Jump to content

Recommended Posts

Oj, niekoniecznie. Wielu aplikacji standardowo wbudowanych w rom nie ma na tej liście i bez Titanium Backup czy Root Uninstaller się nie obędzie.

Spróbujemy i tego Dołączona grafika Dzięki.

- - - edit - - -

Po aktualizacji do 4.1.2. problem sam się rozwiązał.

Edited by BLANTMEN

Jest jakiś dobry klient abym z cegły mógł ogarnąć zdalny pulpit?

Jest klient Teamviewer jeżeli chcesz mieś pełen dostęp. Jeżeli tylko do sterowania piecem z kanapy, to imo najlepszy jest unified remote.

Swype to jest domyslna klawiatura bodajze w Samsungach moze dlatego?

Albo uzywales jakiegos triala/bety, ja od zawsze korzystalem ze Swiftkeya wiec nie do konca sie orientuje ale darmowy raczej nie byl.. Dołączona grafika

Edited by kelcior

Używałem gdzieś parę tygodni temu i były problemy. Pierwszy z nadawaniem uprawnień do plików i drugi z rozpakowywaniem rarów.

Natomiast w międzyczasie odkryłem X-plore, menedżer jaki jeszcze znam ze złotych czasów Nokii N95. Darmowy, bez reklam, panelowy, obsługa chmury i roota. Aktualnie mój faworyt, ale chętnie poznam coś innego.

//Jednak nadawanie uprawnień działa OK. Plus dla Lanca.

Edited by rawyolks

Jedna chmurka = jeden menadżer.

Albo mnie nie zrozumiałeś, albo używasz droida od wczoraj.

Obecnie używany przeze mnie X-plore obsługuje:

[*]Google Drive

[*]Dropbox

[*]Box

[*]SkyDrive

[*]Webdav

[*]Yandex

[*]Ubuntu

[*]4Sync

[*]IDrive

[*]SugarSync

[*]Dump Truck

[*]Copy

[*]MegaCloud

MegaCloud i Mega to oczywiście co innego. Zawartość chmury przeglądam tak jak powiedzmy kartę pamięci.

Mam problem z aplikacją facebook na hTC Desire X.

Gdy dostaje na czacie linka z yt to nie mogę go odpalić bo domyślnie chce go otworzyć wbudowany odtwarzacz video.
Gdzie to zmienić ?

U mnie wszystko bangla, nie wiem w czym problem. Dzięki za cynk co do swiftkey. Po odblokowaniu bootloadera, roocie, zmianie roma na paranoid android zmianie kernela na franco, undervoltingu i zgrzebaniu całego interfejsu wzdłuż i wszerz tego potrzebowałem. ;)

Jeszcze poleci ktoś jakieś fajny prosty estetyczny lockscreen z możliwością umieszczenia na nim systemowych widgetów?

Dołączona grafika

Mam problem z aplikacją facebook na hTC Desire X.

Gdy dostaje na czacie linka z yt to nie mogę go odpalić bo domyślnie chce go otworzyć wbudowany odtwarzacz video.

Gdzie to zmienić ?

Mozliwe, ze ustawiles systemowy odtwarzacz wideo jako domyslny dla tego typu akcji. Wejdz w ustawienia systemu - aplikacje - odtwarzacz wideo i sprawdz. Jezeli faktycznie jest przypisany jako domyslny dla pewnych akcji, powinna byc o tym informacja a ponizej mozliwosc usuniecia tego. Jezeli wszystko sie zgadza, to przy nastepnej probie otworzenia takiego linka powinienes byc zapytany o aplikacje, ktora chcesz wykonac dana akcje (jednorazowo lub z zaznaczeniem jej jako domyslnej na przylosc).