy czekać na amerykańców?

Niech mnie ktoś oświeci, bo gra już aktywowana i siedzę jak na szpilkach :)

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograsz o 0:01 naszego czasu, a jak włączą global play(pewnie równo z amerykanami) to będzie można logować się na wszystkie serwery(EU/Ameryki/Azja)

 

Przed zalogowaniem do gry musisz wybrać w menu gry Europę.

Edytowane przez koloboss
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck ja do najbliższego media expert mam tyle, że bym nawet był stratny jak bym sobie policzył ile mi benzyny zejdzie na dojazd ;p pozostaje mi liczyć na zdrowy rozsądek w Empiku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mega spoilera, niech poszuka sobie tego brady games guide, jest już w sieci wersja pdf, bardzo dobre skany. W zasadzie jest tam opisana każda mapa, każdy quest kolejno, bardzo szczegółowo ze screenami. Największy spoiler jak do tej pory moim zdaniem.

Patrząc na A1, to zawartość bety wydaje się być mniejsza niż 1/3, zaskakująco długi akt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tego, to jest kilkaset stron :) Tylko przeglądałem, ale wygląda ciekawie. Akty są podzielone na takie duże questy, gdzie odkrywa się całą sekwencję dużych map, i zazwyczaj każda taka część ma całą masę nowych potworów, więcej niż ten początek z bety. Sporo tego jest ogólnie, będzie ciekawie. Jest dużo ciekawie wyglądających lokacji, których nie było w żadnych filmikach z gameplaya.

Też ciekawe są te różne side area, tzn. jakieś opcjonalne jaskinie, z losowymi bossami, na inferno mają często lepsze statystyki niż act boss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Padł mi kompletnie napęd i właśnie pobieram instalatora. Czy jeśli jutro kupię pudełkową i wpiszę key a dzisiaj zainstaluje z tego instalatora to nie będzie wołał płyty ?

Edytowane przez Firo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...